Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ale śliczny. Czy ma jakieś ogłoszenia?
  2. [QUOTE]Troszczę się, bo Cię lubię. Lubię czytać Twoje posty, bo jesteś naprawdę bardzo fajna ;-)[/QUOTE] Ojej, to naprawdę bardzo miłe. A mi w tobie podoba się to, że mimo swojego młodego wieku zawsze wyrażasz się kompetentnie i potrafisz odpowiednio dobrać słowa. A, zapomniałam- miałam na liście GG zapisany twój numer. Odezwałam się kilkakrotnie, na co zostałam okrzyczana, opierdzielona, z wielkim,negatywnym żalem, że ten ktoś, to nie żaden (uwaga) "NATHINIEL". [QUOTE]Rybcia "grubasie" ile komplementów:smile: Jak było nad jeziorkiem?[/QUOTE] Zuzka ciągle szczekała. Nie kąpałam się, siedziałam w słomianej wiacie. Pyza boi się wody. Stanęłam na jakąś ususzoną trawę, ukułam się i noga mnie boli. Oprócz tego, że jak zwykle mój "ukochany" brat dał mi się we znaki i posprzeczałam się z nim trochę (to też normalne), wszystko było dobrze. Znalazłam dzisiaj pod blokiem piłkę- nawet niezniszczoną, firmówkę Adidasa. Dostała ją w prezencie Zuzka, już kawałek lata po mieszkaniu. Znalezione nie kradzione ;) Jeszcze we mnie działają emocje związane z dzisiejszym południem, o którym tu nie wspomniałam, nie mam też zamiaru, nie chcę sobie nagrobić jeszcze większych problemów, jak mam do tej pory. Ale uwierzcie mi, jestem bardzo, bardzo, bardzo nie lubiana przez większą część kogoś, kto pracuje w miejscu, które odwiedzam często.
  3. Nici z miziana, nici z wizyty, nici z wszystkiego!
  4. [quote name='majcia']bardzo chetnie z tymi fotkami ale niestety musze was zmastwic w zestawie z tel.nie mam kabla do komp.a w aparacie nie ma menu w jezyku polskim.ale postaram sie naprawde cos wymyslec;).chcialam wam powiedziec tez ze kokuni siersc zaczyna w miare lsnic jeszcze troszke na grzbiecie ma taka matowa no ale dopracujemy to.znalazlam dzisiaj jej 2 kleszcze po tej wyprawie napewno ,a u majuni jednego.dziewczyny pozdrawiaja wszystkich:multi:pa[/QUOTE] Kleszcze, to duże niebezpieczeństwo. Może jakoś dodatkowo je zabezpieczcie, dla ostrożności?
  5. [quote name='nathaniel']Okey. Fajnie. Ale co z wami jest do cholery dziewczyny. Te pieprzone czasy zmuszają was za pognią za lepsza firgurą?To nic, że bardzo łatwo otrzeć się o anoreksję, ba można na nią nie chorować ,a wyglądać jak anorektyczka. A co to jest lepsza figura? Dobra sorry, że przynudzam.[/quote] Nathaniel, to miłe, że się troszczysz ;) Ale nie martw się, mimo tego, że robię brzuszki i dużo chodzę na spacery, to jem w normalnych ilościach i wcale sobie czasem nie oszczędzam ;)
  6. [quote name='tanitka']Kochane mnie do Piaseczna jest bardzo nmie podrodze bo mam w jedną stronę ok 40 km. Normalnie pracując, mając dom i cztery psy, po prostu nie mam kiedy tam pojechać. Dzisiaj zadzwoniłam rano, ze chcę przyjechac go zobaczyć, to powiedzili, że wyjeżdzają ale już wysyłają zdjecia. Wróciłam przed chwilą do domu pełna nadzei, ze zdjęcia mam na mailu.... i nic... Nie wiem co mam zrobić?[/quote] Zadzwoń do nich, powiedz, że się niepokoisz, czekasz na zdjęcia, a ich wciąż nie ma.
  7. A czy możemy liczyć na jakieś zdjęcia? W razie problemów z wstawieniem, chętnie pomogę.
  8. Elbląg: Oddam suczkę rasy doberman w dobre ręce. Jest to grzeczny, spokojny i ułożony piesek, wieczny leniuch i pieszczoch. Ma 5lat. Jesteśmy zmuszeni ją oddać z powodu braku warunków dla niej, oraz mniej zależnych od nas powodów. Proszę tylko o poważne oferty! [B]Kom.:[/B] 785479876 [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] [B]GG:[/B] 6493544 [IMG]http://www.portel.pl/oglimg/1/z363875.jpg[/IMG] [IMG]http://www.portel.pl/oglimg/2/z363875.jpg[/IMG] [IMG]http://www.portel.pl/oglimg/3/z363875.jpg[/IMG] Nie pozwólmy, by trafiła do naszego schroniska!
  9. Inforumję wszystkich, że Fidel jest w swoim domu i nie uciekł. Właśnie jestem w trakcie rozmowy z Justyną, mówi, że pies jest bardzo pojętny. Nauczył się od środy podawać łapę, prosić i leżeć na komendę. Przychodzi do nogi na zawołanie, gdy oddala się zbytnio na spacerach właściciele wołają go poczym on musi podaje im łapkę i biegnie dalej. Jest podobno niesamowity, ciągle się bawi, roznosi go energia. Fidel nie boi się wody. Właśnie wrócił z parku, gdzie bawił się z Justną kilka godzin. Boże, oby każdy pies tak trafił. To wspaniała rodzina. Justna mówi, że jej chłopak zakochał się w Fidelku bardziej niż w niej ;)
  10. [quote name='nathaniel']165-167 cm czyli jakieś 57-60kg[/QUOTE] Jakbym tyle ważyła, to bym była o wiele za gruba, źle bym się czuła. Teraz ważę jakieś 48/49, a wkurza mnie mój brzuch.Ale pracuję nad nim, robię brzuszki!
  11. Kolejna porcja zdjęć. A ja mam łzy w oczach za każdym razem gdy na nie patrzę. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/361/6fda66ed91da3f53.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/70/7f92ef190e161820.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/68/170dc2a8286b58d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/361/ce4cb84783898a23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/140/b11df8db6093b9fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/68/2d4954f50b171d47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/68/3f0aee4650806d54.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='miśkowa']Nasz Bary nie żyje :( ,dzisiaj był weterynarz i go uśpił,bo już zaczął wyć z bólu,miał raka,od półtora tygodnia nic nie jadł i prawie nie wstawał.Pusto i smutno jest bez niego na podwórku.Postaram się namówić rodziców żeby wzięli jakąś bidę z elbląskiego schroniska.[/quote] Bardzo mi przykro. Wiem, że te słowa wydają się być puste w porównaniu do tego, co teraz czujecie. Skróciliście mu cierpienie, teraz zdrowy, piękny biega sobie z naszymi aniołkami za tęczowym mostem i już nic, a nic go nie boli. Szkoda tylko, że nic nie wyszło z Goją, no ale trudno, trzeba żyć dalej, podnieść głowię i czekać na lepsze jutro. Jeśli kiedyś, dla Goji takie nastanie.
  13. [quote name='Gonitwa']Wokół schronu?[/quote] Tak, nawet ja z mamą tam jeździłyśmy. Jeśli chciałaby się dostać do schroniska, zrobiłaby to bez problemu pod bramą automatyczną, na pewno by cię wcisnęła.
  14. Napisałam do nich, czekam na odpowiedź. Nie stresujcie się kochane, nawet jeśli to on, tak czy inaczej spowrotem wróci do swojego nowego, kochającego domku. Czy coś wiadomo o tym psie, który został znaleziony?
  15. [quote name='nathaniel']Pojadę do Ciebie i Ci wleję. Głupia babo , ja Ci dam odchudzanie się! Ile masz wzrostu ? [SIZE=1][COLOR=wheat]ja to się powinna odchudzac , norma to 56kg dla 164cm , a ja waże 62, więc mnie dziewczyno nie denerwuj;) :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] Mam jakieś 165cm, 167... A to zdjęcia, z wczoraj i dzisiaj: Ogolona Pyza w całej okazałości razem ze swoim kijem całkiem sporych gabarytów. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4113/29457691ge5.jpg[/IMG][/URL] Przedziwne drzewo. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2928/10011347tg3.jpg[/IMG][/URL] Uśmiechnięty dziubasek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/6894/24007403ny0.jpg[/IMG][/URL] Energiczna Zuzanna [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8427/18478988tq5.jpg[/IMG][/URL] Dwa w jednym [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4043/93473839ga1.jpg[/IMG][/URL] Ścięty pień porośnięty mchem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/8228/47281170kk7.jpg[/IMG][/URL] Wodołaz [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/174/97859742df9.jpg[/IMG][/URL] Lubimy ekstremalne przygody! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/4429/11bj9.jpg[/IMG][/URL] Chodźmy dalej, chodźmy dalej! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7861/12hr1.jpg[/IMG][/URL] W lesie jest wspaniale [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7995/13lx3.jpg[/IMG][/URL] Wyryte korzenie drzew [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/494/39940611tk0.jpg[/IMG][/URL] Jak wam się podoba?
  16. [quote name='weszka']Spróbujcie i może uda wam sie czegoś więcej jeszcze dowiedzieć. Chociażby z tym wiekiem. Na transportowym już dałam wpis.[/QUOTE] O wieku dowiemy się jedynie wtedy, kiedy właściciel się go zrzekł- wszystko inne oceniane jest "na oko" przez nas lub przez pracowników. Wszystko to, co zostało już napisane w tym wątku to jedyne, co możemy i jesteśmy w stanie się dowiedzieć. Nie sądzę, by powiedziano nam coś więcej- najwyżej kiedy i jak trafił do schroniska, choć to też zależy. A zależy od wielu rzeczy, o których wspominać nie chcę publicznie.
  17. [quote name='Gonitwa']Wiem, że mam... Może ona lata gdzieś koło schronu? Może chce do siostry? Tam w sumie nikt nie szukał....[/QUOTE] Szukał, szukał i szuka ciągle!
  18. [quote name='Gonitwa']TO był PIES? ...... bez komentarza...[/QUOTE] A mówiłam, mówiłam, mówiłam? Wiesz o co mi chodzi Gośka? SZCZENIACZKI...no ładnie...
  19. Kiedy przyjdzie taki dzień,w którym Aszka znajdzie swój dom? Dom w którym będzie mogła kochać? Dom w którym ona będzie kochana?
  20. Kopiuję z forum goldenów: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/69/35665a48c0a85e86.jpg[/IMG][/URL] Rita i Gaja [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images11.fotosik.pl/69/5151f9f8acc41f24.jpg[/IMG][/URL] Gosia ze swoim szczesciem i Rita z Gaja...pierwszy kontakt... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/138/e79ec3bf99c1c855.jpg[/IMG][/URL] Gaja...troche zmeczona u nog swojej nowej pani.... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/138/aa996d42f26423d0.jpg[/IMG][/URL] Czasami tez chodzila... [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/2efc87113459a405.jpg[/IMG] Chciałabym tylko dodać, że sunia która była razem z nią w boksie, przeżyła z nią wspólne 5 lat. Ta rozłąka musiała boleć, tym bardziej, że tamta została... [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_sad.gif[/IMG]
  21. Obiecuję zrobić zdjęcia przy wizycie w schronisku (jeśli mi się uda), teraz naładuję baterię na max, bo jak znowu padną, popadnę w paranoję ;)
  22. [quote name='Gonitwa']Wiem,że Bianki ale to w końcu siostry...[/quote] Wątek siostry masz tutaj ;) : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=53701[/URL]
×
×
  • Create New...