[quote name='erka']Kar0la, czy uważasz, że to jest w porządku, żebyśmy tu na dogo żebrały o kasę na sterylki, kiedy jest możliwość robienia tych sterylek za darmo????[/QUOTE]
Nie, nie uważam, że to jest w porządku. Oczywiście, że w pierwszej kolejności talony powinny dostać osoby, które pomagają bezdomniakom. Tylko z urzędami niestety tak to już jest. Nie wiem jaki wpływ na wydzielanie talonów miała Eneda, więc na ten temat się nie wypowiem.
Psów w potrzebie coraz więcej, a kasy nie ma. O każdy grosz trzeba prosić, robić zbiórki... Wiem, że nerwy puszczają, ale tylko w kupie siła.