Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='tanitka']niech szybko wraca do formy :lol:, przelew zrobiłam:lol:[/quote] dziekuję bardzo Wyżełka mi szkoda,siedzi taka ciapka, albo leży na dywaniku. ogłosiłam go w ofercie trzy razy w dziale za darmo, fauna i akcesoria i zgubiono/znaleziono. ogłoszenia ukażą się w piątek. ciekawe czy ktoś zadzwoni:roll:
  2. [quote name='idusiek']myslisz? kurdę, to co zmieniać allegro?:roll:[/quote] dajmy szansę Trójce, jak się nie uda,to na wabia pójdzie Czwórka a xmatrix też wystawia aukcję chyba obu suczkom, tak?
  3. [quote name='gameta']ogłaszajcie je jako 7 łap do kochania - żeby z góry było wiadomo, że więcej niż 1 szt do wzięcia ...[/quote] a ja myślę, że można też wystawić samą Czwórkę na wabia - ona jest młoda, śliczna, wesola. daje się normalnie głaskać, cieszy się strasznie na mój widok,aż skacze wysoko do góry
  4. Jurysiątko [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4259/j32c.jpg[/IMG]
  5. Wyżełek już po kastracji, wszystko poszło dobrze. jest troszkę kołowaty, głownie śpi.
  6. za jakiś tydzień chcialabym Jurysia zaszczepić na wirusowki. u nas koszt to 50zł
  7. cieszę się, że historia Misia ma tak szczęśliwe zakończenie. hop! z wielką determinacją walczyłaś o lepszy los Miśka, wielkie dzięki za to.
  8. [quote name='stonka1125']ja wiem ronja że on moze u was być jak długo trzeba,ale wiesz jak jest,miłości się nie zatrzyma,to pierwszy jego fajny domek i kochani ludzie,ja mam tymczasowiczkę,poprzeczka dla nowego domu jest tak wysoko,że nie wiem czy sie taki dom znajdzie,musi być wyjątkowy,musi być ogródek,super ogrodzony,musi spac tam gdzie chce(bywa że w łóżku ale bywa też gdziekolwiek,ale możliwość spania w wyrku mile widziana),musi ktos być cały czas w domu,bo lunka lubi sie przytulac przez cały dzień,musza byc spacerki conajmniej dwa godzinne w ciągu dnia bo lunka energiczna jest i uwielbia spacerki,musi domek zaakceptowac jej ciągłe jazganie i ataki na inne pieski ,to tylko część wymagań w stosunku do nowego domku:razz:mam nadzieje ze taki sie znajdzie bo luna jest fantastyczna po prostu([SIZE=1]i nieznośna[/SIZE]),juryś to zupełnie inny kaliber,on jest przesłodki i (z tego co zdążyłam zaobserwować w schronisku)zupełnie niekłopotliwy(pomijam zalizywanie i zamęczanie przytulaniem:loveu:),to takie psisko wesołe i przyjazne,bez jakichś specjalnych obciążeń,zaaklimatyzuje się wszędzie,oby ktoś go pokochał bo warto![/quote] ja też zawsze pytam potencjalnych państwa,czy pies bedzie mógł spać na kanapie:loveu: Juryś lubi kanapę tylko jak my na niej siedzimy. jak jest sam, śpi na psim legowisku. niesamowite jest w nim to, ze on tak szybko nas zaakceptował. poza bolesnym skakaniem, to pies ideał (ale jak widać na zdjęciach, mój mąz, zamiast oduczać Jurysia skakania, tylko go nakręca;) - obaj mają taką radochę; jak tu być konsekwentnym:razz:)
  9. [quote name='tanitka']zatem ponawiam znów allegro:lol:[/quote] dzięki ogromne był jeden telefon - myśliwy, "padł mu pies i szukał kolejnego do polowań"
  10. [quote name='idusiek']Cholera, Romek uszkodził sobie oko :-( Ma je zamknięte całkowicie a drugim jakos zezuje gdo góry. Bylismy u weta, ponoc musial na coś wpaść, uderzyć,nadziać się, bo ma zapalenie naczyniówki.Dostał krople do wpuszczania 3 razy dziennie. Ech, to mała stara ślepa pierdoła jest a jednoczesnie taka kochana wełniasta psina;)[/quote] bidulek :roll:
  11. [quote name='stonka1125']to jest tragedia,ciotki ,pytajmy i próbujmy,on nie może długo tam zostać,juryś już jest zakochany w ronjostwie,będzie coraz trudniej,on się załamie([SIZE=1]oni też)[/SIZE],ronja nikt nie dzwoni?????????[/quote] zupełnie nikt:-( Juryś może być u nas tak długo jak będzie taka potrzeba, ale wiadomo, ze we własnym domu będzie mu nieporównywalnie lepiej niż u nas. no i rozstania są trudne:roll:
  12. domek jak najszybciej potrzebny. będę się powtarzać - Juryś to cudowny, kochany, bezproblemowy pies. wspaniale sobie radzi na otwartym terenie jak i w domu.
  13. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9828/j28s.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7466/j29u.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7333/j30z.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7051/j31p.jpg[/IMG]
  14. najszczęsliwszy:loveu: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3016/j23o.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2654/j24n.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4213/j25j.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9756/j26v.jpg[/IMG]
  15. Juryś dziś wyszalał się za całe 10 dni w kołnierzu:evil_lol: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2499/j19o.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3383/j20.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/3820/j21.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9991/j22v.jpg[/IMG]
  16. Wyżełek jutro o 9 będzie kastrowany tanitko, piszę pw
  17. Juryś już po zdjęciu szwów:multi: po południu porobię mu nowe bezjajeczne fotki
  18. [quote name='gdgt']obawiam sie, ze nie mam co startowac. z morkiem nie wygram w rozpychaniu sie w lozku...:roll:[/quote] :evil_lol: nie tylko się rozpycha, ale bezczelnie łazi, a nawet skacze po wszystkich - szczególnie jak dostaje głupawy ale jak on lezy na kanapie i zajmuje jej pół i na tej wolnej polowie chce położyć się Łapcia albo Rudzia i go dotkną niechcący wskakując, to Moluś od razu szczerzy zębiska:diabloti:
  19. [quote name='idusiek'][CENTER]nowe allegro : [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=698429910"]Trójka - nieważna łapa- po prostu MNIE POKOCHAJ (698429910) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] [B]i album zdjęc suniek:[/B] [URL="http://www.empikfoto.pl/190482/trojka/"][B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy38/190482/856042/thumbs/26849398_34.1.jpg?1248645498[/IMG][/B][/URL][/CENTER] [/quote] wielkie dzięki. trzymam kciuki za dobry domek, najlepiej jeden, bo jestem za tym, by nie rozdzielać suczek. dla Czwórki będzie to dramat.
  20. [quote name='gdgt']Ronja, przyjmiecie mnie na jakis tymczas? :razz:[/quote] ;) pewnie tyko musisz być przygotowana, że Moluś się rozpycha:p
  21. niedziela rano [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9070/m11m.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8316/m10u.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/2537/56871322.jpg[/IMG]
  22. [quote name='idusiek']ależ je zganiałaś :evil_lol:[/quote] one ciągle się ganiają, Czwórka jest nie do zdarcia:razz: jak się wyszaleją, to może grzecznie będą spały potem:siara:
  23. [quote name='GochaT']bardzo się cieszymy że jest taki szczęśliwy u was - podlicz koszty i wysyłam pieniążki potem napisz jak się porusza po zdjęciu szwów może mu ta dzicz przejdzie po kastracji , on jest jak szczeniak ,który zapomniał że już nim nie jest[/quote] koszty podliczę jutro a Juryś skacze jak wariat, idziemy na spacerek, jak tylko zacznę do niego gadać, nie mogę się opędzić:evil_lol: do tego kołnierz ale jeszcze tylko jutro:razz:
  24. [quote name='ludwa']No to w końcu macie psa baaardo obronnego aczkolwiek mylnie niepozornego. Niby stary i bez łapy ale jednym kłem by za Was walczył dzielnie:lol:. To się Wam stróz trafił:evil_lol:[/quote] tylko, że to my musimy go bardziej pilnować niż on nas:evil_lol:
  25. [quote name='stonka1125']co tam u jurysia,u nas cały czas burzowo:shake:[/quote] u nas znośnie na szczęscie w poniedziałek zdejmujemy szwy i Juryś wreszcie zacznie normalne życie;)
×
×
  • Create New...