-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mój Boże, jestem wstrząśnięta. Kinga ma 13lat, a dogomaniacka "Arystokratka" to podobno jej kuzynka. Jeśli to się komuś przyda, mogę podać jej dokładne namiary, imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Właśnie napisałam do niej SMS, że jest beznadziejna i zawiodłam się, i spytałam, jak można się nazywać miłośnikem psów będąc tak nieodpowiedzialną osobą? Odpisała mi, że cała rodzina go [B]SZUKAŁA,[/B] ale najwyraźniej już przestała. Zaczęła mi opowiadać o odpchlaniu i odrobaczaniu, tylko , że w opiece nie tylko o to chodzi. Jest żenująca. Mi puściła też bajkę o tym, że niedługo będzie miała boksera i zaadoptuje jeszcze kundelka z Dogomanii, bo ma takie dobre i duże serduszko. Teraz dowiedziałam się, że jej rodzice są w domu, a to ona z klasą wyjechała do Krakowa. To, że ma 14 lat też było kłamstwem, zobaczcie uryweki z naszych rozmów na GG: [quote]Arystokratka (17-02-2007 20:01) Chcesz , gdy cytujesz , żebyś miała Kamcia napisała ..... Ktoś tam napisał ..... Arystokratka (17-02-2007 20:01) I tak dalej ;)) Ania (17-02-2007 20:01) Po co? :| Ania (17-02-2007 20:02) Wydaje mi się, że każdy wie co napisał. Arystokratka (17-02-2007 20:03) Wiesz , co , jakaś głupia jesteś ;/;/ Ja ci chciałam poradzić , a ty odrazu jakaś zniesmaczona :/;/;/ Dziękuje bardzo za rozmowę ... ''miło'' było ;/;/[/quote] Bajka o nowym domu też się jej udała. Myślałam, że choć koloryzująca na wszystkie strony, to to dobra dziewczyna. Jednak, chyba w dupie się poprzewracało! Wiecie co? Ona jest moim rocznikiem, mamy obie po 13 lat, ale ja się czuję przy niej jakaś całkowicie inna...
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Dodaj zdjęcia, dodaj:) A w ogóle cos się dla niej szykuje, czy szukamy dalej?[/quote] No myślę, że dziewczynka do Niemiec się wybierze ;) A tu zdjątka, piękna co? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8985/dsc06884ex8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9035/dsc06886gf3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/6839/dsc06893bs4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9835/dsc06910cv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL] -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ale na gg czy przez telefon?[/QUOTE] Na forum, głuptasku. Nic z tego nie wyjdzie. Pani jeszcze będzie przekonywać mamę, która nie jest jeszcze gotowa na przyjęcie pieska, bo tata jest w pełni ZA! W połowie przyszłego tygodnia obiecała, że się odezwie, ale że nie mam robić sobie niepotrzebnej nadzieji, bo może nic z tego nie wyjść... -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście babeczki, Cerber to piękny kawaler. Czy Kokuni przeszła na niego chęć? W sumie się dziewczynie nie dziwię, że do niego zarywa... -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tego narazie nie wiadomo, obiecuję, że wieczorkiem dodam zdjęcia a teraz: marsz do lekcji, obowiązki wzywają ! -
[quote name='GoWa']Przepraszam, ale nie mam czasu przebijać sie przez cały wątek. Mógłby ktoś przypomnieć jaki charakter ma Meliska? Jaka jest do: -psów -suk -dzieci -kotów[/quote] GoWa: Do psów nieagresywna, raczej uległa taki sam stosunek do suk. Ja sama jestem jeszcze dzieckiem ( nastolatką ), a mnie Melisa uwielbia, takie mam przynajmniej wrażenie. Co do kotów to niestety nie uda mi się tego sprawdzić, ale z tych informacji, o których mi wiadomo, podobno każdy pies z czasem się przyzwyczaja...
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://images20.fotosik.pl/326/b29d66dbc0f88be1.jpg[/IMG][/QUOTE] Wiecie, co mi się skojarzyło, patrząc na to zdjęcie? Jeżyk ! Normalny jeżyk. Ten nosek i ubrudzone włosy wyglądają jak jeż. Czy wy też to tak obrazujecie? Może ja jestem jakaś ... dziwna ? -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']dobra i dyskusja, oby owocna...[/QUOTE] Dyskusja może być i owocna, tyle tylko że Rita ma sukę nie akceptującą innych, nie wiem co by tu poradzić, szukamy narazie planu B, czyli drugiego tymczasu gdzieś koło Rity, i to takiego, w którym czas na znalezienie domu byłby nieograniczony... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']hmmm no ciekawa jestem czy ten ktoś się odezwie...[/QUOTE] Napisałam do nich ponownie, może niechcący usunęli mój numer, czy cóś. Czekam na odpowiedź, jak coś będzie- to napiszę. -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napisane, szefowe! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Przepraszam was niezmiernie, zdjęcia z Kadyn będą na pewno! Teraz się tak zajęłam adopcjami i szkołą, że koniec... -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie nic, nikt nie odpowiedział, ale czekam dalej, w międzyczasie szukamy jej oczywiście domku!