Jump to content
Dogomania

Lucyja

Members
  • Posts

    2104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyja

  1. Skoro kolaczkowi ewidentnie coś dolega to warto byłoby zrobić mu te badania i przede wszystkim badanie moczu. Ceny za badania sa pewnie bardzo różne w zależności od tego gdzie się robi. Zorientujcie się ile by u Was kosztowały te badania, to może wśród kolakomaniaków udałoby sie troszkę kasy uzbierać.
  2. Kolaczek piękny !! Teraz z nowymi fotkami będzie mozliwośc zrobic więcej dobrych ogłoszeń. W ogóle macie mnóstwo pięknot w Sandomierzu. Amber to przeciez psia miss :) Że tez nie moge już więcej psich bid przygarnąc :(
  3. Collie z Sandomierza ma wątek na forum Fundacji Dr Lucy zajmującej się kolakami. Zamieściłam tam zdjęcia, które były na wątku sandomierskim, więc jeśli masz jakieś lepsze foty to podeślij do mnie to zamieszcze lepsze. [email][email protected][/email]
  4. Trzymamy bardzo mocno !!!! :)
  5. Dzięki za info i czekam w razie czego na dalsze wieści.
  6. Napewno lada moment zadzwoni ktoś, komu śliczna Dorcia jest przeznaczona. Trzymamy nieustająco kciuki !!
  7. Widać Dorcia wie, że u ciotki Ireny można robić wszystko czego piesy zapragną, bo Irenka ma słabość do piesów :) :) :)
  8. Widzę, że Dorcia ma nowe ogłoszenia, więc myślę, że chętne domki będą stały w kolejce po taką perełkę.
  9. No ja z Krakowa też za wiele nie moge pomóc, ale jesli jest to 40 km od Warszawy, to może by choć biedaczki do schroniska na Paluchu zawieźć. Będą miec choc miskę karmy i ciepłą budę.
  10. Ja tez juz słyszałam teksty, że powinnam pomagać dzieciom, a nie psom. Ja na to mam zawsze taką odpowiedź, że ja pomagam psom, a Ty możesz pomagać dzieciom :)
  11. Dzięki za namiary :) Jesli by Otylka znalazła dom, to bardzo proszę dajcie mi znać, żebym uaktualniła wątek. Trzymam mocno kciuki za jej adopcję, bo sunieczka słodka jest bardzo :)
  12. Założyłam malutkiej wątek na Forum Fundacji Dr Lucy. Narazie podałam namiary na schronisko, ale jeśli któraś z Was chce wziąc na siebie kontakt z potencialnymi chętnymi na jej adopcję to bardzo proszę o podanie namiarów. Tyle mamy teraz kolaczków do adopcji, że załamać sie idzie :(
  13. Sunieczka z pyszczka dużo ma z owczarka collie. A te jej łapeczki, które chcą sie przedostać przez kraty kojca jeszcze więcej mówią o jej kolakowym usposobieniu. Postaram sie jutro załyć jej wątek na forum Fundacji zajmującej się owczarkami collie.
  14. Narazie wstawiłam takie fotki jakie są, ale jesli będą lepsze to wstawię też do jego wątku.
  15. Kiedy ludzie zrozumieją, że psy kierują się instynktem, a nie mądrością w planowaniu potomstwa. Sterylizacja wychodzi zwierzętom tylko na korzyść. A ja nie raz słyszę jak ktos mi mówi na temat sterylizacji, że nie będzie robił psu krzywdy, po czym dopuszcza sukę, bo przecież suka powinna mieć raz szczeniaki. Czy Ci ludzie nic nie czytają ? Zatrzymali się w ubiegłym wieku czy co ? Słuszna decyzja Amigo ! Nie oddawaj Dorci do takiego domku.
  16. Soema to ja może założę wątek temu kolakowi na forum kolakowym, bo tam jednak zagladają ludzie zainteresowani tą rasą. Podaj mi jeszcze proszę w jakim mniej więcej wieku jest ten kolaczek i do kogo i jaki namiar podac w sprawie adopcji biedaka. Wymiaziajcie go tez ode mnie :)
  17. Czy coś się zmieniło w sprawie Seda ?
  18. Soemo czy założyc wątek temu kolakowi na forum Fundacji Dr Lucy ? Jaka ewentualnie pomoc jest potrzebna dla niego ?
  19. Od pierwszego spjrzenia na Dorcię wiedziałam, że to mądra dziewczynka i bardzo grzeczna. A teraz niech szybciutko znajdzie jakis przytulny domek dla siebie.
  20. Od dawna mam złe zdanie o tej klinice. Tam sie poprostu zwierząt nie lubi.
  21. To fakt, tak naszczekała, że Aga bała się ją pogłaskać :evil_lol:
  22. Już jestem i potwierdzam, że Dorcia jest przeurocza !! Stałysmy wszystkie nad Dorcią i zachwytów nie było końca :) Na dodatek zdumiona byłam, że Dorcia jest taka posłuszna. Małe dziecko jeszcze z niej, ale posłuszeństwo widać ma w genach. Będziemy napewno śledzic losy ślicznotki :)
  23. Oby tylko udało się go uratować. Brak pieniędzy nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla znęcania się nad zwierzęciem. Jesli ktos psa kocha, to zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji.
  24. No niestety starszych, ślepych kolaków bezduszni ludzie sie pozbywają. A taki staruszek ma małe nadzieje na adopcję, skoro młodych zdrowych psów mamy teraz pełną listę :( Naprawdę ręce opadają. Co się z tymi ludźmi dzieje ! Może można by tego kolaka przywieź do krakowskiego schroniska, bo tutaj przynamniej miałby dobre warunki. W Sandomierzu macie tyle psiaków i zero warunków. A takie starsze psisko, to juz kompletnie nie da sobie rady.
×
×
  • Create New...