-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Rybciu - istnieje takie coś jak PW ... ;) ... i pewnie odpowiedz uzyskasz.[/QUOTE] No ale jeśli ktoś wycofał się z pomocy, to uważam, że pomóc nie chce/nie ma zamiaru, a ja nie chcę się narzucać ! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']A psy z suczkami nie przebywają? PW dostałam, rozumiem, ale pojąć nie mogę!!![/quote] Różnie to bywa, Helenka-Mojra-Gaja była w boksie z psem przez pięć lat. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Idziemy zaraz na spacer do lasu, razem z Orientem i Gonitwą. Obiecuję wieczorem dodać nowe fotki. Byłyśmy dzisiaj w Krynicy Morskiej! -
[quote name='tamb']Rozmawiałam z mamą i hop! i mam kilka informacji o Azji. Azja ma na imię Lulu. Jest miła, wesoła i kochana w domu, na spacerze lękliwa. Ma cieczkę. Dalej załatwia się w mieszkaniu. Po wyleczeniu uszu, szczepieniach, będzie sterylizacja.[/QUOTE] Wszystko świetnie, mam nadzieję, że leczenie , sterylizacja i nauka suczki powiedzie się ze świetnym rezultatem, będę trzymała kciuki i w dalszym ciągu proszę o pomoc finansową dla hop !
-
[quote name='basia0607']Kore widzialam osobiście.Ma coś z amstafa lub boksera.Na pewno kolor sierści i ciemną kufe ma po bokserze a w dodatku jest ona skóciutka taka zamszowa.Sunia jest mloda i bedzie średniej wielkości. Jest bardzo ładnym psem.Schronisko jeszcze jej nie zniszczyło.Zdjęcia nie oddają w pelni jej urody ![/quote] Ona już nie urośnie Basiu, zostanie takiej wielkości, jakiej jest teraz. Takie mam wrażenie.
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Agusiu, prześlę ci zaraz PW. Wytłumaczę o co chodzi. Niestety nie możemy sobie pozwolić na to, żeby każdy mógł przeczytać wszystko co mamy do powiedzenia. Sterylizacja w schronisku to naprawdę rzecz niemożliwa i całkowicie nierealna, choćbyś dała im pieniądze. U nas kastrowane są tylko kocury, ale to ze względu na to, że przebywają z kocicami razem w boksie. Pozdrawiam. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No tak, xxxx52 wycofała się z wątku, czyli odpowiedzi nie uzyskam, a szkoda, bo miałam już jakiś plan. Więc szukamy czegoś dalej. Ciekawa jestem, czy pies jutro będzie w schronisku, bo różnie to z tym bywa... -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Do której czynna jest klinika? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Możecie sobie pisać wszystko, co uważacie za słuszne. Ja wiem, że dzisiaj i tak nie da się nic zrobić, schronisko nie pracuje, nie ma mowy o wejściu na teren, a co dopiero zaadoptowaniu psa. NIE ZDZIAŁAM CUDÓW! Po drugie, to, że /jak to określiła xxxx52/ podaliście mi "wszystko" na tacy /chodzi mi o klinikę i pomoc finansową/ nie załatwia wszystkiego. Nadal nie mamy transportu. Najłatwiej wam jest osądzać, że nic nie robię będąc setki kilometrów ode mnie, nie patrząc mi na ręce. Powiadomiłam znajomych z Poznania, znanych poznaniaków z Dogomanii, na elbląskiej stronie na autoryzację czeka ogłoszenie, że transportu szukamy, napisałam tak nawet na statusie GG, wysłałam to do wszystkich osób na liście (a mam 124 osoby)...Ciągle myślę co mogę robić dalej, ale wy oczywiście sądzicie, że ja siedzę sobie tu, w Elblągu na tronie, nie robiąc kompletnie nic, nie przejmując się tym i mając to w dupie /za przeproszeniem/. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Bblue']Piękne amstaffki, piękny labek, tylko gdzie Zuzia? :mad:[/QUOTE] I na Zuzię przyjdzie pora. Jak kochacie, to poczekacie! -
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Samba już niedługo zostanie wysterylizowana! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajunia']wiesz co xxxx52, teraz ale mnie na maksa wpienilas. Nie widzisz, ze dziewczyny staraja sie jak moga, wydzwaniaja, szukaja. Czego jeszcze chcesz? Do diabla. To mlode nastolatki, ktore cale swoje serce psiakom oddaja. A ty je z blotem mieszasz. Wstydzilabys sie, wlasnie one sa z tych, co nie tylko hopaja, jak 3/4 twoich wspanialych " dogomanianek" ale naprawde staraja sie jak moga, aby pomoc. Myslisz, ze jak lecznice zalatwilas, to ci to prawo daje, innych z blotem mieszac. Pohamuj sie, przepros dziewczyny. Jak juz napadasz, to na tych, co na to zasluguja. Zapomnialas juz o swoich bledach :angryy: I jak to sobie wyobrazasz, ze 14 latki maja w przeciagu godziny transport zalatwic z Elblaga do Poznania. Chyba na hulajnodze:angryy: My staramy sie od paru dni transport zalatwic z Lublina na Wybrzeze i nie wychodzi, a Ty chcesz w przeciagu godziny, psa na tacy miec. Zastanow sie, co piszesz. Te dziewczyny nie zasluzyly za takie traktowanie i mieszanie z blotem. :angryy: :mad:[/quote] Dziękuję Pajuniu... Marta z fundacji Rottka ma zaprzyjaźnionych wetów, jutro mam do niej dzwonić, może ona będzie w stanie coś załatwić. Tak czy inaczej, jutro nic zrobić dla niego nie możemy, psa nie wydadzą za Chiny! -
Saba jest przewspaniała, przy każdej wizycie u kordoni skacze jak opętana, zaczepia mnie łapkami, piszczy i cieszy się. A jak zobaczy, że przyniosłam jakieś smakołyki, to kompletnie traci głowę ! Gotowa jest nawet ukraść kotu jego kawałek !
-
No i co, takie śliczne zdjęcia, a odpowiedzi , komentarzy i wizyt brak?
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No niestety, tak to jest na forum Dogomania! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']możliwe... ale wolę nie próbować;)[/QUOTE] A to dlaczego? -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']niet i dziś też nie dam rady bo lecę już...[/QUOTE] Ehh, no cóż... Chyba muszę się zabrać za to sama... -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ja też nie tylko tak przypominam;)[/QUOTE] Spokojna głowa, akurat JA o tym nie zapomnę... -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']dziecinda:angryy: brak dpowiedzialnosc za stan zdrowia zwierzecia:placz: szkoda moich nerwow,nie bede dalej zalatwiala,gdyz nie widze osob naprawde wiedzacych czego chca:angryy: ta ciagla hustawka: poznanska klinika ,za daleko:shake: moze schronisko Gdansk moze hotelik niedziela nie,poniedzialek to..... ,adoptuje psa ,a przy okazji pojedzie umierajacy pies do Gdanska moze elblag Wybaczcie to nie na moje nerwy,wycofuje sie z pomocy!!!Niech chce juz na ten watek wchodzic!!!Ile potrzebujecie czasu ,az cos "wymyslicie"[/quote] xxxx52, jutro i tak nie załatwimy niczego, więc narazie możemy sobie mówić, obmyślać i myśleć nad najkorzystniejszym dla psa planie ! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ok, tytuł wątku zmieniony. -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przecież to wie prawie każdy, już ten temat był poruszany na forum. Więc nie widzę problemu ! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spokojnie, to nie jest takie trudne, jak się wydaje! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Piękny Orient :multi: To się amstaffkom udało ;)[/QUOTE] Oj udało się, udało!