Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. No właśnie! Piękna, młoda,śnieżnobiała, zadbana, bardzo przyjazna. Marzenie. A gdzie chętni ?
  2. Jeżeli wszystko się uda, to pani z Poznania przyjedzie w sobotę zobaczyć oneczkę! Musimy trzymać kciuki, ciotuchny. Ela, Krzysiu- jak się zdecydujecie na drugiego psa, to pamiętajcie o bidach z Elbląga ;)
  3. Nie, w taki dom nie oddamy żadnej suni, co nie cioteczki ?
  4. Basia, to oni tego psa nie wykąpią?
  5. Słuchajcie, kobieta która chciała ONKĘ na łańcuch chyba się przestraszyła, jak napisałam jej, że trzeba to leczyć ( myślę, że to nieprawda ) Tak naprawdę to nie wiem na 100% czy na łańcuch,ale wiem, że do pilnowania, do jakiejś zagrody. Ona jest stworzona do łóżeczka! Natomiast pani z Poznania dalej ze mną koresponduje.
  6. Noo, gdyby mi aparat nie zgasł, to zrobiłabym jeszcze fotkę dziury, po wyjechaniu ;) A to nie w Elblągu, tylko koło Zalewu- w Suchaczu. Cały Zalew ( prawie ) w lodzie. Woda opadła, ponoć na środku tego zbiornika wody jest tylk 1,5m. Fajnie było. Przygoda, nie ma co!
  7. Śliczna sunia jest już w górze.
  8. No, możemy, możemy. My dzisiaj wpadłyśmy... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2654/opona2de7.gif[/IMG][/URL]
  9. Dzisiaj pojechałyśmy z Zuzą nad zalew, do Suchacza. Chciałyśmy wjechać na parking, no ale coś nam w tym przeszkodziło. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2654/opona2de7.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4808/oponawq4.gif[/IMG][/URL] Dobrze, że blisko mieszka znajomy brata mojej mamy. Przyjechał na ratunek. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/9020/ciagniejr2.gif[/IMG][/URL] Wyobraźcie sobie że półtorej godziny mama ze znajomym próbowali wyciągnąć samochód. Ja z Zuzką poszłam nad wodę ( wodę? raczej lód! ). [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2264/biegnerw4.gif[/IMG][/URL] To droga prowadząca do Zalewu. Pogoda niezbyt ładna, ale Zuzka w kwestii spacerków ze mną nieco zaniedbana, więc stawiłyśmy temu czoła i wcale się nie przejmowałyśmy. Zdjęcia nie są zbyt ładne, robiłam je bez lampy, a Zuza była wyjątkowo żywiołowa ;) Na tym zdjęciu widać, że moja niunia zaczyna aportować ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3827/blotogn0.gif[/IMG][/URL] Biegnę, moja pani, biegnę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7060/biegneoz6.gif[/IMG][/URL] Moja Ledy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/7528/ledyba7.gif[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/7003/fridole7.gif[/IMG][/URL]
  11. Jak się ociepli to jadę z Basią na kontrolę ;)
  12. Lula się zmieściła, ale Mamba już nie :( Myślę co by tu zrobić :(
  13. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3821/liszkaoooloawv8.gif[/IMG][/URL]
  14. No właśnie, więc brzydko mówiąc wolałabym, żeby trafiła do kogoś szybko, a wszystko się strasznie odwleka. Jedna pani z Poznania, druga z Płocka, ty z Krakowa. Wszystko daleko, ale jakoś transport skołujemy. Kurczę, tak zależy mi na tym żeby ktoś w końcu ją wziął. Pani z Poznania ze mną koresponduje, ale cały czas ma jakieś wątpliwości, może to i lepiej, ale czas nas goni!
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/3529/rubixy3.gif[/IMG][/URL]
  16. Narazie pani z Poznania się zastanawia, również rozważa wszystkie za i przeciw. Jak nie było nikogo, to nie było nikogo. A teraz 4 osoby są zainteresowane. Ale powiem tak: Kto zapewni jej najlepsze warunki i spręży się najszybciej będzie miał suczkę. W schronisku nie można jej zarezerwować.
  17. Kopiujcie mój banner z częścią KIKI i wklejajcie do swoich podpisów!
  18. Nie wiadomo. I nie dowiem się, niestety.
  19. Ela, dlaczego dopiero za 2, 3 miesiące? Jeśli ci się podoba, to ją bierz. Ja ci pomogę we wszystkim. Ona już tak długo czeka.
×
×
  • Create New...