[quote name='Klaudia M.']Przyznam się do czegoś strasznego: śpię ze swoimi dwoma psami, czasami trzema. I co gorsze dwa czasami leżą głowami na poduszce:D Jest jeszcze coś gorszego, jedna z nich jest na tyle bezczelna, że zabiera mi poduszkę i muszę spać bez;) Cieszę się, że wyrzuciłam to z siebie:)[/QUOTE]
To zabrzmiało jak z Klubu Anonimowych Sypiaczy z Psami :) :)
Mam podobnie i wcale się tego nie wstydzę :) Tyle, że ja śpię z dwoma psami, bo tyle mam :)