-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Moi rodzice pilnie musieli załatwić coś w okolicach Elbląga, więc ja korzystając z okazji, na dzień dzisiejszy wróciłam do domu i odwiedzam forum. Na Mazury wracam wieczorem. [QUOTE]Nie ma Rybci- nie ma komu sprawdzić czy sunia nadal w schronie...[/QUOTE] A dlaczego ty nie pojedziesz do schroniska? DZIĘKUJĘ SERDECZNIE wszystkim zaglądającym pod moją nieobecność na wątek Miki ! -
Zazdroszczę wam kobitki, zazdroszczę !
-
Postaram się być, myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, bym się zjawiła. Niestety, albo i stety, jako widz, bo sama posiadam tylko dwa kundelki prosto ze schroniska ;)
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Oj, zdenerwowana jestem dzisiaj strasznie. Rodzice pojechali do Krynicy i ich powrót opóźni się z przyczyn losowych, nie z ich winy. Na miejscu, czyli w Purdzie , będziemy dopiero wieczorem. A szkoda, bo dziś taka piękna pogoda, poszlibyśmy się pokompać, poopalać. No a pozatym, czeka mnie dzisiaj ciężka robota. W Purdzie czekają psy, dzisiaj wysprzątam im wybiegi z kup, są na łańcuchach, a ja później karmiąc je muszę skakać pomiędzy odchodami. Założę im też obróżki owadobójcze, dam witaminki... -
KONKURS "Najładniejsze zdjęcie LIPCA" GŁOSUJEMY DO 15.08!!!!!
Rybc!a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
35 Model: Majka,Zuzia Autor: Rybc!a Tytuł: Co tam jest? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4470/13esdu3.jpg[/IMG][/URL] 36 Model: Zuzia Autor: Rybc!a Tytuł: Wodołaz pospolitus [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/700/15dw6.jpg[/IMG] 37 Model: Zuza Autor: Rybc!a Tytuł: Uśmiech na 6+ [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/3499/koniczyna5cb7.jpg[/IMG][/URL] -
[URL]http://img20.imageshack.us/img20/120/200705033mc1sd9.jpg[/URL] A dlaczego on ma taki ogon? Pozatym, metamorfoza rewelacyjna!
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Zuza jak zwykle rozszczekana! mogła by trochę tego mojego wariata szczekać nauczyć;)[/QUOTE] Jeszcze kilka wspólnych spacerów i ty będziesz miała dość szczekania! A ja się chętnie, z dopłatą, zamienię na cichego psa ;) Żartuję oczywiście, w życiu bym nie oddała mojego klopsa ;) Jeszcze filmik: Aport Zuzanny [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/xp9nqfHotA/mov04716[/URL] -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Rybc!a replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
[quote name='ala35']spędzam wirtualnie czas z Adagirem, wyprowadzam na spacerek , idziemy na 1 wszą stronkę ( bannerek wkleił mi syn)[/QUOTE] Świetnie, najważniejsze, że działa ! Podbijam Adagirka, mam nadzieję, że przyjadę z wakacji i zobaczę na wątku, że Adagir znalazł dom! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Tak mnie wzięło na filmiki, że teraz wrzucam wszystkie, jakie do tej pory nakręciłam z udziałem Zuzki. Nie najwięcej ich, bo po co mi one, skoro nawet nie wiedziałam, jak je wrzuca na serwer. To Zuza i Flik- Flik szczekał, a echo roznosiło się po całym polu, Zuzka nie wiedziała co to jest, była tym bardzo zainteresowana Film był nakręcany w Zalesiu, mała wioska koło Elbląga, Flik to pies naszych znajomych. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/trm7MgvvU9/mov08346[/URL] I tu, też , taki krótkszy filmki: [URL]http://www.wrzuta.pl/film/9Q0uwZ1FiA/mov08342[/URL] Najlepszym spędzaniem wolnego czasu jest...szczekanie! [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/7QXVphAYZT/mov06241[/URL] Zabawa z Pyzą: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/mGUgu5O2Bx/mov05952[/URL] Pyza , pierwszy dzień u nas, pilnuje: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/yPQU557Hmm/mov04868[/URL] -
[quote name='Gonitwa'] Mam jeszcze kilka ale nie dodam wszystkich bo potem nie będę miała co wrzucać...[/quote] Nie martwcie się, Gonitwa ma tylko... [SIZE=6]180 zdjęć[/SIZE] !
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Cieszę się ,że kolejne psie nieszczęście już w nowym domu![/QUOTE] Wiesz, z tej adopcji cieszę się podwójnie, bo nie rokowałam jej szans na adopcję. A to zmarła sunia Państwa z Giżycka, prawda, że śliczna? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/6034/im000434xx7.jpg[/IMG][/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name=':: FiGa ::']Rybciu udanego wyjazdu ;) Piekna sunia prosi o domek![/QUOTE] Dziękuję bardzo Figa, mam nadzieję, że pogoda dopisze ! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy! -
Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy!
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy! -
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola od jadzi']Ale jego już w schronie nie ma? Sprawdzałyście to?[/quote] Nie ma, gdyby było to niesprawdzone, nie robiłabym tyle dymu i szumu. Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Muszę się z Wami pożegnać na dwa tygodnie. Wyjeżdżam na Mazury, nie będzie mnie i nie będę miała dostępu do internetu nad czym bardzo, ale to bardzo ubolewam. Jak wrócę, to pozakładam nowe wątki, zrobię ogłoszenia, adopcjami zajmę się całą parą. A tymczasem, proszę choć czasem o podbijanie wątków. Kurczę, ale mi będzie dziwinie bez wizyt w schronie, psów i Was, dogomaniacy! Pozdrawiam gorąco, trzymajcie kciukasy za pogodę. Przesyłam całusy! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Ze spaceru wróciłyśmy brudne, śmierdzące, zmęczone, ale co najważniejsze: szczęśliwe ! Zuzka bardzo się rozczarowała, gdy piłka wyleciała jej z mordki, poczym ześlizgnęła się z górki i wpadła do nurtu rwącej wody. Oh, jakie to było dramatyczne przeżycie. Jej ulubiona, żółta, gumowa piłeczka teraz pływa sobie gdzieś sama, swą panią zostawiając na brzegu! Ależ sunia się zdenerwowała, piszczała, skomlała, próbowała nawet nurkować. O powrocie piłeczki do domu możemy jedynie pomarzyć. Zuzanna skorzystała też z niecodziennych perfumów, uszy i głowa śmierdziały tak, że wytrzymać nie szło, więc zafundowaliśmy jeszcze mycie, czego mała bardzo, ale to bardzo nie lubi. Podczas spaceru nakręciliśmy również kilka filmików. Pierwszy z nich, to biegnąca Majka ("pinczer miniaturowy"). Zgadnijcie, czego tak szukała? Zuzanny oczywiście! [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/8FhqWKVYL5/mov08709[/URL] Zobaczcie, jak to maleństwo pędziło w poszukiwaniach koleżanki: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/vTYAOBB2NA/mov08710[/URL] Wspólna zabawa i niegrzeczna Maja, która warczała na Zuzkę: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/2UKf2YY5qP/mov08714[/URL] Potem Zuzka pokazała na co ją stać... [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/bPVuGrAxeE/mov08736[/URL] Zobaczcie na ten uśmiech: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/4LZUJMaydo/mov08762[/URL] Kopanko i szczekanko: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/y2GN3J0jMr/mov08765[/URL] Koniec z filmami, przyszła pora na zdjęcia: Leżałam sobie spokojnie z piłeczką [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4051/10hsm8.jpg[/IMG][/URL] Aż nagle, ku mojemu zdziwieniu, wpadła do wody! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3435/11hhd9.jpg[/IMG][/URL] Nurkowałam, szukałam i na nic to się nie zdało! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/226/12hbl0.jpg[/IMG][/URL] Potem zajęłyśmy się kopaniem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4470/13esdu3.jpg[/IMG][/URL] I szczekaniem... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7968/14ht3.jpg[/IMG][/URL] Reszta niestety w linkach. Zuza, najpiękniejsze zdjęcie. [URL]http://img525.imageshack.us/img525/700/15dw6.jpg[/URL] A tu razem, Maja chce zabarać piłeczkę. [URL]http://img504.imageshack.us/img504/574/47950156ks6.jpg[/URL] Bianka, która stróżuje przy posesji w której pracuje mój brat. [URL]http://img504.imageshack.us/my.php?image=16fa3.jpg[/URL] Wczorajsze zdjęcia Pyzy [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2931/60735712lq7.jpg[/URL] Ten mały łobuz obgryzał mi maskotkę przy torebce! [URL]http://img525.imageshack.us/img525/1651/31183631tq2.jpg[/URL] Buźka Pyzuni [URL]http://img504.imageshack.us/img504/9615/39696042ck5.jpg[/URL] To moja kanapa! [URL]http://img525.imageshack.us/img525/8323/45348956mo7.jpg[/URL] [URL]http://img62.imageshack.us/img62/6310/31437173ia5.jpg[/URL] Mmm, ale smakołyczek. [URL]http://img525.imageshack.us/my.php?image=21265056nm2.jpg[/URL] A to ja razem z Zuzą [URL]http://img504.imageshack.us/my.php?image=69651836sn3.jpg[/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bonsai']Bo jest piękna. ;)[/QUOTE] Bezwarunkowo! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie nie zapeszajmy i nie róbmy sobie nadziei, niestety nie będzie mnie przez dwa tygodnie, więc proszę, podbijajcie wątek i jakby co, telefonicznie się kontaktujcie. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Uczuliłam ich na to bardzo, wiedzą o wszystkich zagrożeniach, problemach, jakie mieliśmy z Figą- a to przecież jej siostra. Mówili, że jak się bardzo mocno pokocha, to nic nie jest przeszkodą, by psa wychować, jak należy. To naprawdę porządni, odpowiedzialni ludzie, wierzę w to, że już niedługo Bianka będzie szczęśliwym, radosnym psem. Jestem z nimi w stałym kontakcie, rozmawiam z ich 18 letnią córką Natalią, załapałam z nią wspólny język, to naprawdę mądra dziewczyna. Bianka-Sara powoli poznaje wszystko, co spotyka na swojej drodze. -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Uczuliłam ich na to bardzo, wiedzą o wszystkich zagrożeniach, problemach, jakie mieliśmy z Figą- a to przecież jej siostra. Mówili, że jak się bardzo mocno pokocha, to nic nie jest przeszkodą, by psa wychować, jak należy. To naprawdę porządni, odpowiedzialni ludzie, wierzę w to, że już niedługo Bianka będzie szczęśliwym, radosnym psem. Jestem z nimi w stałym kontakcie, rozmawiam z ich 18 letnią córką Natalią, załapałam z nią wspólny język, to naprawdę mądra dziewczyna. Bianka-Sara powoli poznaje wszystko, co spotyka na swojej drodze.