-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='irma']co u Bili? ano Bila zmieniła imię a właściwie wróciła do poprzedniego BUBA a przy okazji wróciła do mnie a dlaczego wróciła, ano wróciła i już ma się dobrze narzeka, że stado zbyt duże i nie jest jedynaczką a bardzo by chciała narzeka, że karmią marnie - porcja zbyt małe i jeszcze mówią, że dbają o linie - a po co dbają czy ich pies o to prosił? jest bardzo grzeczną choć 'charakterną' psią panienką grzeszy nadmiarem samodzielności ale na szczęście płot w naszym ogrodzie solidny i szczelny więc samodzielność jest skutecznie ograniczona uwielbia mizianie i wszelkie pieszczoty została poinformowana, że wszelkie kanapy i fotele to 'nie dla psa' ale dostała przydział na duże ogrodowe krzesło z poduszką i uwielbia na nim leżeć i to by na razie było na tyle[/QUOTE] A czy możemy prosić o jakieś zdjęcia Buby? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']ulala chcecie powiedzieć, ze oni muszą jakaś umowę podpisać mi zanim dam im Kokę? chyba nie nadaję się na dom tymczasowy, bo ja aż tak nie panikuję... ufam tym ludziom na 1000% i nie mam zamiaru iiich sprawdzać... jeśli wy macie ochotę to proszę bardzo... ja napisałam wyraźnie, ze Ci ludzie chcą zobaczyć Kokę, chcą ją zabrać, stworzyć jej nowy dom, kochający dom i w ogóle... dałam chybadość argumentów, zeby im zaufać... dobrze, ze jeszcze nikt nie przyjechał sprawdzić mnie czy jestem dobrym domem tymczasowym... jeśli by tak było to raczej nie czułabym się dorze bo to swiadczyłoby o tym, ze nie kocham własnego psa, za którego bym zycie oddała... nie ważne... jeśli chcecie sprawdzać tych państwa to proszę, ja umywam od tego rece...[/quote] Cerber, tu nikt nie panikuje :shake: Poczytaj sobie historię haszczaka z mojego schroniska- znajdziesz w moich wątkach. Też miało być pięknie. Z jednej rodziny trafił do drugiej i na łańcuch, z drugiej do trzeciej i do kojca+ głodówka , no i dopiero jak z trzeciej do czwartej rodziny, to zaczęło się znacznie poprawiać. Chyba nikt nie chce tego, by właśnie tak stało się z KOKĄ? Nie możesz ufać ludziom, których na oczy nie widziałaś. Zaprzeczasz sama sobie, bo mówiłaś, że jesteś nieufna, a twoje zachowanie o tym nie świadczy. A dlaczego napisałaś, że dobrze że nikt nie przyjechał sprawdzić ciebie? Przecież to nic strasznego, ludzie którzy nie mają nic do ukrycia nie muszą się bać, a ostrożności nigdy za wiele. Ja jestem jak najbardziej za wizytą poadopcyjną! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Mówiąc ja miałam na myśli nas obie. Spokojna głowa...[/QUOTE] OO, to my jesteśmy jakoś zjednoczone/spokrewnione? W jednym ciele dwie dusze? WooW, to ciekawe ;) W każdym bądź razie dostałam e-mail w sprawie KIKI ;) -
[quote name='Gonitwa']Czemu suczki mają taki przekichany los? Dlaczego mało to się na suczkę decyduje? Nie mówię tu o rasowcach... Szkoda słów po prostu...[/QUOTE] Pewnie dlatego, że sunie mają cieczki. Ludzie czasem nie są świadomi, że mogą się tego problemu pozbyć sterylizacją, a niektórym po prostu szkoda kasy na sukę... A szkoda, bo suczki są najkochańsze!
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ugadaj się. I napisz wszystko tu, bo mi się forum goldenkowego szukać nie chce...[/QUOTE] Napiszę, jak będe wiedziała szczegóły- spokojnie, ja nigdy o was nie zapominam! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Eh, juz nie będę pisać że tymczas potrzebny... bo to bez sensu... i tak nikt jej nie chce... no moze poza mną...[/QUOTE] Bardzo serdecznie sobie wypraszam! A ja to co, Duch Święty? -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ok, teraz pozostaje mi ugadać się z Janą. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ludzie są naprawdę w porządku, miałam przyjemność ich poznać- fakt jest faktem, że telefonicznie, ale zawsze to coś. Podobno liczy się pierwsze wrażenie. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kate89']Mysle ze poza tym że oba te domki sprawiają wrażnie odpowiedzialnych i wogule to bez wizyty przedadopcyjnej sie nie obedzie. Cerber z kąd jest ta rodzinka o której mówisz?? Jesli byliby zdecydowani to przeciez sterylka jest na wczesniej umówiona niz po 1 czerwca kiedy chca ją zabrać to czy oni chca zaplacic za nia?? I czemu dopiero od 1 czerwca mogą??[/QUOTE] Kate, to jest jedna ta sama rodzina! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']TRANSPORT PILNIE POTRZEBNY!!! Szkoda ażeby Tymczas się "zmarnował" A suczka już w schronisku nasiedziała się wystarczająco długo...[/QUOTE] Jak wszystko dobrze pójdzie, to to będzie dom docelowy- chodzi tylko o to, czy sunia Rity nie będzie agresywna w stosunku do Mojry. Dom tymczasowy to plan B. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę moje ty dziecko kochane, w górę. Tak bardzo potrzeba domku dla ciebie...