Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='jestem_wredna']Ratujmy go! Moze jakis hotelik? Mozna zebrac pieniadze, porobic bazarki. On nie moze tak zyc![/QUOTE] Ja nie mogę być później koordynatorem w sprawie pieniędzy. Jestem za młoda, mam teraz jeden dług za transport i naszczęście mam bardzo dużo czasu by go spłacić. Wysyłanie psów do hoteli jest bardzo kosztowne...
  2. [quote name='mrowa23']a pociagiem gdyby ktos zawiozl z elblaga do wawy?koszt duzo mniejszy...[/QUOTE] To też prawda. Popytam, czy ktoś by mógł. Ja sama za Chiny nie pojadę.
  3. Trzeba go pilnie ratować! Psy z Korabiewic dostają jedzenie 2 razy na tydzień ! Pomocy ! [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1292/11.jpg[/IMG] Płeć: pies Wiek: młody, ok 2 lat Wielkość: duży Wykastrowany: nie Wygląd: Wilczur Informacje dodatkowe: Jest przepięknym psem, bardzo łagodny. Mieszka w boksie razem z 2 przyjaciół- z czarnym kundelkiem Plamką i rudym Myslicielem. Każdy z nich szuka domu...
  4. Trzeba go szybko ratować ! Psy z Korabiewic dostają jedzenie 2 razy na tydzień! Płeć: pies Wiek: średni Wielkość: bardzo duży Wykastrowany: nie Informacje dodatkowe: Bardzo duży pies, mieszka w biksie z kilkoma innymi psami i to on rządzi. Do oddania w bardzo dobre ręce. [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1298/mini.jpg[/IMG]
  5. Dzwoniła do mnie pani, która wcześniej zajmowała się adopcją wilka ze złamaną łapą. Jakiś ludzi miała odesłać do mnie, bo wyżej wspomniany pies jest już w nowym domu. Zobaczymy.
  6. Zuza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/129/78a5647f99e3a936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/e5eb24184518dce8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/129/6424ac077e6ed92b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/29d767f5bfb8fab5.jpg[/IMG][/URL]
  7. Pyza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/84/50d3f590ed57ce40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/b77b680528c42ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/84/cdc93487e4205484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/128/463cf2f3caad34da.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='WŁADCZYNI']A działa na nią "zajadanie" stresu? Jakieś fajne kości czy nie bardzo?[/QUOTE] Kości ma, wiązadełka ma, a i tak niszczy wszystko w domu. Ściany odpadają, sypie się tynk, wyrwany domofon, obdrapane drzwi, pożarte buty i kożuchy i Bóg wie co jeszcze!
  9. [quote name='Ziutka']Jak coś to nadal moja oferta z wizytą przed jest aktualna :cool3: Rybc!a a jaki koszt tego transportu :roll:[/quote] Elbląg-Warszawa= ok. 300zł
  10. Ktoś zalicytował siostry, musimy wyjaśnić tą sprawę.
  11. [quote name='Gonitwa']Heja banana;) Całe wieki mnie tu nie było;)[/QUOTE] I dlatego jestem obrażona! ;)
  12. [quote name='Gonitwa']Podnoszę.......................[/QUOTE] Nie spamuj dziewuszko, nie spamuj! Bo cię zbanują i co wtedy ? :)
  13. [quote name='madzia828']ponowne allegro Toffi [url]http://www.allegro.pl/item286780337_7mies_sunia_mix_onka_o_brazowych_oczach_czeka_.html[/url][/QUOTE] Dziękuję serdecznie.
  14. [quote name='madzia828']ponowne allegro Dabi [url]http://www.allegro.pl/item286779687_slicznotka_o_piwnych_oczach_tez_chce_kochac_.html[/url][/QUOTE] Dzięki serdeczne.
  15. [quote name='madzia828']czy mała ma te allegro bo nie widze linku[/QUOTE] Chyba nie ma.
  16. [quote name='Gonitwa']On jest starszy niż wiek podany w tytule, ma przynajmniej rok.[/quote] Wiem, tytuł nie był aktualizowany. Zaraz to zmienię.
  17. [quote name='Gonitwa']Podnoszę;););)[/quote] Ale żesz się wyśliłaś- w każdym wątku to samo- uważaj, bo to SPAM, a teraz moderatorzy są BARDZO czujni! :cool3:
  18. [quote name='madzia828']ponowne allegro [url]http://www.allegro.pl/item286778686_brazowooka_mloda_sunia_pragnie_domu_na_swieta.html[/url][/QUOTE] Dziękować Madziu, dziękować..
  19. A tak się nie lubili z Barrym podczas transportu!
  20. Zmęczenie niestety nic tu nie daje... Ona się po prostu strasznie boi!
  21. [quote name='Alusia']Mój piesek jest mieszanką goldena i samojeda siersc odziedziczył od samojeda a nosi ubradnka... Po co?: dla mojego widzi misia :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] I to jest twoim zdaniem powód do chwalenia się ?
  22. A jeśli rodzina nie ma warunków na 2 zwierzę ?
  23. Ta, tylko 2 razy większa niż Klucha!
  24. I doopa blada. Pani się przeraziła kosztami transportu do Wawy i jedynym wyjściem jest szukanie transportu "przy okazji",muszę poszperać w wątku transportowym.
  25. Słuchajcie, żal mi Hasi.. Jest taka piękna, spokona. Ostatnio się nawet ze mną bawiła, przez kraty- skakała, kucała, a ja klaskałam... Chociaż chwila radości...
×
×
  • Create New...