-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Może być, przecież Figa miała cieczkę po wyjęciu ze schronu a one są siostrami więc cieczkę mają mniej więcej w tym samym czasie...[/QUOTE] Tylko, że Figę ze schroniska zabierałałyśmy z Agatą jakieś 3 tygodnie temu, a Bianka wygląda jak bomba! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dalej w kropce, niestety. To nie takie łatwe, jak się wydaje. Myślałam, żeby podwieźć małą np. do Warszawy, a z Wałbrzycha ktoś przyjechałby do umówionego miejsca, przy okazji wziąć Mopa. Ale nie wiem, nie wiem czy coś z tego będzie. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia_pie']Luiza, już nie bądź taka skromna. ;) :eviltong: To dzięki Tobie Koka dostała szansę na nowe życie, gdyby nie Ty pewnie dalej byłaby w schronie. Dziękuję kochana. :calus: :Rose: Oczywiście nie umniejszam zasług Rybci. Bo to dzięki Rybci dowiedzieliśmy się o Kokusi, to ona wyciągnęła sunię ze schronu i w końcu dzięki jej ogłoszeniom znalazł się domek dla suni. Rybc!a dziękuję. :calus: :Rose: Ogromne podziękowania rownież dla Kasi, która przetranspotrowała Kokę ze schronu do domku tymczasowego u Luizy. :calus: :Rose: Dziękuję również wszystkim, którzy zrzucili się na leczenie i sterylkę suni Kokuni. Dziękuję Wam wszystkim kochani. :calus: :Rose: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Zapomniałaś jeszcze podziękować sobie! Za to, że wspierałaś całą akcję z wyadoptowaniem Koki od samego początku. Tobie też należą się serdeczne podziękowania, choćby i ze względu na podbijanie, kiedy zaszła taka potrzeba :Rose: -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze schroniska. Nie zdziwicie się, gdy powiem wam, że Mojra dalej siedzi w schronisku, prawda? Dzisiaj nie wyszła do mnie, nawet nie zamachała ogonkiem. Siedziała w budzie patrząc w przestrzeń w całkowitej depresji. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze schroniska. Miałam fantastyczną okazję na zrobienie jej zdjęcia, ale BATERIE W APARACIE MI SIĘ ROZŁADOWAŁY, jasny gwint. Jestem b.zła. Sunia schudła. Jest śliczna, bardzo się dzisiaj cieszyła. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam ze schroniska, Bianka niestety nadal tam jest. Wydaje mi się, że jest bardzo smutna. No i pozatym- strasznie, strasznie, strasznie gruba! Nie wiem, czy to może być ciąża, skoro jest w schronisku od urodzenia? Jejku, głowa mnie już boli od tego myślenia. W każdym bądź razie miałam wspaniałą szansę na zrobienie zdjęć, ale... APARAT MI SIĘ WYŁADOWAŁ, jasny gwint! Jestem zła. -
Właśnie wróciłam ze schroniska (siedzę jeszcze w butach). Fidel niestety/albo stety/ nadal tam jest. Teraz czuję się rozbita i nie wiem co robić. Pisać do tych ludzi z Gdańska? Oni pewnie sami by po niego przyjechali, a jak im powiem i przyjadą bez kontroli przedadopcyjnej? Poprosiłam o to Irmę, ale wiadomości brak! Muszę narazie poszperać, puszczę PW do Danusi12, ona też jest z Gdańska, wyrażała chęć pomocy.
-
[QUOTE][IMG]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/GGG092.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale śliczności! Pięknie razem wyglądają. Zuzia jak zwykle elegancka!
-
[QUOTE][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/b6.jpg[/IMG][/QUOTE] Jak ona tu ślicznie wyszła! Ale widzę, że coś jej oczy ropieją, zaparz świetlik, zmocz w nim watę i przemywaj kilka razy dziennie- to powinno pomóc. Zapraszam do nas.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Wczorajsze zdjęcia z wypadu na "Dolinkę" Krótki odpoczynek przy ławeczce i paniusi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4881/98017867pp0.jpg[/IMG][/URL] Brudny jęzorek od kijków [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/7214/39411111uf2.jpg[/IMG][/URL] Kolega, Reksio [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8503/51088008hq7.jpg[/IMG][/URL] Uwaga, groźny pies- czarne podniebienie! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8149/54318630xj4.jpg[/IMG][/URL] Szykujemy się do skoku! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4088/15238064wd7.jpg[/IMG][/URL] Wystawowa poza [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7231/84153897sn4.jpg[/IMG][/URL] Dłuugi jęzor- mina szczęśliwego psa [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/3523/63335401fz6.jpg[/IMG][/URL] Tam świeci słońce! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3327/80289196hi2.jpg[/IMG][/URL] Zapozuję, co mi szkodzi. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8865/86038773pz4.jpg[/IMG][/URL] Moja mała podopieczna Wiktoria, zauważyła, że smycz się "wyciąga" i "wciąga" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4634/10fd8.jpg[/IMG][/URL] Biegiem na górę, raz, dwa, trzy i jesteśmy przy Rybc! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/4242/12ve3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6094/13lk7.jpg[/IMG][/URL] Pobawmy się w ganianego [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1662/14nr2.jpg[/IMG][/URL] Śliczna niunia [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/6933/15ld6.jpg[/IMG][/URL] A tu dwie dziewczynki które baaardzo się kochają! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9995/11sb4.jpg[/IMG][/URL] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem przeszczęśliwa! Czekamy na informacje od Ewy, mam nadzieję, że znajdzie dzisiaj dla mnie czas i będzie w stanie ze mną poklikać ;) -
[quote name='Gonitwa']Już i tak jest szczuplejszy niż był, a jak założę mu kolczatkę to mnie zjedzą na dgm![/QUOTE] Ja myślę, że to co masz teraz w zupełności wystarcza. Tak jak na wsi, ćwicz z nim od czasu do czasu chodzenia przy nodze.