Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. Krecik jest wyjątkowy - Mama ma wyjątkowe szczeście, ze trafila na taki okaz;)
  2. Trujką jest Czwórka:razz:
  3. Babolki i suchy chlebek [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2343/s64m.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/4774/s65.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2130/s66d.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2187/s67m.jpg[/IMG]
  4. no to trochę Babolek na zachętę:diabloti: Babolka nr 4 skacze na wysokość z 1,40 - nie widac tego niestety na fotce [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1633/s62o.jpg[/IMG] ładnie też robi stójki [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4914/s61f.jpg[/IMG] Babolka nr 3 też tak potrafi [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/2631/s63q.jpg[/IMG]
  5. [quote name='idusiek']wczoraj rozmawiałam z pewną panią i gorąco namawiałam na wizytę u ronji w celu obejrzenia suczy - fajnie by było gdyby przyjechała, moze siew którejs zakocha?:roll:[/quote] na razie nawet nie zadzwoniła:shake:
  6. [quote name='Ati']Kasia pisala , ze moze jakis odcinek dowiezc psa, i gdyby wszystko zgrac, to np moglaby go przywiezc do Poznania w umowione miejsce, a jakbys ty Tatiana dogadala sie z pati - bo chyba kursuje odcinki Poznan-Warszawa sory ale nawet dokladnie nie wiem gdzie jest hotelik Ronji:oops:[/quote] pod W-wą ale muszę przerobić boks w domu i umieścić tam 2 suczki z kojca, wtedy bedzie miejsce - chwilę to może potrwać. dlatego trzeba szukać, bo może będzie szybciej w innym miejscu
  7. [quote name='Ati']na ta chwile jest 300, a to juz cos, mozecie popytac w tych hotelikach gorzowskich co i jak , ile kosztowaloby hotelowanie Tatiana, a hotelik u Ronyi w miejsce tamtego wyzelka szorstkiego co poszedl do adopcji?[/quote] do nas ma wstepnie już przyjechać inny pies - stara sunia ale bardzo chcemy pomóc i może uda nam się trochę przetasować towarzystwo - ale nie mogę obiecać. koszt u nas za kojec to 10zł + karma
  8. Pani ma się odezwać w grudniu. ja jej nie skreslam, ale solidnie przemagluję, gdyby Miłeczek nie znalazł domu do grudnia...
  9. [quote name='idusiek']no to tak, dzisiaj do Funi przyjedzie z wizytą Pani z Piaseczna - trzymac kciuki, zeby było fajnie :oops:[/quote] i jak???????
  10. [quote name='tanitka']oni chca psa do budy:shake:, ja jestem przeciwna mimo wszystko trzymaniu psa w budzie:shake:[/quote] do budy to odpada - tego mi pani nie powiedziała...
  11. Tanitko, a ta rodzina z Sulejówka? może oni by się zdecydowali?
  12. [quote name='zoja.']ja miałam złamaną łapę kilka razy (własną) i mało nie oszalałam z tego swędzenia, więc miejmy nadzieję, że u Miłka też o to chodzi :)[/quote] po lekach czuje się lepiej, zdjął w nocy kołnierz i nie rozlizał rany. zapisałam go na zabieg usunięcia gwoździ na 14 października
  13. widziałam jak slicznie kręci dupką:loveu: fajnie, że ma tak dobrze, że może machać ogonkiem - bo nareszcie ma ku temu liczne powody:multi:, spać w łózeczku i chować się za swoją własną Panią:multi:
  14. po moim tymczasowym wyżełku, mam ogromny sentyment jeżeli mogę pomóc w ogłoszeniach, dajcie znać
  15. dzwoniła wczoraj przyszła pani Kajtusia zapytać jak on się czuje. nie może się doczekać soboty :p robale w kupie też jej nie wystraszyły. leni, karma wczoraj dotarła, daj znać jak się możemy umowić, bo nie będę jej otwierać.
  16. śliczny ten wyżełek:-(
  17. jeszcze lepsze:p: Witam Pani Marto-brzuch juz w porzadku.Kosztowalo mnie to spacery do 3-ej rano,ale bylo warto. Dzisiaj po powrocie z pracy zobaczylem nowego Kumpla-zdrowy szczesliwy pies,bawiacy sie jak maly szczeniak.Az szkoda,ze nie mialem jak tego nagrac. Jeszcze raz dziekujemy za wspanialego psiaka i oczywiscie zapraszamy goraco:) *Wyżełek miał wczoraj rozwolnienie to chyba zmieniam tytuł...
  18. mówiłam,że to mały czarny psi ideał:loveu: po Kretce Evelin przywiozła mi mały biały psi ideał. ciekawe jaki bedzie nastepny psiak uratowany przez Evelin:cool3:
  19. nikt nie dzwonil:shake: mój Wyżelek był w metrze i probowałam zareklamować innym chętnym Jurysia. Byla dziewczyna wstepnie zainteresowana adopcją późną zimą - niedowidząca. ale chciala Jurysia wozić autobusami - uważam, że to dla niego za duża trauma. nie wyobrażam go sobie w zatłoczonym autobusie:shake:
  20. bez większych zmian nadal czekają rozrabiając za 4 psy:razz:
  21. odrobaczyłam dziś Kajtusia, bo były żywe robale w kupie:crazyeye:
  22. [quote name='idusiek']Fajnie !to zmieniasz tytuł?:cool3:[/quote] jeszcze nie, odczekam tydzień...
  23. to czekamy na fotkę Mamy i Kreci z leśnej dróżki:evil_lol:
  24. [quote name='Energy']Oby nic złego się nie działo:shake:mam nadzieję, że go swędzi bo się goi:p[/quote] szew zagoił się już dawno a jak kość się zrasta to nie wiem czy swędzi, bo nigdy nic nie miałam złamanego. Słodyczek chodzi w kołnierzu i smarujemy ranę ozonellą od Idusiek
  25. to buziaki dla Krecika i liczę na info z Kielc od czasu do czasu:loveu:
×
×
  • Create New...