-
Posts
2104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyja
-
Skoro kolaczkowi ewidentnie coś dolega to warto byłoby zrobić mu te badania i przede wszystkim badanie moczu. Ceny za badania sa pewnie bardzo różne w zależności od tego gdzie się robi. Zorientujcie się ile by u Was kosztowały te badania, to może wśród kolakomaniaków udałoby sie troszkę kasy uzbierać.
-
Collie z Sandomierza ma wątek na forum Fundacji Dr Lucy zajmującej się kolakami. Zamieściłam tam zdjęcia, które były na wątku sandomierskim, więc jeśli masz jakieś lepsze foty to podeślij do mnie to zamieszcze lepsze. [email][email protected][/email]
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Trzymamy bardzo mocno !!!! :) -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Napewno lada moment zadzwoni ktoś, komu śliczna Dorcia jest przeznaczona. Trzymamy nieustająco kciuki !! -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Widać Dorcia wie, że u ciotki Ireny można robić wszystko czego piesy zapragną, bo Irenka ma słabość do piesów :) :) :) -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Dorcia ma nowe ogłoszenia, więc myślę, że chętne domki będą stały w kolejce po taką perełkę. -
Otylia mix collie w DS w Bielsku Białej, trzymamy kciuki!
Lucyja replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Dzięki za namiary :) Jesli by Otylka znalazła dom, to bardzo proszę dajcie mi znać, żebym uaktualniła wątek. Trzymam mocno kciuki za jej adopcję, bo sunieczka słodka jest bardzo :) -
Otylia mix collie w DS w Bielsku Białej, trzymamy kciuki!
Lucyja replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Założyłam malutkiej wątek na Forum Fundacji Dr Lucy. Narazie podałam namiary na schronisko, ale jeśli któraś z Was chce wziąc na siebie kontakt z potencialnymi chętnymi na jej adopcję to bardzo proszę o podanie namiarów. Tyle mamy teraz kolaczków do adopcji, że załamać sie idzie :( -
Otylia mix collie w DS w Bielsku Białej, trzymamy kciuki!
Lucyja replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Sunieczka z pyszczka dużo ma z owczarka collie. A te jej łapeczki, które chcą sie przedostać przez kraty kojca jeszcze więcej mówią o jej kolakowym usposobieniu. Postaram sie jutro załyć jej wątek na forum Fundacji zajmującej się owczarkami collie. -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Kiedy ludzie zrozumieją, że psy kierują się instynktem, a nie mądrością w planowaniu potomstwa. Sterylizacja wychodzi zwierzętom tylko na korzyść. A ja nie raz słyszę jak ktos mi mówi na temat sterylizacji, że nie będzie robił psu krzywdy, po czym dopuszcza sukę, bo przecież suka powinna mieć raz szczeniaki. Czy Ci ludzie nic nie czytają ? Zatrzymali się w ubiegłym wieku czy co ? Słuszna decyzja Amigo ! Nie oddawaj Dorci do takiego domku. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Lucyja replied to mru's topic in Już w nowym domu
Czy coś się zmieniło w sprawie Seda ? -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Od pierwszego spjrzenia na Dorcię wiedziałam, że to mądra dziewczynka i bardzo grzeczna. A teraz niech szybciutko znajdzie jakis przytulny domek dla siebie. -
Od dawna mam złe zdanie o tej klinice. Tam sie poprostu zwierząt nie lubi.
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To fakt, tak naszczekała, że Aga bała się ją pogłaskać :evil_lol: -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lucyja replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Już jestem i potwierdzam, że Dorcia jest przeurocza !! Stałysmy wszystkie nad Dorcią i zachwytów nie było końca :) Na dodatek zdumiona byłam, że Dorcia jest taka posłuszna. Małe dziecko jeszcze z niej, ale posłuszeństwo widać ma w genach. Będziemy napewno śledzic losy ślicznotki :) -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Lucyja replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby tylko udało się go uratować. Brak pieniędzy nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla znęcania się nad zwierzęciem. Jesli ktos psa kocha, to zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji. -
No niestety starszych, ślepych kolaków bezduszni ludzie sie pozbywają. A taki staruszek ma małe nadzieje na adopcję, skoro młodych zdrowych psów mamy teraz pełną listę :( Naprawdę ręce opadają. Co się z tymi ludźmi dzieje ! Może można by tego kolaka przywieź do krakowskiego schroniska, bo tutaj przynamniej miałby dobre warunki. W Sandomierzu macie tyle psiaków i zero warunków. A takie starsze psisko, to juz kompletnie nie da sobie rady.