-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='mysza 1']Jaki śliczny :loveu: Kurde, chciałabym mieć kota. [/QUOTE] ja też, takiego swojego, co by tak mnie kochał jak Dakocia Bartka;) -
zaległy paragon za wczoraj skarpety w całości po nocy. Bartek śmiał się, że Emi nosi mój rozmiar co do Emi - w zeskrobinie pobieranej 2 razy nie wyszły pasożyty. Emi nie łysieje, wręcz przeciwnie, zarasta. Krosty nigdy nie były ropne, pękające, tylko takie czerwone gulki. dziś brzuch wygląda lepiej, jest tylko mały fragment zaczerwieniony. zapytam o kurację boraksową moich wetów. Ellig, a po jakim czasie te krosty nawracały u Twojej suni? czy wędrowały tak jak u Emi? grzbiet Emi wygląda o niebo lepiej niż brzuch, tam schodzi tylko skora. jest bardzo delikatna, bo jak ją wczoraj czesałam szczotką z metalowymi pręcikami zakończonymi kuleczkami, sama jej uszkodziłam skórę w kilku miejscach.
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
ronja replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Zdjęcia bedą - uprosiłam już odpowiednią osobę o pomoc:-)[/QUOTE] proszę bardzo;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9d01e3a2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/cf2f133f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7124d605.jpg[/IMG] nowe fotki - reszta na str 3 [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/450383ac.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/0163bb48.jpg[/IMG] -
a jaką byście chciały? w mojej lecznicy jest kiltix, drogi, kosztuje okolo 54zł z tego co pamiętam w czwartek będę w Warszawie, mam zoologa po drodze, mogę wstąpić i tam coś kupić. tylko muszę konkretnie wiedzieć co:)
-
dziękuję za materacyk. planujemy zrobić posłania dla psów - odizolowane podesty z wykładziną. nie mam potem gdzie wyrzucać tych podartych kocyków, kołder i posłań. Buni skończyła się ważność obroży na kleszcze, a lada chwila będzie u nas drugi wysyp tego dziadostwa.
-
Gosia, specjalnie dla Ciebie i brzuszek, na żywo wygląda o wiele gorzej
-
nie mam:) przymierzylam tylko, a zakleję porządnie po spacerku, bo skarpety by się zmoczyły;) wybralam gustowne niebieskie, mogą być?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro']Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego pokazuje mi się komunikat że mogę mieć w podpisie tylko dwa banerki?:( do tej pory miałam cztery.... Idę zobaczyć bazarek:)[/QUOTE] ja też tak miałam jak chcialam wykasować banerek allegrowy. w końcu zostawiłam w spokoju. pewnie dogo coś wariuje -
to kupię mielone z indyka i piersi z indyka - piersi będę jej dawała surowe, a mielone gotowane lub sparzone. zobaczymy czy pomoże skarpety idę montować. dziś jeszcze daruję jej kołnierz, bo dziala steryd, ale jak zacznie drapać i to lizać, to niestety
-
zupełnie surowe? ja jej gotuję mielone z indyka, bo nic innego nie mam. w czwartek zrobię dla niej zakupy w Warszawie. jakie mięso doradzacie?
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro'] z nogami to żart?;)[/QUOTE] nie[COLOR=White]........[/COLOR] :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
nie miałam serca kłaść Emi na twardym... ona ma tak cieniutką skórkę, że byle otarcie, jest krew. poobcierałaby się na twardym zabrałam sztuczną kołdrę, dałam jej ręcznik bawełniany i zostawiłam jej posłanie. ale za to zawiążę jej nogi... Edit - pomyliłam wątki, ale już kasować nie będę;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia z dziś [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/dfb31400.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/2c4fb54a.jpg[/IMG] przez chwilę różowy miś byl hitem;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/cf9eda5b.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/fbae2028.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7a5e9e79.jpg[/IMG] -
Wczoraj brzuch był ładny, nawet wczoraj robiłam zdjęcia brzucha. Dziś jest wydrapany, choć krost nie ma. Ja już nie wiem co mam robić:( dziś rano taka byla radosna... może zamiast klatki, położe ją zamiast posłania na tym spodzie klatkowym. będzie miała kołnierz
-
Emi była u weta z Bartkiem Brzuch bardzo podrapany, zaogniony. Wygląda to na uczulenie. Wetki kazały zmienić jej calkowicie podłoże na 10 dni. Emi przez 10 dni będzie mieszkała w dużej klatce, bez żadnych kocyków. Najlepiej w kołnierzu. Tyle, że ona głównie drapie się nóżkami:( Gotowane caly czas. Jeżeli to nie pomoże, trzeba będzie zrobić testy, niestety dosyć drogie. Grzbiet lepszy. Mamy nadal ją kąpać co 2-3 dni. Dostała dziś drugą dawkę iwermektyny i steryd. koszt dziś to 25zł + 10zł dojazd (paragon wieczorem)
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja wpłaciłam deklaracje za 5 m-cy Evelin spożytkuj wg potrzeby;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
ronja replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia Wisienkowa dobrze. Emi go bardzo lubi i jak ich obserwuję - ona szuka stale jego bliskości. jeżeli Wiśnia leci w stronę ogrodzenia, Emi też biegnie. Trzymają się razem:) Wiśnia czasem zachęca Emi do zabawy. Jak ją wczoraj pacnął po przyjacielsku łapą, bałam się, że ją połamie, a Emi była bardzo zadowolona... -
wieści od Emi krost można powiedzieć, że prawie nie ma. za to swędzi skóra, Emi drapie się i pocharatała brzuch i kark do krwi:( może swędzi ją ta zmieniająca się skóra, sama już nie wiem. jedziemy dziś do weta.
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja muszę zadzwonić, by dopytać w jakiej dzielnicy mieszka -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
za tydzień wraca nasz pan doktor, to będzie ciachanie i Simonka gotowa iść w świat... -
Dzisiejsza faktura za wizytę u weterynarza. FV 53/2010 z dnia 2.07.10 Fakturę opłaciłam. Kwota 75zl to cestal plus Sonia (15zł), cestal plus Kair (10zł), wirusówki Sonia (50zł) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/dbe0caf2.jpg[/IMG]
-
Bardzo interesowała ją nasza Dakocia. Początkowo miała ochotę pogonić kotkę, ale Dako się napuszyła i Diana poczuła respekt:) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9d9a8d3a.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/f3a4914c.jpg[/IMG]
-
Dianka bardzo zaczepiała do zabawy małą Lusię. Dziś miała okazję bawić się Bunią - w swoim rozmiarze. Dianka się bała. Długo trwało, zanim się odważyła i bardzo nieśmiało zaczepiała do zabawy Bunię. Gdy Bunia ją ganiała, uciekała pod siatkę albo za moją ławkę. Na Jurysia nie zwracała uwagi. [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7ae7f490.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9efa2aeb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/de037829.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e23dd440.jpg[/IMG]
-
Bunia w akcji;) [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/8dc576db.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/7f942bc0.jpg[/IMG] z Dianką i Jurysiem [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9efa2aeb.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/de037829.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e23dd440.jpg[/IMG]