-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Też tak miałam, że po zakończeniu bazarku sprzedałam jeszcze fanty, które nie były wcześniej licytowane, doliczyłam do rozliczenia. Dodatkowo sprzedał się zupełnie poza bazarkiem, na prywatnej domowej licytacji fant, na którego nie było chętnych na bazarku, i też doliczyłam. Dodam, że zostal sprzedany za absolutnie rekordową sumę :evil_lol::evil_lol:
-
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
Isiak replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Łzy się cisną do oczu - tym razem ze wzruszenia :) -
Przepiękny, kudłaty, dostojny SPAJKI. ADOPTOWANY!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
O Boże... a miałam nadzieję, że będzie szczęśliwy :( -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na bazarek na podopiecznych Arkadii: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236796-Szafa-małej-modnisi-na-Arkadię-do-20-12-do-22-00?p=20080196#post20080196[/URL] -
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
Isiak replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Malwy, przeczytałam od początku - masakra! -
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
Isiak replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Ja jestem za tym, żeby było oko za oko, ząb za ząb: jak ktoś psa katuje, to go do pierdla choćby na miesiąc i obowiązkowo codzienne manto, jak głodzi - to zamknąć bez żarcia, a jeszcze najlepiej z widokiem na stołówkę. -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Łatuś, ale przystojniak :loveu::evil_lol: -
Okropnie zaniedbany, wychudzony BRUNO. Proszę o pomoc!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ciężko będzie chyba z domkiem dla niego... Spory jest chłopak, a do tego ten siwiejący pyszczek ludzi zniechęca, że "to już stary pies"... Wiadomo, jak u niego z zachowaniem czystości? Mógłby trafić do mieszkania? On całe życie chyba na podwórku spędził i nie obyty na salonach? -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Isiak replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Avilia']Dzisiaj do mnie dzwonili. Do jutra mamy ją zabrać w innym wypadku ją wyrzucą gdzieś lub przywiążą :([/QUOTE] Bardzo ludzkie podejście do jakby nie było członka rodziny. Dzieciaki też niech gdzieś wyrzucą, beż dzieci łatwiej im będzie znaleźć mieszkanie do wynajęcia. -
U długich psów - jamnik, pekińczyk, basset - zdarza się, że np. przy zeskakiwaniu z fotela wypada dysk lub inne niedobre rzeczy dzieją się z kręgosłupem. Jamnik koleżanki tak miał. Miał nastawiane kręgi i chodził do końca swojego życia (odszedł z powodu ciężkiej niewydolności nerek), tylko musieli go pilnować, żeby nie skakał, nosić po schodach i ogólnie utrzymywać go "na płaskim przyziemiu", co nie było łatwe, bo psiak był wybitnie fotelowo-kanapowy.
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Isiak replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Z ludźmi w tym wieku trudno się dogadać. Wiedzą swoje i koniec, i nikt im nie przegada. Jak się wkurzą, to pogonią. Wiem, bo mam mamę w tym wieku. -
[quote name='szuwar']A właśnie na pekińczykach w potrzebie Lika wstawiła kapcia do pary!!!!! W sumie blisko jest... Gameta, może weźmiesz do siebie, co?[/QUOTE] Tylko że Toffik jest przyjacielskim pieskiem, i tęskni za właścicielami :(
-
Starszy,kudłaty,nijaki...Dziadek Ałtaj. Adoptowany prosto ze schronu :(
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Za dużo tych biedaków. No i takim pospolitym kundelkom chyba jest najtrudniej. Najszybciej znajdują domy psy w typie rasy - zobaczcie, jak z cavalierem piorunem poszło. -
Niestety tak bywa dość często. Do mojej lecznicy właściciele przyprowadzili 4-letnią spanielkę do uśpienia, bo zachorowała na żółtaczkę. Sparaliżowany pies to dla wielu ludzi pies, którego nie da się już wyleczyć i który się tylko męczy. Ich zdaniem zrobili to, co powinni - postanowili pieska humanitarnie uśpić, żeby się nie męczył. Kto z przeciętnych zjadaczy chleba słyszał o wózkach dla psów? A jeśli nawet usłyszał, to uważa to za dziwactwo i dręczenie psa.
-
Szagi po wypadku, połamany, uratowany przed strzykawką - pomocy !!!!!!
Isiak replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Tu masz Isiak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230502-Śliczna-kilkuletnia-biało-szara-sunia-błaga-o-ogłoszenia-Nie-chce-jechać-do-Mysłowic[/URL][/QUOTE] Dzięki, już zaglądam. -
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaka cudna sunia, nie wiem, dlaczego umknął mi wcześniej ten wątek... -
Szagi po wypadku, połamany, uratowany przed strzykawką - pomocy !!!!!!
Isiak replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
A Nanga ma wątek? Jakoś jej nie kojarzę zupełnie... -
Zjawiskowy, kudłaty ŁATEK...szukamy osoby do wizyty w MYSZKOWIE!
Isiak replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kochana mordka :loveu: -
Szagi po wypadku, połamany, uratowany przed strzykawką - pomocy !!!!!!
Isiak replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Jaki Szagi piękny :loveu: a chcieli go uśpić... Z mojego bazarku też jakiś grosik będzie, no i w piątek przelałam 100 zł niby na Cavisia, ale jeśli na niego nie będzie trzeba (nie wiem, czy ktoś z cavalierowego forum coś nie wpłacił też), to będzie na inne wydatki.