-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']juz Rybcia wam zapewne jutro powie jak to ja nieumiejętnie rozmawiałam z tą panią... ale Rybcia szybko sie zmyła z gg, nawet nie wiem czemu no i ja kontynuowałam rozmowę... na razie jest dobrze... ta poani sama chce przyjechać do mnie... góra chce przyjść do mahometa, wiec mahomet nie musi isć do góry, no same powiedzcie... przynajmniej przed adopcją... a po adopcji to już wy sobie rządźcie bo mi wystarczą zdjecia i filmiki Koki.[/QUOTE] Cerber , to ma być ironia? Swojego zdania wyrażać tu nie muszę, wystarczy, że ty je znasz. W każdym bądź razie nie dziwię się, że pani ma takie, a nie inne zdanie. -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
Rybc!a replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza-64'][COLOR=red][B]KONIEC.[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]śMIECHU WARTE.[/COLOR][/B]:megagrin::megagrin::megagrin: [COLOR=red][B]POZDRAWIAM-IWONA[/B][/COLOR][/quote] To wszystko, co masz do powiedzenia w tej sprawie? No tak, czego ja się mogłam spodziewać? W każdym bądź razie strasznie nie podoba mi się twoje zachowanie i wcale się nie dziwię, że Basi trudno jest tobie pomagać! Mimo to i tak to robi, chwała jej za to! Szczerze mówiąc nie widzę w tym konflikcie nic, co byłoby śmieszne... No ale tego czepiać się nie będę, bo każdy ma własne poczucie humoru. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Może spróbuj troszeczkę.... spokojniej...[/QUOTE] A skąd stwierdzenie, że jestem niespokojna? -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Poznajecie tą śliczną pannicę? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9809/jedzneczka001em3.jpg[/IMG][/URL] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]No widzisz Rybcia, znasz sie z państwem dłużej... i nadal im nie ufasz?[/QUOTE] Przepraszam bardzo, ale chyba mnie nie zrozumiałaś. MY SIĘ ZNAMY DŁUŻEJ NIŻ TY Z PAŃSTWEM. Teraz wszystko okej, zrozumiane? Nie chciałabym, żeby z mojego zdania wynikł jakiś konflikt! A ja Państwu nie zaufam, dopóki dopóty ktoś nie zda mi relacji z wizty przed bądź po adopcyjnej- bo miły głos o niczym nie świadczy, a zapewniać o dobrych warunkach może naprawdę każdy. -
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
Rybc!a replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza-64'][URL="http://zspaslek.edu.pl/zwierzaki/images/galeria/oddam.html"]http://zspaslek.edu.pl/zwierzaki/images/galeria/oddam.html:seeyeah:[/URL] To jest link do strony na której Basia umieściła Janka do adopcji.Gorszego zdjęcia już nie miała.Lepiej niech go usunie z tamtąd:spam2:.Bo mi adrenalina skacze jak na to patrze[/quote] Iwona, nie przesadzasz? Baśka się stara, a ty ją gnębisz! Jak nie pomaga to źle i jak pomaga to źle, czego ty w końcu chcesz? To chyba dobrze, że cokolwiek robi w tej sprawie, prawda? Mogłaby za przeproszeniem puścić bąka na Janka i tyle byłoby z domu dla niego! Pozatym , nie widzę w tym zdjęciu nic złego! A jeśli ci się tak strasznie nie podoba, to po co je udostępniałaś, bo śmiem twierdzić, że właśnie od ciebie Basia je ma? Nie sugerujcie się tym, że z Baśką jesteśmy kumpelkami i tylko dlatego stoję za nią murem- ta sprawa już naprawdę działa mi na nerwach! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pusiu bardzo dziękujemy, ale mamy już prawdopodobnie pełen transport Elbląg-Wałbrzych-Elbląg. Gdyby coś nie wyszło, będę o tobie pamiętać. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U nas w schronisku nie dostaje się umówy adopcyjnej tylko pokwitowanie, że się zapłaciło i zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę. Cerber, my się znamy dłużej niż ty z państwem z Ostródy... Nie denerwuj się tak... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ja też. Najlepiej przed i poadopcyjną... Takie są fakty, jeśli nie mają nic do ukrycia to na pewno się zgodzą.[/QUOTE] Jasne, że tak. Czyli podsumowując DLA BEZPIECZEŃSTWA KOKI najlepiej umówić się na wizytę przed, po i podpisać umowę. Moim zdaniem to najodpowiedzialniejsze i najrozsądniejsze wyjście. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie nie odpisali, może ich zawaliłam pytaniami? W każdym bądź razie kciukasy trzymać możecie, nie zaszkodzi! -
No więc właśnie, tak jak napisałam wcześniej u nas w schronisku są dwa dobermany odmiennych płci. Pierwsza dobcia to ta, której zdjęcia zaprezentowałam już w tym wątku. Tak jak mówi Gonitwa- sunia naprawdę zachowuje się dziwnie. Nie przejawiała nigdy oznak agresji. Jest strasznie zdesperowana. Trudno mi jest ocenić ile ma lat, nie za bardzo chce podchodzić- ale stara nie jest na pewno. No a drugi obywatel to kompletny szaleniec. Skacze, figluje, cieszy się i raduje. Ma niekopiowane uszy i ogon. Jest potężny, uwielbiam go.