Irenko podeślij mi foty tego pieska. Z tym, że dlatego państwo chcą sunię, że w razie ich śmierci sunię przejmie ich wnuczka czyli moja koleżanka z pracy. Koleżanka ma w domu psa ON, więc lepiej żeby to była suczka, bo kiedys pewnie pieski zamieszkają razem. Starsi państwo mieszkają sami w trzypokojowym mieszkaniu, a moja koleżanka mieszka w domu.
A ta sznaucerkowata sunia ile mniej więcej waży ?
I podoba nam sie jeszcze ten rudy piesek, tylko własnie nie wiemy czyt to piesek czy sunia.