Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/6e2d89feb2670f10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/b789de4bb463b879.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/f3f736a136689a33.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/571224f7645ba45f.jpg[/IMG][/URL]
  3. Mysia, a może z nami, w razie czego? Bo ja będę z Valeur i koleżanką-18 letnią. No chyba, że przekonam Gonitwę i Pralinkę-tak czy siak mogłabyś być z nami.
  4. Poczekaj maleńka. Już niedługo. :loveu:
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/482dacdcf67d7780.jpg[/IMG][/URL]
  6. Zdjęcia Bułki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/bfc6b5fbb9929160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/6bf997956e2951fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/92/38db8d1092eb0a32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/ae0f38512ee9942c.jpg[/IMG][/URL]
  7. Od dłuższego czasu przyglądam się temu biedakowi. Jest bardzo zrezygnowany, przemoknięty, zmarźnięty. Ma depresję. Czy ma szansę? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/cc6fbbdd198c048e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/7d81df81ccd77b90.jpg[/IMG][/URL]
  8. POST niebyt przyjaznych psów (agresywne)- będzie aktualizowany. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/8ac7cd58df7e72c6.jpg[/IMG][/URL] Suka, ok. 2 lat- średnia, kudłata
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/132/2e66309219c1a38d.jpg[/IMG][/URL] Ja tu czekam...
  10. Myślę, że ktoś, kto pojedzie na kontrolę, uzna, czy to dobry dom. Nie oceniajmy ludzi po tym, gdzie mieszkają. Wieś, miasto- co to za różnica. Wiadomo, że w większości ludzie mają na wsiach złe podejście do zwierząt, ale nie sterujmy się ogólnością. Kontrola wszystko wyjaśni. Mnie wydaje się to bardzo dobry dom! Czy trzeba się śpieszyć? Nie, ale po co sunia ma gnić w schronie?
  11. Spójrzcie, ja też mam taką sunię i nawet nazywa się Bułeczka: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/01f9f46c743e0256.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=red]Wątek Bułeczki[/COLOR]:[/B] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9054311#post9054311"]http://dogomania.pl/forum/showthread...11#post9054311[/URL]
  12. [quote name='bea_m']Rybcia gdzie zdjęcia :mad:[/QUOTE] Dostałam tylko jedno i dzisiaj wstawie, obiecuję.
  13. [quote name='ANETTTA']a cio tam u misiaczka[/QUOTE] Czuje się coraz lepiej. W najbliższym czasie zostanie odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. Jest dalej leczony na drogi moczowe- ma z tym problem. Kupione zostaną także specjalistyczne witaminy i karma. Basia dzisiaj odwiedzi Beryla.
  14. [quote name='Sharona']Dajcie znać kiedy potrzebne będą bazarki itd. Postaram sie coś zrobić ;)[/QUOTE] Możesz spokojnie wystawiać. Pies zostanie uratowany.
  15. Słuchajcie i jest drugi dom koło Grodziska Mazowieckiego. I mimo, że wczorajsi wzbudzili we mnie naprawdę pozytywne emocje, to w Grodzisku sunia mieszkałaby w domu. Pństwo zauważyli Shanti właśnie na Dogomani. Mieli dwa psy- mix doga i charta (znajda) i małą sunię, po przejściach- zaadoptowaną ( i wysterylizowaną). Duży piesek niestety zmarł jakiś czas temu. Dom na wsi, pod Grodziskiem, z małym ogródkiem, wspaniałym terenem do spacerów i 13 letnia towarzyszka :) Może lepiej byłoby państwu z Warszawy zaoferować jakąś naprawdę dużą, kudłatą sunię? Może jakąś bernardynkę, nowofundlandkę- przecież dużo takich w schroniskach! A ci ludzie z Grodziska naprawdę się starają-zależy im. Oczywiście na kontrolę przedadopcyjną się zgadzają, mamy kogoś z Grodziska?
  16. Słyszałam, że mogą, gdy uznają że pies jest dziki. W Elblągu zastrzelono rodowodową sukę owczarka niemieckiego, na spacerze. Była z właścicielami :(
  17. [quote name='Paulina87']Rybcia co tak się chowasz za tymi psami?[/quote] Nie chowam się, nie chowam. Koffam to przytulam. :loveu: [quote name='Samturia']Rybcia ale ci się oczy czerwienią xD [/quote] Prawdziwe oblicze. :diabloti:
  18. Valeur na 99,9% pojedzie z sunią, więc możesz Asiu wykreślić ten znak zapytania :) Myślimy że do sierpnia będzie brykać z każdym :)
  19. Płacząca ta bajka. W sumie ja na prawie każdym filmie, czy bajce ryczę. Na "Mój Brat Niedźwiedź" ryczałam, na "Epoka lodowcowa" ryczałam.. Taka już jestem ;)
  20. [quote name='Edi100']Czyli Nowy rok i Nowa Nadzieja![/quote] Dokładnie tak, Edi! :multi:
  21. [quote name='ANETTTA']Kochani, to jest petycja w sparwie Bezłapka. Podpiszczie, proszę. [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2762"][COLOR=#810081]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2762[/COLOR][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9181556#post9181556[/URL][/QUOTE] Podpisujemy.
  22. Nie łódzie! Nie łódzkie. Sprzeciw. :-D Dla mnie najlepsze mazowieckie, no może być też wielkopolskie.
  23. Nowe fotki będą po weekendzie. Postaram się.
  24. Ja też swojego "shih tzu" nie biorę-zbyt agresywna :loveu:
  25. Nora została zaadoptowana- mam nadzieję, że trafiła w dobre, odpowiedzialne ręce! Mogłam się spodziewać, że sama znajdzie dom. Była cudna!
×
×
  • Create New...