-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='jestem_wredna']Ratujmy go! Moze jakis hotelik? Mozna zebrac pieniadze, porobic bazarki. On nie moze tak zyc![/QUOTE] Ja nie mogę być później koordynatorem w sprawie pieniędzy. Jestem za młoda, mam teraz jeden dług za transport i naszczęście mam bardzo dużo czasu by go spłacić. Wysyłanie psów do hoteli jest bardzo kosztowne... -
Trzeba go pilnie ratować! Psy z Korabiewic dostają jedzenie 2 razy na tydzień ! Pomocy ! [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1292/11.jpg[/IMG] Płeć: pies Wiek: młody, ok 2 lat Wielkość: duży Wykastrowany: nie Wygląd: Wilczur Informacje dodatkowe: Jest przepięknym psem, bardzo łagodny. Mieszka w boksie razem z 2 przyjaciół- z czarnym kundelkiem Plamką i rudym Myslicielem. Każdy z nich szuka domu...
-
Trzeba go szybko ratować ! Psy z Korabiewic dostają jedzenie 2 razy na tydzień! Płeć: pies Wiek: średni Wielkość: bardzo duży Wykastrowany: nie Informacje dodatkowe: Bardzo duży pies, mieszka w biksie z kilkoma innymi psami i to on rządzi. Do oddania w bardzo dobre ręce. [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1298/mini.jpg[/IMG]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Zuza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/78a5647f99e3a936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/e5eb24184518dce8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/6424ac077e6ed92b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/29d767f5bfb8fab5.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Pyza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/50d3f590ed57ce40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/b77b680528c42ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/cdc93487e4205484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/463cf2f3caad34da.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='WŁADCZYNI']A działa na nią "zajadanie" stresu? Jakieś fajne kości czy nie bardzo?[/QUOTE] Kości ma, wiązadełka ma, a i tak niszczy wszystko w domu. Ściany odpadają, sypie się tynk, wyrwany domofon, obdrapane drzwi, pożarte buty i kożuchy i Bóg wie co jeszcze!
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Heja banana;) Całe wieki mnie tu nie było;)[/QUOTE] I dlatego jestem obrażona! ;) -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']ponowne allegro Toffi [url]http://www.allegro.pl/item286780337_7mies_sunia_mix_onka_o_brazowych_oczach_czeka_.html[/url][/QUOTE] Dziękuję serdecznie. -
Melinka, ok. 5/6 miesięczna suczka-JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']czy mała ma te allegro bo nie widze linku[/QUOTE] Chyba nie ma. -
[quote name='Gonitwa']On jest starszy niż wiek podany w tytule, ma przynajmniej rok.[/quote] Wiem, tytuł nie był aktualizowany. Zaraz to zmienię.
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Podnoszę;););)[/quote] Ale żesz się wyśliłaś- w każdym wątku to samo- uważaj, bo to SPAM, a teraz moderatorzy są BARDZO czujni! :cool3: -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A tak się nie lubili z Barrym podczas transportu! -
Zmęczenie niestety nic tu nie daje... Ona się po prostu strasznie boi!
-
[quote name='Alusia']Mój piesek jest mieszanką goldena i samojeda siersc odziedziczył od samojeda a nosi ubradnka... Po co?: dla mojego widzi misia :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] I to jest twoim zdaniem powód do chwalenia się ?
-
A jeśli rodzina nie ma warunków na 2 zwierzę ?
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, żal mi Hasi.. Jest taka piękna, spokona. Ostatnio się nawet ze mną bawiła, przez kraty- skakała, kucała, a ja klaskałam... Chociaż chwila radości...