Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Też tak miałam, że po zakończeniu bazarku sprzedałam jeszcze fanty, które nie były wcześniej licytowane, doliczyłam do rozliczenia. Dodatkowo sprzedał się zupełnie poza bazarkiem, na prywatnej domowej licytacji fant, na którego nie było chętnych na bazarku, i też doliczyłam. Dodam, że zostal sprzedany za absolutnie rekordową sumę :evil_lol::evil_lol:
  2. Łzy się cisną do oczu - tym razem ze wzruszenia :)
  3. O Boże... a miałam nadzieję, że będzie szczęśliwy :(
  4. Zaglądam, zaglądam :) Ale jak patrzę na te cudne oczęta i płaską buźkę, to mózg mi się lasuje , jak ktoś już napisał na innym wątku :evil_lol: Przekochany jest po prostu:loveu: I oby całkiem wyzdrowiał.
  5. Zapraszam na bazarek na podopiecznych Arkadii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236796-Szafa-małej-modnisi-na-Arkadię-do-20-12-do-22-00?p=20080196#post20080196[/URL]
  6. Zagląda, taki Isiak na przykład, ale ze wstydu, że niewiele może tu pomóc, to się nawet nie odzywa :oops:
  7. Jestem na zaproszenie Malwy, przeczytałam od początku - masakra!
  8. Ja jestem za tym, żeby było oko za oko, ząb za ząb: jak ktoś psa katuje, to go do pierdla choćby na miesiąc i obowiązkowo codzienne manto, jak głodzi - to zamknąć bez żarcia, a jeszcze najlepiej z widokiem na stołówkę.
  9. Łatuś, ale przystojniak :loveu::evil_lol:
  10. [quote name='ewu']Ile kosztuje Niwalin?[/QUOTE] Już o to pytałam wcześniej, około 100 zł.
  11. Ciężko będzie chyba z domkiem dla niego... Spory jest chłopak, a do tego ten siwiejący pyszczek ludzi zniechęca, że "to już stary pies"... Wiadomo, jak u niego z zachowaniem czystości? Mógłby trafić do mieszkania? On całe życie chyba na podwórku spędził i nie obyty na salonach?
  12. [quote name='Avilia']Ale Wy ekspresowe dziewczyny jesteście :crazyeye:[/QUOTE] Bo tu czas się liczy, żeby maluch jak najszybciej wyzdrowiał :) A cioteczka arabiansaneta też ekspresowo wszystko przesłała :)
  13. Bazarek dla pekinka z biżutkami podarowanymi przez cioteczkę arabiansaneta: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236473-Bi%C5%BCutki-by-Toffi-m%C3%B3g%C5%82-chodzi%C4%87-do-06-12?p=20045504#post20045504[/url]
  14. [quote name='Avilia']Dzisiaj do mnie dzwonili. Do jutra mamy ją zabrać w innym wypadku ją wyrzucą gdzieś lub przywiążą :([/QUOTE] Bardzo ludzkie podejście do jakby nie było członka rodziny. Dzieciaki też niech gdzieś wyrzucą, beż dzieci łatwiej im będzie znaleźć mieszkanie do wynajęcia.
  15. U długich psów - jamnik, pekińczyk, basset - zdarza się, że np. przy zeskakiwaniu z fotela wypada dysk lub inne niedobre rzeczy dzieją się z kręgosłupem. Jamnik koleżanki tak miał. Miał nastawiane kręgi i chodził do końca swojego życia (odszedł z powodu ciężkiej niewydolności nerek), tylko musieli go pilnować, żeby nie skakał, nosić po schodach i ogólnie utrzymywać go "na płaskim przyziemiu", co nie było łatwe, bo psiak był wybitnie fotelowo-kanapowy.
  16. Z ludźmi w tym wieku trudno się dogadać. Wiedzą swoje i koniec, i nikt im nie przegada. Jak się wkurzą, to pogonią. Wiem, bo mam mamę w tym wieku.
  17. [quote name='szuwar']A właśnie na pekińczykach w potrzebie Lika wstawiła kapcia do pary!!!!! W sumie blisko jest... Gameta, może weźmiesz do siebie, co?[/QUOTE] Tylko że Toffik jest przyjacielskim pieskiem, i tęskni za właścicielami :(
  18. Za dużo tych biedaków. No i takim pospolitym kundelkom chyba jest najtrudniej. Najszybciej znajdują domy psy w typie rasy - zobaczcie, jak z cavalierem piorunem poszło.
  19. Niestety tak bywa dość często. Do mojej lecznicy właściciele przyprowadzili 4-letnią spanielkę do uśpienia, bo zachorowała na żółtaczkę. Sparaliżowany pies to dla wielu ludzi pies, którego nie da się już wyleczyć i który się tylko męczy. Ich zdaniem zrobili to, co powinni - postanowili pieska humanitarnie uśpić, żeby się nie męczył. Kto z przeciętnych zjadaczy chleba słyszał o wózkach dla psów? A jeśli nawet usłyszał, to uważa to za dziwactwo i dręczenie psa.
  20. [quote name='Avilia']Tu masz Isiak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230502-Śliczna-kilkuletnia-biało-szara-sunia-błaga-o-ogłoszenia-Nie-chce-jechać-do-Mysłowic[/URL][/QUOTE] Dzięki, już zaglądam.
  21. Jaka cudna sunia, nie wiem, dlaczego umknął mi wcześniej ten wątek...
  22. A Nanga ma wątek? Jakoś jej nie kojarzę zupełnie...
  23. Jaki Szagi piękny :loveu: a chcieli go uśpić... Z mojego bazarku też jakiś grosik będzie, no i w piątek przelałam 100 zł niby na Cavisia, ale jeśli na niego nie będzie trzeba (nie wiem, czy ktoś z cavalierowego forum coś nie wpłacił też), to będzie na inne wydatki.
×
×
  • Create New...