[quote name='malagos']U nas w Ostrołęckim nie lepiej...takie bestialstwo, że łzy z gniewu i rozpaczy lecą ciurkiem...........
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181449-Skrajne-bestialstwo-w-OstroA-AE-ce[/url][/QUOTE]
Matko i po co zajrzałam... Najpierw ten oskalpowany pies, teraz ten. Niedobrze mi... Jak można być takim potworem...