-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gosiu, walnęłaś ją na Petworlds? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Bblue, a na ile wyglądam? Podobno kobieta ma tyle lat, na ile wygląda ;) Gośka, a ty mi o tej pizzy to nawet nie wspominaj ! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie ma sensu wpłacać pieniędzy. Po co? W schronisku mu nie pomogę, a żadnych planów co do tymczasu lub nowego zakwaterowania nie ma. Jeśli coś się dla niego znajdzie, to wtedy zaczniemy robić zbiórkę. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Napisałam do Pajuni, niestety nie odezwała się do mnie /zrobiłam to wczoraj/. Powiadomię kila osób poleconych na tym wątku. -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I ja również podnoszę... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia828']no właśnie ja tez nie widzę żadnej grubości :mad:no chyba ze ten sweter:eviltong::eviltong:[/QUOTE] No właśnie, wszystko przez ten okropny sweter! A w anoreksję nie wpadnę, 45-49kg przy 167cm wzrostu to i tak okej.../ale nad słoninkami muszę popracować/... ;) -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie, u nas szpitala też nie ma, a hotel równa się z zerem. Wiem, że chcecie mu pomóc, dziękuję, że chcecie sfinansować akcję, ale pisanie " wyciągnijcie go " naprawdę nic tu nie pomoże, bo gdybym mogła, to już bym to zrobiła. MUSIMY ZNALEŹĆ MU ALBO TYMCZAS, ALBO HOTEL POZA ELBLĄGIEM ! -
Dziewczyny, prawdopodobnie mam dom dla Shilli! Państwo są ogólnie z Elbląga, ale mieszkają w Niemczech. 10 sierpnia przyjeżdżają do Elbląga, mogliby wtedy wziąć suczkę. Marzyli o psie, myśleli o husky, jak zobaczyli Shillę, całkowicie się oczarowali, są pewni na 100% co do jej zaadoptowania.Mają dwójkę dzieci i kocurka. Pan brałby sunię do pracy, gdzie cały dzień biegałaby sobie po ogródku. Po pracy oczywiście wracałaby z nim do domu. To wspaniali ludzie, zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Jest tylko jeden problem, mianowicie czas w którym mogliby po sunię przyjechać. Gotowi są zapłacić za to, żeby psa przetrzymać, ale wszystko zależy teraz od ludzi którzy przetrzymują Shillę. Obiecali napisać później. Poznałabym ludzi jak przyjechaliby do Elbląga.
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, to, że pies jest w moim mieście i to, że go widzę, nie oznacza, że jestem w stanie go wyciągnąć. Po pierwsze, nie mam gdzie. Jak już mówiłam, u nas hotel gorszy niż schronisko, a więc czy to ma sens? Myślałam o hotelu u Dagi, ale sami widzicie, że ona jest zajęta, wcale jej się nie dziwię. Napiszę do akuchy i brązowej, może one mi pomogą. Sama nie wiem co robić, w Elblągu nie ma żadnych możliwości ! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gdzie Mamy Go Wyciągnąć?! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Goliata... -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podnoszę ! Tu liczy się każda minuta ! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']A może znajdzie się choć wet, który przyjedzie do schroniska?Nie pozwólmy na śmierć w męczarniach i samotności..:([/quote] A co zrobi ten wet oglądając psa przez kraty boksu? -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nic mi nie wiadomo o jakimś szpitaliku w Elblągu, chyba takiego nie ma. Mamy hotel przy lecznicy- ale jak już mówiłam, warunki w nim gorsze niż w schronisku, nie cieszy się dobrą opinią wśród psiarzy! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, trzeba pamiętać o tym, że trzeba znaleźć hotelik, w którym ktoś by się nim zajmował, jeździł do niego. W Elblągu, po moim przyjeździe, miałby opiekę ale tu warunki gorsze niż w schronisku! -
A co to znaczy? [QUOTE][B]Kloc Omka Czy Deka[/B][/QUOTE]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I ja mam taką nadzieję ! -
[quote name='paros']Bidulka :-( ma allegro ale może jeszcze ogłosić sunię w necie :lol: i na forum owczarka wrzucić :roll: Rybc!a wykorzystałabym Twój tekst :lol: To jaka decyzja :roll:[/QUOTE] Zgadzam się, zgadzam się Paros na wszystko co w jakiś sposób pomogłoby suni! Namawiam moją ciotkę z Grudziądza, ona miała już kiedyś psa, umarł kilka lat temu, powiedziała, że po 22 /jak wróci z pracy/ da nam odpowiedź, ale nie róbmy sobie jakiejś zbędnej nadziei. Chociaż w sumie, może wstrzymajmy się z ogłoszeniami do tej pory? Sama nie wiem co robić!