Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Romek to ma teraz życie:loveu:
  2. a sunia z okolic pl. grzybowskiego? czy przewędrowała kawał?
  3. [quote name='stonka1125']tak sobie myslę ,że dobrze by było,żeby szło juz na hotelikowe konto z cegiełkowej,ale to ronja musiałaby sie wypowiedziec,ja nie jestem pewna,ale cegielkowe chyba nie mogą iść na prywatne konto,ale głowy nie dam,niestety jurand nie jest pod opieką żadnej fundacji:shake:[/quote] deklaracje na utrzymanie Juranda w hoteliku są, allegro cegiełkowe może być potrzebne tylko wtedy, jesli Jurand bedzie wymagał operacji. uważam, ze allegro cegiełkowe może być zbierane tylko na konto fundacji. jesli operacja bedzie potrzebna, mozna poprosić jakąś fundację, o uzyczenie konta - i wtedy koszty operacji bierze się na fakturę i fundacja z tych uzbieranych cegiełek zapłaci za operację. tak bedzie uczciwie i wiarygodnie
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/148/f288d48eb664860c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/144/dbab4ac4e4c01e06.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/144/bd23d92ea20995c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/148/7060179a098644bd.jpg[/IMG][/URL]
  5. tel do kliniki dr Garncarza- 22- 8588062 stonka, możesz nas zapisać na pierwszy wolny termin, ja mam urlop dwumiesięczny,więc mogę zawieźć Juranda w każdej chwili - jeśli byłaby jakaś mozliwość wyboru, to nie chciałabym tylko ładować się w korki, więc fajnie, jesli udałoby się dostać rano lub wieczorem. jeśli nie, to oczywiście przeżyjemy i korki.
  6. [quote name='ronja']dziękuję bardzo:loveu:[/quote] wyżełek spotkał wczoraj w lesie łosia, ale zaczął go węszyć dopiero jak łoś sobie poszedł.
  7. [quote name='tanitka']jest allegro [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=666324791"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=666324791[/COLOR][/B][/URL][/quote] dziękuję bardzo:loveu:
  8. [quote name='stonka1125'][B] ronja[/B] a dałoby sie tak w przybliżeniu określić mniej więcej koszt podróży od ciebie do okulisty?żebyśmy wiedzieli na czym stoimy,bo dopiero doczytałam post maszaberli że to daleko:oops:[/quote] nie aż tak daleko:razz: mieszkam 24 km od centrum W-wy, wszystko zalezy jak Jurand jeździ samochodem - jeśli jest grzeczny i będzie mógł podrózować jako pasażer obok kierowcy, zawiozę go sama - mam maleńki dwuosobowy samochód, który pali 6l - nie pamiętam ile jest w jedną stronę do dr Garncarza, na pewno więcej niż 80 km w obie strony nie zrobimy. jesli mamy zawieźć Juranda razem z męzem, to wyjdzie nieco więcej, bo jego samochód więcej pali - na pewno wyjdzie nie więcej niż 50zł, a moim ze 30zł pewnie
  9. stonka, myslę, że do 4 się wyrobimy, to jeszcze 2 pełne tygodnie. co do wizyty u dr Garncarza - zawieziemy za zwrotem kosztów paliwa. myślę, że umówię termin, jak Jurand już do nas dojedzie, chyba, że uda się w Poznaniu. kilka razy byłam z psami schroniskowymi u dr Garncarza i ani razu nie wziął złotówki za wizytę. przepisze pewnie leki, więc na to też muszą być pieniądze. ja nie pokrywam kosztów leczenia i szczepień moich tymczasów, chyba, ze coś stanie się z mojego niedopatrzenia. i jeszcze prośba - by Jurand przyjechał do nas z książeczką zdrowia i aktualnymi szczepieniami na wściekliznę. i koniecznie musi być zabezpieczony przed kleszczami. dobrze też jakby miał szelki - gdyby się nie udało, pożyczę mu szelki naszego Karmelka. no i karma na śniadania, bo obiady gotowane przeze mnie są wliczone
  10. [quote name='stonka1125'][B] [COLOR=DarkRed]poproszę o numer telefonu do ronji,musimy dokładnie dogadac termin!!![/COLOR] [/B][/quote] stonka, nie umiem dokładnie powiedzieć Ci na kiedy miejsce będzie gotowe, pisałam, ze do dwóch tygodni powinniśmy się wyrobić. dam znać na początku przyszłego tygodnia jak to wygląda, bo w sobotę będziemy wygradzać miejsce dla Juranda i zależy jak sprawnie nam to wszystko pójdzie. psi pokój ma 50m, Jurand dostanie 1/4 tego, oczywiście z kanapą do dyspozycji
  11. [quote name='esperanza']Pewnie komuś przeszkadzały :angryy: Niestety nikt nie dzwonił, więc myślę, że jeszcze raz trzeba powiesić. Ronja pomożesz? Nie mam pomysłu, co z nią zrobić. O właścicielach nic nie wiemy, szansa na adopcję z racji wieku Iki, jest nikła :-([/quote] jutro nie dam rady powiesić na nowo, mam strasznie napięty dzień, a to mój ostatni dzień w pracy. w najbliższym czasie nie będę jeździć do warszawy:shake: strasznie mi przykro, nie mam jak pomóc
  12. [quote name='esperanza']ronja wielkie dzięki :p[/quote] czy ktoś dzwonił z ogłoszeń? bo już ich nie ma...
  13. [quote name='Maszaberla']Jedynie dr Garncarz - najepszy z mozliwych Mysle ze moglybyscie zapisac Juranda juz na wizyte bo terminy sa odlegle... :shake:[/quote] odwiedzać można, jak najbardziej:p też myślę, że dr Garncarz poradzi najlepiej
  14. dopiero dziś Maszaberla zdradziła mi, kto przyjedzie na miejsce Kajtka czekamy na Juranda - miejsce w tzw psim pokoju będzie gotowe mam nadzieję za ok. 2 tygodnie. chcemy przystosować miejsce tak, by na nic nie wpadał i się nie poobijał. tak wygląda kawałek psiego pokoju [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6731/44776674.jpg[/IMG]
  15. [quote name='ludwa']rozbraja mnie ten czubnięty dziadzio;)))) Ale się Wam trafił element:evil_lol:. Rewelacja, mozna oglądać naokrągło:evil_lol: [B]Gdgt[/B], gdzie jesteś? Zajrzyj do zgredka co umierał a jak juz ozył, to chciał pożreć lekarzy..........:diabloti: To na pewno ten sam???? Bo ja się zaczynam zastanawiać, czy nie podmieniony:roll: Na siku go na rękach wynosiłam a jak przekicał parę kroków, to padał bez sił;) To nie moze być ten sam:mad: Ronja, jak miło tu zajrzeć, potem się gęba długo jeszcze śmieje:lol:[/quote] mi też się śmieje, taki głupolek z Morka i on ma tak właściwie cały dzień:razz: choć czasem wychodzi jeszcze z Morka podły dziad - ostatnio rzucił się na Karmelka, Pysię, wczoraj Bródkę i kotkę - na szczęście szybko odpuszcza... i więcej jest mojego strachu niż to wszystko warte
  16. [quote name='tanitka']zdaje się, że allegro mu się juz kończy. Mogę mu je wystawić ponownie wyróżnione na 14 dni to na pewno ktos go dojrzy i pokocha. Ronja co ty na to? mogę wykorzytać tekst i zdjęcia?[/quote] pewnie, dziękuję bardzo:p allegro kończy się jutro, dodam jeszcze wczorajsze zdjęcia, byś mogła skopiować wszystko. zastanawiam się, czy więcej nie napisać o jego charakterze - jest cudowny do ludzi, kochany, przytula się całym sobą. z moim jednym tymczasem się nie lubi, ale został sprowokowany, pierwszy nie zaczyna. Bardzo lubi naszą suczkę Łapcię - pozwala jej wylizywać miski nawet. koty odpadają zupełnie, instynkt łowcy się w nim budzi;) poza tym jest niekłopotliwy, nie szczeka bez powodu, nie niszczy. reaguje na podstawowe komendy - siad (też optyczna), stój, chodź i łapa. warować nie umie (jeszcze:razz:). na smyczy nie ciągnie, ale plącze się strasznie, choć i tak jest coraz lepiej.
  17. "zabawy własne" [URL="http://www.fotosik.pl/video/d5e5f5b42febd5ca.html"][IMG]http://video1.fotosik.pl/1/d5e5f5b42febd5ca.gif[/IMG][/URL]
  18. [quote name='bigos']śliczny:loveu::loveu:[/quote] mądry i kochany:loveu: czego chcieć więcej
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/7febd5d95cdfe750.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/144/f55826334f6c09e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/141/ccdb04bfe7b582e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/140/816e5ceff3952391.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='idusiek']ronja,czasu trzeba...[/quote] domu trzeba... kochającego
  21. [quote name='zuzlikowa']ronju...nie postrasz mnie pałą:shake: ...jak bida to do Żyda,dawniej niektórzy mawiali! Ja dla siebie troszkę zmodyfikowałam...[B]jak bida to do RONJI...[/B]:oops: Maszaberlo ...dzięki,że dotarłaś! [B]Ciapuś[/B]...porozmawiajcie z Isadorą:cool3:...może da radę zrobić allegro cegiełkowe? Ja też będę za moment miała trzy:oops:...a już ledwie sobie radzę z całością!Tak bywa gdy pokoleniem się z tyłu zostało- maszyna mnie pokonuje czasami. Zobaczę czy coś pomóc zdołam,choć bazarkowo.[/quote] mąż jeszcze myśli jak to wszystko poukładać. no i rozmawiałam dziś z Krisem - zaklepane miejsce jest Kajtkowe-Znajdkowe - kto wejdzie ( o ile się da) na jego miejsce sami musicie zdecydować. ja nie potrafię. nie mogę na pewno przyjąć psa szczekającego non stop. poza tym warunkiem przyjmujemy psy wycofane, wymagające szczególnej opieki.
  22. [quote name='bigos']no piękny piękny:loveu: mam nadzieję, że szybko znajdzie domek allegro jest? bo mi gdzieś uciekło w gąszczu ogłoszeń ;) pokażę go wśród znajomych i poogłaszam gdzie mogę[/quote] dzięki wielkie za ogloszenia [B][URL="http://www.allegro.pl/item653269065_znaleziony_wyzel_kolo_chotomowa_szuka_domu.html"]allegro[/URL][/B] jest, ale nikt nie dzwoni
  23. [quote name='zuzlikowa']Kodinka...piękne imię! Proszę podać na kogo namiary do allegro...zrobię jej! [B]Zastanawiam się też ,czy nie zrobić cegiełkowego.[/B]..ona rzeczywiście pilnie potrzebuje domowych warunków,żeby zechciała znowu ...chcieć żyć. Zastanówcie się! I jeszcze jedna sugestia...u [B]ronji[/B] zrobiło się wolne miejsce(Znajdek/Kajtek znalazł chyba dom)...może skontaktujcie się z nią...zobaczcie czy mozna ją u niej umieścić![/quote] dzięki za zaproszenie napiszę tak - Kajtek miał być u nas nadprogramowo, w tzn psim pokoju. po ostatnim tymczasie, który tam urzędował i niszczył wszystko, obiecaliśmy sobie, że nie przyjmujemy więcej psów do domu - dla Kajtka zrobiliśmy wyjątek, bo Kris zapewniał nas, że pies jest spokojny. na dzień dzisiejszy nie wiem, czy będziemy mogli przyjąć psa do domu, gdyż najprawdopodobniej sami za miesiąc będziemy musieli przenieść się do psiego pokoju (na czas wymiany podlogi). kojce mamy wszystkie pozajmowane. muszę porozmawiać z mężem, jak on to widzi, bo on głównie zajmuje się psami.
  24. Supełek pojechał jednak dziś, nowi Państwo nie mogli się doczekać. Wzajemnie przypadli sobie do gustu. Pożegnalne fotki Supełka, który Supełkiem pozostanie. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/73ddf6cf98372e4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/144/7e5c97f0bad3a0admed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/130a8886c4f7ec90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/7f2f4af020b1bf5bmed.jpg[/IMG][/URL]
  25. Supełek pojechał jednak dziś, nowi Państwo nie mogli się doczekać. Wzajemnie przypadli sobie do gustu. Pożegnalne fotki Supełka, który Supełkiem pozostanie. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/73ddf6cf98372e4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/144/7e5c97f0bad3a0admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/130a8886c4f7ec90med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/143/7f2f4af020b1bf5bmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...