-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
dziś znowu nie udało nam się z siuśkami Misia - Bartek zawiózł do weta koło 14. przy takich upalach trzeba wieźć od razu rano po złapaniu. będzie to możliwie dopiero w pon, bo rano jadę do W-wy to podrzucę. do 3 razy sztuka:cool3: -
dzwoniłam dziś do Polusiowego domku - jest dobrze:) Polo się zadomawia, wścieka się z sunią, gania, szczeka - państwu bardzo się podoba. Tylko na noc do domu bał się wejść - zostal wniesiony na rękach. Jutro Polutek ze swoim panem idą do naszego weta na wirusowki.
-
kolosalna różnica!!!!
-
[quote name='go-ja']Ronjo, na FB jest dziewczyna - Dominika, która bardzo interesuje się Emi i chciałaby pomóc jakoś, w pewien sposób adoptować ją wirtualnie. Wpłaciła dla niej właśnie 100 zł. Podaj mi proszę maila do siebie, by Dominika mogła do Ciebie napisać :) proszę bardzo:) [email protected]
-
Gosia, pomyśl, bo mi rzeczy dla Ciebie na bazarek tarasują przejście;)
-
[quote name='Randa'] oddawanie psiaków wcale nie jest takie fajne... [/QUOTE] nie jest:(
-
[quote name='Evelin'] jak na razie to bardzo szczęsliwy tydzień- poszedł Płomyś,poszedł Poluś...aż dwa pieski muszę zdjac z podpisu:multi::multi::multi:[/QUOTE] u nas też w ciągu tygodnia do nowego domku poszła Maja i teraz Poluś. Bartek dziś po południu pytał mnie z przyzwyczajenia, czy Polo byl na spacerze... [quote name='mala_czarna']Na wątku Polusia się raczej nie udzielałam, ale miałam przyjemność go widzieć u Ronji podczas odwiedzin u naszej Tosi. Przeuroczy, kochany i grzeczny psiak. Bardzo, bardzo się cieszę, bo też się w hoteliku zasiedział :) Dużo szczęścia życzę, niech go nowy domek mocno pokocha![/QUOTE] był u nas ponad 8 miesięcy - zdrowy, kochany, mądry, śliczny - zero telefonu przez tak długi czas...
-
prawie wzorcowy;) Sonia dogaduje się z każdym. dziś miała właśnie okazję poznać Emi, bo Bartek wziął naszą Ciuciu i Sonię i poszedł gadać sobie z naszym sąsiadem, a ja za jakiś czas wzięłam Emi nieświadoma spotkania (mam taką zasadę, że jeżeli pies jest w trakcie leczenia, nie styka się z innymi psami, Emi jeszcze swobodnie nie bieda z innymi). Suczki się obwąchały i każda poszła w swoją stronę.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia patrzy... [IMG]http://a.imageshack.us/img85/9064/clipboard01ugs.jpg[/IMG] -
Bunia zostala sama - Poluś pojechał dziś do nowego domu. Pewnie będzie jej smutno... [IMG]http://a.imageshack.us/img205/301/73922777.jpg[/IMG]
-
Emi ..............
-
Irenko, Sonia ma się nieźle. Myslę, że o nią martwić się nie trzeba, bo Bartek by jej nieba przychylił. Ze smyczą bez zmian, przemieszcza się, ale zachwycona nie jest. wzięcie smyczy do ręki powoduje chęć ucieczki lub przywieranie do ziemi, więc na razie tego nie robimy. na upały wszyscy narzekają - psy wypuszczam na trochę, bo w domu mimo wszystko ciut chłodniej. Gulka na oku nie rośnie i nie podrażnia oka - widzielibyśmy, gdyby coś było nie tak. a tu siad w wykonaniu Sonieczki (zdjęcie z daleka i z ukrycia, by Sonieczki nie spłoszyć)
-
Poluś w nowym domku:) Domek zglosił się do moich wetek, że szuka psa po śmierci 15-letniego Miśka, którego nie udalo się uratować. Dom 15km od nas - ogromny teren 8tys metrów do biegania, suczka znajda do towarzystwa. Ludzie starsi w jednym domu i wnuczka dorosła z rodzicami w drugim domu. Do dziadków Poluś wchodzi tylko do sieni, do drugiego domku ma wolny dostęp (wcale nie chciał wejśc, wolał latać po terenie). W sieni u dziadków przygotowane spanie, woda, miska z suchym. Z Evelin uważamy, że dla Pola to idealne warunki. Zimą u mnie Polo spał przed budą - lubi być na powietrzu, lubi szczekać, biegać i bawić się z innymi psami. To wszystko będzie miał. Do tego opieka weterynaryjna u mojego weta;) no i pan dziadek ewidentnie zakochał się w Polu od pierwszego wejrzenia, jak wczoraj przyjechali go obejrzeć. Poluś zresztą też bardzo dziadka adorował. Myślę, że będzie dobrze. Umowa podpisana. Na poadopcyjną zostałam zaproszona (zresztą codziennie jadąc do pracy będę przejeżdzać koło posiadłości Polusia). Mam nadzieję, że będzie dobrze. Poluś był tak zaaferowany nowym terenem, że nie miał czasu nawet się pożegnać za bardzo. Do tego znalazl w kompoście dziś wyrzucone pierogi z jagodami i zawołany przyleciał do mnie z pierogiem...
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia Wisienkowa - Pan Wisienko :) [video=youtube;Ki1smP2X6-U]http://www.youtube.com/watch?v=Ki1smP2X6-U[/video] -
kurcze, przez Emi dostalabym zawału serca. wypuściłam ją na siku, po chwili wołam, nie ma (zawsze przychodzi na wołanie i na dźwięk otwieranych drzwi) - zaczęliśmy szukać, wlazła za garaż, nie wiem czego się wystraszyła, ale w końcu do mnie wyszła prawie się czołgając ze strachu. wyprzytulałam, trochę pomogło, ale taka jakaś spłoszona wróciła do domu. nie wiem, czy coś się jej przypomniało, bo w ogródku była sama, nikt niczego złego jej nie zrobił.
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Wystawiłam wreszcie bazarek - torebki i plecaki. Fatalnie mi szło, bo dogo okropnie mi chodzi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/189057-Torby-torebki-plecaki-super-okazje-tanio-na-kilka-ps%C3%B3w-do-20.07-do-21-00?p=15027928#post15027928[/url][/QUOTE] czerwonka ma wzięcie;) a ja sobie dziś tak myślałam i wymyślilam taki skrot Gusia + Miś = Gumiś:) Wisienkowy rzecz jasna -
dziękuję Agaciaaa, ale z ogłoszeniami wstrzymaj się do jutra, dobrze? ważą się losy Poluchy;)
-
no, ale trochę mało przytyła
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nowe zlapię jutro rano, Bartek zaraz pojedzie po pojemniczek:) przed chwilą byli ludzie oglądać Pola, oczywiście kto im się spodobał najbardziej? Pan Wisienka!!! no, ale to chyba nie dla niego dom, bo Wiśnia mógłby spać w sieni tylko. -
Emi ma się dobrze, choć brzuszek lekko podrapany, dlatego dostała manusan (taki różowy płyn do rozcieńczania z wodą i przemywania brzuszka) oraz antybiotyk o przedłużonym działaniu raz na 2 dni betamox (3 strzykawki) - widzimy się w przyszły wtorek. Emi waży 26kg - przytyła 1kg koszt dziś to 36zł (wet) + 10zł wet
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mysza, strasznie mi glupio zapomnialam zabrać pojemnika z siuśkami Misia:( Bartek jutro będzie jechał rano do W-wy, to zawiezie -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie pusto:) mocz Wisienkowy zlapany. jedziemy koło 13 do weta z Emi i Bubką, to damy siku do zbadania. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Bo Misio to jest taka wielka kochana przytulanka :loveu: zwana Panem Wisienką w dodatku:)...po prostu nie sposób się oprzeć jego urokowi:loveu:[/QUOTE] lepiej nie mogłaś tego ująć:)