Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Vitka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103860"][IMG]http://images24.fotosik.pl/178/c4fd9f23058fc338.jpg[/IMG][/URL] Iguniu co ty jeszcze robisz w schronisku?!:-( Banerek[/QUOTE] Ty masz Biszkopta, to ja wezmę Igę. Dzięki, Dorota.
  2. Ogłaszaj gdzie się da, Isadora, jej ogłoszenia są niestety starawe, a ja mam tyle wątków do założenia, tyle innych bid, że nie łapię początku z końcem..
  3. [quote name='bumerang']Czy moge prosic o wiecej zdjeć Bory ? podaje adres; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Wszystkie zdjęcia są na wątku.
  4. O matko, gdyby on się do mnie odezwał, byłabym taka szczęśliwa.. Ona tak długo czeka, a jest taka wspaniała.. :(
  5. [quote name='pati1975']Ciesze sie bardzo... Rybciu te pieniązki za wykup belli nadal aktualne bo chce jutro zrobic przelew?[/quote] Tak, aktualne. Dziękuję. :loveu: Czekamy na fotki !
  6. [quote name='Vitka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105838"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1461/frytkasi3.jpg[/IMG][/URL]Banerek dla Fryci:p[/QUOTE] Dzięki. ;)
  7. Wstawiam Nelę zamiast Bacy, on jest rasowy i szybciej znajdzie dom, a ta bida ma marne szanse-nie oszukujmy się.
  8. Cudne zdjęcia. Dziękuję Eniu, za opiekę nad małą.
  9. Byłam przy zmianie opatrunku. Sunia lekko popiskiwała, ja głaskałam ją bo główce, a Basia zręcznie zmieniła jej opatrunek. Rana wygląda lepiej niż wcześniej. Bardzo krwawi, ale weci mówią, że to dobry znak. To piękna i kochana suczka!
  10. [quote name='Vitka']Do jakich wątków mam jej dać linki? Które psiaki potrzebują (wiem jest ich dużo) ale które najpierw? Możesz przesłać imiona psów na PW;)[/QUOTE] Wszystkie potrzebują.. Żuczek,Ptyś.. Po kolei..
  11. Ale co podesłać, Dorota?
  12. [quote name='Vitka']Czyli banerek już jest niepotrzebny...;) ale wkleję jak już smallpati zrobiła;) [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6459/muchafg8.jpg[/IMG][/QUOTE] No tak, już niepotrzebny! Szkoda, że się smallpati niepotrzebnie napracowała.
  13. [quote name='Vitka']Poprosiłam smallpati o banerek: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5339/dabiya9.jpg[/IMG][/QUOTE] Wstawiłam do siebie :)
  14. Wstawiłam do siebie :)
  15. Olena, oprócz nas nikt tu nie zagląda.
  16. To wątek Dosi, która zostaje u Iwony. To wątek Amelki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9640409#post9640409[/URL]
  17. [quote name='hop!']Lemoniada, nie mogę już powiększać stadka. Wydaje mi się, że moja decyzja jest nie tylko słuszna, ale też konieczna. Joko jest ładną, małą sunią i mogłoby się wydawać, że nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem dla niej nowego domu. Jednak jest kilka punktów, które to utrudniają. Być może za jakiś czas tych problemów już nie będzie. Tylko, że w nowym domu mogłyby się pojawić inne... Joko to typ lękliwej suni. Zaufała nam... Wpasowała się w stadko. Nie chcę jej fundować kolejnego stresu związanego z oddaniem do nowego domu.[/QUOTE] Super wiadomości! :)
  18. Z tym, że boks jest duży i stoi tam ponad 30 bud, jednak nie zmienia to faktu, że suki są niesterylizowane i ciągle się dominują.. :(
  19. [quote name='madzia828']allegro [URL]http://www.allegro.pl/item329689481_hexa_a_la_sznaucer_czarne_cudo_kto_ja_pokocha_.html[/URL] [url]http://www.eoferty.com.pl/id69501.html[/url][/QUOTE] Dzięki, Madziucha! :)
  20. [quote name='bea_m']Bea umie czytac ale doczekać sie nie może :p Miksia to sucz wspaniała dlatego tak się domagam zdjęc jej.[/QUOTE] Oj bardzo wspaniała, bardzo! :)
  21. W takim razie pozostaje nam czekanie!
  22. I to mnie w pełni satysfakcjonuje- jeszcze raz dzięki, Erazm! Zmieńcie tylko u weta dane w jej chipie.
×
×
  • Create New...