-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Rybci odpowiedzi nikt nie udzieli ,bo jest personą non grate w schronisku. Wieżcie mi tej sprawy tak nie zostawię. Nikt nie sprawdzil pomieszczenia budynku ,gdzie pies mógl przebywać.Czyli nie wiemy nic.[B]Mogą powiedziec przeciez ,że pies zdechl z niewiadomych przyczyn.[/B] Więcej nie moge pisać ! Jezeli ktos ma mi cos waznego do powiedzenia to tylko na pw. Z moich obserwacji wnioskuje ,że dogo robi tyle dobrego co i złego.Nieuczciwe schroniska wiedzą o wszelkich akcjach z ich udzialem. Hodowcy, nieuczciwi ludzie śledzą dogo i wyłapują kąski dla siebie.[/QUOTE] Basiu, tak też mogło się zdarzyć. Mógł odejść sam, niekoniecznie sposobem eutanazji. [QUOTE]Ryb!cia, mała ale wielka duchem kilkunastoletnia dziewuszka![/QUOTE] Dziękuję bardzo. [QUOTE]Ale Rybcia wyciągnęła już kolo 40-tu psów...[/QUOTE] Dzisiaj wyszedł 37, a działam dopiero od września tamtego roku... I NIE ZAMIERZAM SKOŃCZYĆ ! -
Mamy jeszcze dwie sympatyczne panie z Warszawy. Jedna- płacząca przez tel. z którą niestety nie mogę się skontaktować telefonicznie, Druga- zadzwoniła przed chwilą, jest wstrząśnięta sytuacją Shilli, ma owczarka niemieckiego z ciężką dysplazją i sama powiedziała, że szuka suni wysterylizowanej, więc cele rozrodcze w tym przypadku nie wchodzą w grę.
-
Jaka śliczna ;) Powinna szybciutko znaleźć dom, proponuję zrobić Allegro, kupiępsa.pl, alegratkę i kupsprzedaj. Mogę pomóc w trzech ostatnich wymienionych.
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Znalazłam transport, ale nie mamy kliniki ! Nic nie wiem, nawet do której jest otwarta, pisałam na PW i na publicznym, xxxx52 nie odzywa się! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Masz ode mnie PW, może ci pomogę. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam taką skrytą nadzieję. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ponoć była z interwencji. -
A z tą "Rybą" to czasem jest zabawnie, ludzie tak się do tego przyzwyczaili, że nawet podczas adopcji, w schronisku, zdarzy im się mówić "Rybciu". Sytuacja jest troszeczkę niezręczna, ale co tam. I tak każdy wie, że JA TO JA. A Przyjaciel Koni pewnie będzie miała mnie dość do końca życia po sprawie z Shillą, po tych wszystkich SMS i telefonach ;) Dziękuję ci za pomoc. Kurczę, Olka miała się odezwać i się nie odzywa. A szkoda, bo czekam. Może wejdzie na internet dopiero późną nocą? Napiszę jej na GG że czekam na odp!
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='monikusf']doloze sie do paliwa na transport[/QUOTE] Dziękujemy, ale chyba nie ma narazie po co zbierać pieniędzy, skoro w dalszym ciągu nie mamy gdzie umieścić psa! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobermanki nie ma już w schronisku. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dodana na kupiepsa.pl i kupsprzedaj.pl -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ehh... taki los....[/quote] Ironia? :mad: -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mika wystawionana kupsprzedaj.pl i kupiepsa.pl -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Suczka wystawiona na kupsprzedaj.pl i kupiepsa.pl -
[quote name='Gonitwa']Myślę, ze podpisanie umowy gdzie będzie zaznaczone że suczka zostaje sterylizowana- jak nie to ją odbieramy powinna być zawarta.... W końcu w Elblągu miałybyśmy sunię na oku i nic by nam nie umknęło...[/QUOTE] Właśnie rozmawiałam telefonicznie z Przyjacielem Koni i doszłyśmy do tego samego wniąsku! Jeśli jej nie wysterylizuje, zabieram ją, w końcu to ja jestem prawnie właścicielem psa!
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A pomyśl Gośka, czy to będzie nasza wina? [QUOTE]Potem będzie afera ze robimy szum, a psa nie ma...[/QUOTE] PS A ty się kobieto o nic nie martw, bo to i tak ja jestem w Elblągu tą "najgorszą" i "niewychowaną". ;) -
Sunia nie trafi do domu w Warszawie- więcej szczegółów na PW. Wczoraj rozmawiałam na temat z Shilli z Olą , elblążanką. Ona już od dawna ze mną rozmawia, dostałam na nią namiary od Dagi27 z forum. Myślę, że to byłaby wspaniała rodzina. Spełnia wszystkie moje warunki... Przyjaciel Koni powiedział, że suka ma trafić do nowego domu już wysterylizowana. Niestety nie będzie to chyba możliwe. Ludzie, którzy mają sunię u siebie nie mają samochodu. Nie przewiozą suni do lecznicy, mają swojego psa, to jest dla nich kłopot. Co o tym sądzicie? P. Ola chce wysterylizować Shillę. Sama nie wiem, jak to ma wyglądać
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Rybcia już wszystko wyjaśniła? jak jeszcze czegoś nie wiesz lub masz pytania to zapraszam na PW lub gg;)możemy podyskutować...[/QUOTE] Wyjaśniłam, sytuacja jest jasna. Aga wie o co chodzi. -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Basiu z Ciebie dobra kobieta.. Może Ty wzięłabyś go do siebie na czas leczenia.. Albo chociaż póki nie znajdziemy transportu...[/quote] Gosiu... Gdyby Basia mogła zrobiła by to na samym początku, nie zwlekałaby, ona widziała go na żywo, więc wie jak wygląda sytuacja. Wiecie? Jakoś mi się wydaje że Goliata jutro nie będzie...:-( -
Wybrałyśmy się dzisiaj z Gonitwą do lasu, psy się wyszalały, wybawiły, każdy jest zadowolony! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1816/40158414fg0.jpg[/IMG][/URL] Uszy-radary. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4035/65824363yu4.jpg[/IMG][/URL] Więcej w mojej galerii- zapraszam
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Ze spaceru wróciłyśmy, było super. Psy się kąpały, szalały, podgryzały, bawiły. Wszyscy są zadowoleni. Mnie trochę bolą nogi, ale jakoś dam sobie radę. Bagienko... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3327/20317619qt1.jpg[/IMG][/URL] Zuzanna vel Wodołaz Pospolitus [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5130/1awa3.jpg[/IMG][/URL] Obwąchiwanko nowego terenu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1816/40158414fg0.jpg[/IMG][/URL] Uszy-radary. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/4035/65824363yu4.jpg[/IMG][/URL] Reszta w linkach- niestety... Oriś tapla się w wodzie [URL]http://img110.imageshack.us/img110/5443/48643044bl0.jpg[/URL] I Zuzka dołączyła... [URL]http://img407.imageshack.us/img407/9041/33672996oz0.jpg[/URL] Wiata [URL]http://img110.imageshack.us/img110/7409/68538545uh9.jpg[/URL] Gonitwa szkoli psy [URL]http://img110.imageshack.us/img110/2119/64896222pt8.jpg[/URL] Widok polany [URL]http://img407.imageshack.us/img407/2093/97812855gu7.jpg[/URL] Stworzenia buszujące w trawie- bezmaciczna i bezjajeczny ;) [URL]http://img504.imageshack.us/img504/7887/10cu8.jpg[/URL] Akuku! [URL]http://img110.imageshack.us/img110/3207/11ve8.jpg[/URL] Niuchacz pospolitus [URL]http://img110.imageshack.us/img110/8827/12ls6.jpg[/URL] -
Moje wczorajsze zdjęcie: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7609/ahjklzeh9.jpg[/IMG][/URL]