-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Słuchajcie, odezwała się do mnie bardzo sympatyczna pani z Gdańska. W grudniu ukradli jej psa, gdy zobaczyła zdjęcia Mopa pomyślała, że to on. Zobaczcie to zdjęcie. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5784/img0259zmniejszone4vz8.jpg[/IMG][/URL] Jak myślicie, czy to może być on? Naprawdę trudno mi cokolwiek powiedzieć- właśnie przez te kudły. Przy najbliższej okazji, gdy będę w schronisku, muszę sprawdzić czy reaguje na imię. Tylko czy usłyszy w tych wszystkich piskach i skowytach?
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jejku, jaka jestem szczęśliwa. Państwo z Ostródy zadzwonili do mnie, długo rozmawialiśmy, opowiedziałam o całym (przeszłym) życiu Koki, o schronisku itp. Wzbudzili we mnie bardzo sympatyczne wrażenie, zależało im jednak na tym, by sunia kochała dzieci- no i myślę, że z tym problemu nie będzie. Zaproponowałam im (jakby coś się nie udało z adopcją KOKI), żeby wybrali się w jakąś sobotę do schroniska w Ostródzie, w końcu tam czeka 300 psów, jeszcze bardziej potrzebujących niż KOKA. W każdym bądź razie jestem przeszczęśliwa, pani sprawiała wrażenie bardzo, bardzo zdecydowanej. No, to trzymajcie kciuki. Jednak te moje ogłoszenia nie są tak bezsensowne jak myślałam-czasem coś dają ;) -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='monia&Tofi']Mi to w ogóle nikt nie odpisał :( Buziaczki dla Kokuni ;)[/QUOTE] Głowa do góry, koleżanki! Dla tak pięknej suni na pewno się coś znajdzie, jestem tego w pełni pewna! -
[quote name='madzia828']no zobaczymy:cool3: mam nadzieje , że dobre wieści będą;)[/QUOTE] Ja też mam taką skrytą nadzieję, od dawna marzę o domku dla Meliski, mam na jej punktcie kompletnego fioła, ale nie myślcie, że nie obchodzą mnie inne pieski. Kocham wszystkie tak samo, ale Meliska jest taka...wyjątkowa?
-
Nieborak z Nieborowa - zginął pod kołami samochodu
Rybc!a replied to zasadzkas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę- pomoc pilnie potrzebna. Dodałam małego na: http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=12994 http://ale.gratka.pl/ogloszenie/566141.html http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=588836&cid=170 -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę- sytuacja jest bardzo pilna! -
Najsmutniejsze ... JUŻ NIE, TERAZ SZCZĘŚLIWE w nowym domku
Rybc!a replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
Brawo dziewczyny, brawo- wspaniała akcja! Wielkie podziękowania dla Lamii, Basi i wetki oczywiście! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ok dziewczynki, tytuł zmieniony! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czyli- podsumowując- ile pieniędzy potrzeba na sterylizację? -
Kompletnie nic- stoimy ciągle na tym samym
-
[quote name='Iwona&Wiki'][CENTER][COLOR=blue][SIZE=3][B]białostocki szlak łez[/B] naszego haszczaka [B]skończył się!:multi:[/B] [/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][SIZE=3]Nareszcie[B] jest w Swoim Domu!:multi: [/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER] Po wczorajszej dłuuugiej rozmowie z Marzeną jestem już tego najzupełniej pewna. W tym domu stanie się znowu ufnym i szczęśliwym psem, choć przed nim jeszcze daleka droga. Nie nazywam go już Baronem, od dziś powinien mieć nowe imię. Hmmm... ciekawe jakie? [B]Krzysiek[/B], myślę, że dziś możesz spokojnie już otworzyć to piwo.:razz:[/quote] Świetnie, świetnie, świetnie! To najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia. Bardzo serdecznie wam dziękuję za pomoc, sama bym sobie na pewno nie poradziła. Specjalne podziękowania składam Ci, Iwonko- bo włożyłaś w tę akcję całe swoje serce!
-
[quote name='weszka']A czyżbyś miała coś na oku??? Gdyby był dom to i transport z pewnością by się udało zorganizować! [B]Rybc!a[/B] już by coś na 100% wymyśliła, prawda?[/quote] Tak, już ja coś wymyślę z transportem- najwyżej sama zawiozę, zrobimy zrzutkę na paliwo! Potrafię robić "kocie, shrekowe" oczyska, a mój tatuś jest bardzo czuły na tego typu sprawy, a już w zupełności, kiedy prosi go o coś jedyna córeczka ;) Gagasiu- powiedz nam coś więcej!
-
[quote name='weszka']Niestety tylko wprawne oko jest w stanie dostrzec w MOPie urodę :( DT lub hotel byłby zbawieniem. Rybc!a nie ma na mapie dogo kogoś z Elbląga lub w okolicach Elbląga kto mógłby wziąć MOPa na tymczas???[/quote] Weszko kochana, gdyby tymczasy były, to uwierz mi- MOP i inne psy potrzebujące nie siedziałyby jeszcze w schronisku...
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Bardzo was przepraszam, cioteczki drogie- czasu brak, obowiązki i adopcje wzywają! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8016/dsc01669uc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8107/dsc01676ew1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/5872/dsc01678de9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2408/dsc01686sl9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2303/dsc01698fm2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/747/dsc01702av5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4398/dsc01704py8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/1677/dsc01714xi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6145/dsc01721ns9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8884/dsc01724av6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4869/dsc01735dd9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/346/dsc01737fn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5499/dsc01738im5.jpg[/IMG][/URL] -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Rybc!a Rita ma tymczas dla Mojry:multi: więc teraz kombinujemy transport dla suni do niej do Wałbrzycha, ja juz pisałam na forum goldenów ze mogę się dołożyć na paliwo:cool3:[/QUOTE] Madzia ja wiem, wiem- przecież też czytam to forum. W każdym bądź razie coś się dla Mojry szykuje- nie można tego zmarnować! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kika ma kompletną depresję. Wczoraj nawet nie wyszła z budy, by nas powitać. Dzisiaj zajmę się ogłoszeniami dla niej, trzeba ją rozgłośnić. Na dziś wieczór zaplanowałam robotę dla Lisi i Kiki...