Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='malagos']Dziewczynki, a ta mama szczeniaka, starutka, to tak przeraźliwie smutno zabrzmiało.... Moze jej foteczkę też pstryknijcie?....:oops:[/quote] No starutka, starutka, ma z osiem lat, conajmniej. Fotki narazie nie pstryknęłam, bo choć łagodna, kochana i miła, to chyba jest wyczerpana, nie wychodzi nawet z budy, wychyla tylko smutno łepek.
  2. [quote name='Tofik1']Ogłoszenia: [url]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/1388[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id60872.html[/url] i na adopcje.org[/QUOTE] Dzięki Tofik!
  3. Ja też dzisiaj do niej pojechałam. Jest cudowna, taka duża, kudłata, radosna. Pies moich marzeń, zaraz po bullowatych :)
  4. [QUOTE]Na powyższym zdjęciu widać krojenie martwej świni, która już żadnych odgłosów z siebie nie wydaje. [/QUOTE] A wiesz, że często takie świnie są jeszcze półprzytomne? Nie mówię, że jest tak na tym zdjęciu.:roll: [QUOTE]Hm, zauważyłyście, że to są wciąż te same filmy?[/QUOTE] Gdybyś obejrzała ich tyle co ja, uznałabyś, że każdy jest inny, jedynie temat taki sam. [QUOTE]To skąd biorą się rzeźnicy?[/QUOTE] Rzeźnicy to zazwyczaj ludzie bez żadnego wykształcenia. :roll:
  5. [quote name='malagos']:cool3: O, to będzie Ci raźniej! Dobra robota, dziewczyny![/quote] Wcale raźniej mi nie było, bo Agnieszka nie przyszła w umówione miejsce. :-( Czekałam pół godziny. Było tak zimno, że zabrałam tyłek i poszłam do schroniska tylko z koleżanką w moim wieku. Na szczęście wpuścili mnie. [quote name='Gonitwa']Podnoszę, Ania ja w sobotę jeździć nie mogę, ale w tygodniu po południu jak najbardziej.[/quote] A ja nie mogę w tygodniu po południu. Przychodzę do domu średnio o 14/15. Zanim bym się zabrała i dojechała byłoby już ciemno. A co ja wtedy załatwię?
  6. Dziękuję Tofik za ogłoszenia- jak będziesz miała czas- mogłabyś poogłaszać inne nasze elbląskie pieski (banner w moim podpisie). Krzywuś, Lusia, Dabi, Effi , Lori i Biszkopt robione. Możesz np. wybrać Marysię, bliźniaczki, Nelę czy Toffi . Byłabym bardzo wdzięczna!
  7. I znowu, fikaj po domek.
  8. [quote name='K@$K@9!4!868']Ślicza sie zrobiła :loweu: Az miło popatrzec :)[/QUOTE] Ona od zawsze była śliczna!
  9. Jutro będzie głośniej- sobota. Zabieram do schroniska nową forumową Elblążankę- Agniesię774.
  10. Hop! litości. To , co jest na Dogo , jest roboczym tekstem. A domy wzorują się na tym, co powiem im ja. Rodzina pytała, jak Era znosi samotność. Mówiłam, że nie wiem. Bo jak miałam to sprawdzić ? A zresztą nie. Nie będę się tłumaczyć. Koniec. Mam tego dosyć. Era zostaje w domu.
  11. [quote name='Valeur248']No jasne. Obiecuję, że zrobię jej ogłoszenia jutro;)[/quote] I jeszcze jakbyś znalazła czas wyszukałam kilka stron, zobacz: [URL]http://zwierzeta.low.pl/[/URL] [URL]http://psy.euroanimal.eu/[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl/[/URL] [URL]http://www.pupile.com/ogloszenia/[/URL] Niezłe strony, tylko rejstrować się trzeba. To może ja wezmę te, a ty te bez rejstrowania, co?
  12. Jutro spróbujemy zrobić jakieś ładne zdjęcia. Czy się uda? Zobaczmy.
  13. [quote name='Ewkaa']Wiesz co Rybcia, zaczynasz słabić normalnie myślących ludzi. [B]I widzę że sprawa Gabi nie nauczyła cię za wiele[/B]:shake: Podajesz sprzeczne informacje o suce- czyli jedna wersja jest nieprawdziwa! I znowu może się coś stać bo nie znasz suki a ludzie potencjalni zainteresowani uwierzą ci na słowo- a nie możesz dać gwarancji że jest tak jak piszesz. Obserwujesz sukę zza krat i piszesz poematy które niewiele mogą mieć wspólnego z rzeczywistością- czy bierzesz to w ogóle pod uwagę? Bo kiedy człowiek dzwoni w sprawie adopcji to prosi o konkrety! Więc zamiast koloryzować lepiej powiedzieć prawdę. Litości Rybcia:shake:- schronisko to nie jest twoja prywatna piaskownica z wiaderkiem a psy nie są zabawkami ale żywymi istotami za które człowiek bierze odpowiedzialność. Odłóż swoje chore ambicje na bok.:angryy:[/quote] Boże, litoooości... :angryy: Ja wiem co napisałam, tworząc ten wątek i dalej się tego trzymam. Obserwuję sukę od dawna. I gdybym nie była z nią sam-na sam- bez innych suk, których się PANICZNIE boi, nie napisałabym tak. :angryy: Może czas przestać bezpodstawnie mnie wciąż mnie osądzać? Wiecie, co ja robię? Wiecie, czym się zajmuję? Na co zwracam uwagę? Kiedy , jak i gdzie widzę psa, jaki mam z nim kontakt? No to gratuluję, może to jakieś nadprzyrodzone zdolności. Ja już coś napisałam. Nie podoba wam się moja działalność, nie podobają się wam moje wątki, nie zaglądajcie, nie wchodźcie mi w drogę. Wy pomagajcie swoim psom- jeśli to w ogóle robicie - zajmijcie się swoimi sprawami- a Elbląg i moje psy zostawcie w spokoju. :angryy: I nie mam zamiaru ANI RAZU więcej wdawać się z Wami w tą beznadzieją pyskówkę, bo nie mam na to ochoty, chęci, czasu. Od tej pory, obiecuję sobie, że nie odpiszę na ŻADEN taki post. Ja robię swoje, wy róbcie swoje. THE END.
  14. [quote name='Enchantress*']Super Rybc!u ze pojawiłaś się w gazecie ;) . Jednak gdyby teraz dowiedzieli się co robisz dla psow to powinni napisać o tobie artykuł o 10 stron dłuższy od tamtego ![/QUOTE] I jeszcze musieliby dodać, że trzeba nasłać na mnie Super Nianię. Jedna z dogomaniaczek tak do mnie dzisiaj napisała .
  15. Karolina, słuchaj, mam do ciebie sprawę. Porobiłabyś Lori ogłoszenia na kilku stronach, np. poddachem.pl, vendito.pl, olx.pl, kogielmogiel.pl, dwukropek.pl? Ja zabieram się za Krzywusia.
  16. [quote name='Amber']To wyście się chyba naoglądałyście za dużo filmów z youtube. Jesteśmy w EU i czego by ona złego nie zrobiła, to nałożyła odpowiednie przepisy (które i wcześniej były) na transporty, rzeźnie itp. Gdyby nie były one respektowane i wyglądało by to tak jak mówicie, to wolałabym nie wiedzieć jakie epidemie wybuchały by codziennie. Nie żyjemy w Chinach, gdzie takie praktyki faktycznie mają miejsce i zobaczcie jak higienicznie się tam żyje... Kurczaki, które jem ja i jajka które znoszą, żyją sobie w hodowlach wolno wybiegowych, więc nie przyczyniam się do ich cierpienia.[/quote] Ale z ciebie optymistka. Oj chciałabym, żeby wszystkie zwierzaczki żyły i były zabijane w takich warunkach, o jakich piszesz. Filmiki, choćby i z youtube, są prawdziwe i obrazują prawdę. Jak myślisz, co miałoby na celu ich zmyślanie? [quote name='Amber'] Od tego są odpowiednie przepisy mówiące o tym, że zwierzęta powinny być uśmiercane tak, aby inne tego nie widziały i nie słyszały.[/quote] Bla, bla, bla. Przepisy, przepisy, przepisy. Uważasz, ze w każdej rzeźni są spełniane? Że każdy transport jest dzięki nim realizowany? :roll: Jest takie mądre przysłowie: [B][SIZE=5][COLOR=black]Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa .[/COLOR][/SIZE][/B] [LEFT][COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=2]"Zwierzęta w rzeźniach całym swoim zachowaniem się okazują, że rozumieją grozę chwili, że pojmują czekającą ich śmierć... Padają wtedy w śmiertelnym lęku na kolana... Drżą całym ciałem oblane śmiertelnym potem strachu. Jedne ryczą przerywanym, łkającym głosem, inne płaczą tak strasznie, że strugi ich łez tworzą małe kałuże po bokach ich głów. Dla ludzi o nie stępionych uczuciach wstrząsające jest patrzeć na rozpacz, jaka maluje się w ich oczach, na pełne błagania o litość zachowanie się."[/SIZE][/FONT][/COLOR] [B][SIZE=2][COLOR=black]J. Maszewska - Knappe[/COLOR][/SIZE][/B][/LEFT] To też jest według przepisów? Zapraszam: [URL]http://www.greenangels.org/film.html[/URL] Wyznania byłego pracownika rzeźni: [URL]http://www.greenangels.org/rzezniazb.html[/URL] [URL="http://www.zieloni.osiedle.net.pl/TLUMACZENIA-ONLY-ONE-SOLUTION/RZEZNIA/OBRAZKI%20POMNIEJSZONE/rzeznia-p105.jpg"][IMG]http://www.zieloni.osiedle.net.pl/rzeznia-p105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.zieloni.osiedle.net.pl/rzeznia-p62.jpg"][IMG]http://www.zieloni.osiedle.net.pl/rzeznia-p62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.zieloni.osiedle.net.pl/rzeznia-p278.jpg"][IMG]http://www.zieloni.osiedle.net.pl/rzeznia-p278.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.greenangels.org/pliki/rzez.jpg[/IMG] [IMG]http://www.greenangels.org/pliki/preg-calves2big.jpg[/IMG] Smacznego.
  17. [quote name='ARKA']Rybc!a powiem tak: "opowiadasz pierdoły'. Gdyby suka tylko byla w tym miejscu dawno juz mialaby tam wykopany dolek-to instynkt pierwotny u psow-nora, gniazdo, wiec nie konfabuluj. Poprostu lubi sobie tam polezec, moze tam jest miejsce cieple, naslonecznione wlasnie w dzien. To ze suka potrzebuje domu nie znaczy ze masz wymyslac rozne historyjki, tak jak i ten gwałt w tytule, kolejny zreszta. Jak jest pokrywana to znaczy ze ma cieczke a jak pies,suka na psa/suke wchodzi to oznacza, ze nad nim chce dminowac a ty zaraz tu o gwałtach jakis...[/quote] Arka- nie odpowiadają ci moje wątki- nie czytaj ich i nie wchodź na nie. Mi się już nawet nie chce tobie odpisywać. :roll: Widziałaś sukę? Nie. Byłaś w schronisku? Nie. Widziałaś jej boks? Nie. Znasz suki z tamtego boksu? Nie. Więc nie gadaj mi tu o jakiś pierdołach, jeśli nie znasz sprawy, dobrze? Suka, gdy ludzie podchodzą do boksu, nie rusza się. Nie wstaje, bo się boi. W tym boksie jest ok. 20 niesterylizowanych dużych, dorosłych suk. Ona jest zdecydownie z jednym z najsłabszych ogniw. Wszystkie się nad nią znęcają. A ona leży biedna w tym kącie, ze skulonym ogonem, wywiniętymi uszami i schyloną głową. I uważasz, ze się nie boi, prawda? Bo Rybcia jest ślepa, głupia i nic nie potrafi. Nie znasz sytuacji, to nie wmawiaj mi i wszystkim z wątku, że zmyślam, dobrze? Mam małą prośbę. Nie darzysz mnie sympatią, nie popierasz tego co robię- omijaj mnie. Proszę Cię, zostaw mnie. Wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale mnie męczy ciągłe tłumaczenie się, wiesz? :roll: Nie podoba ci się tekst który piszę dla psów- nie czytaj go, albo napisz lepszy. Albo przyjedź do Elbląga i zajmuj się tutejszymi psami, skoro ja robię to źle. Suka jest gwałcona przez inne suki. I chyba nie muszę w temacie rozpisywać się, że to jedna z form dominacji? Litości, Arka. :roll:
  18. [quote name='Valeur248']Marycha ponownie na allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=284617522[/URL][/B][/QUOTE] Mała poprawka: [QUOTE][SIZE=4]Chciałabym mieć [COLOR=#FF1616][I]SWOJĄ[/I][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Czemu zdanie nie jest dokończone?
  19. Nie wiem dlaczego tak bardzo podoba mi się 1 zdjęcie..? Spójrzcie na jej oczy.
  20. Nie udało się jej, za to udało się szczeniaczkowi. On tak samo potrzebował domu. Ale Shanti, nie poddawaj się. Jesteś tak śliczna, że w domki będą ystawiać się po ciebie kolejkami. Tylko kiedy?
  21. Przykro mi, ale ja nie mogę pomóc :(
  22. Dzięki Karolina. Bułeczka odetchnie- bullka już bezpieczna i nie będzie dręczyć staruszki.
  23. [quote name='Enchantress*']Jeśli tekst ma być taki jaki jest w pierwszym poście - to mogę zrobić Allegro ;)[/QUOTE] Byłabym bardzo wdzięczna- tekst, myślę, że jest OK.
  24. [quote name='lamia2']Bo bullomanki zawsze najlepiej i najsprawniej oragnizują wszystkie akcje :cool3:[/quote] Bullomanki- czyli wszystkie bulle? To wyciągnijcie jeszcze moją Brodawkę i będę mogła spać spokojnie :(
×
×
  • Create New...