Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/744c8fe0ec8aec29.jpg[/IMG][/URL] Na tym zdjęciu, w budzie, widać trupa..
  2. [quote name='chester07']ale masz Rybciu śliczne pieski :) :loveu: a gdzie Pyza? bo na pierwszej stronie nie ma, na ostatnich nie ma :evil_lol:[/QUOTE] Na pierwszych stronach Pyzy nie znajdziesz, bo jest z nami dopiero od str.49 :)
  3. [quote name='chester07'][url]http://www.adopcje.org/adopcja11973.html[/url] Lisek [url]http://www.adopcje.org/adopcja11972.html[/url] Lori (tylko wiek wpisałam byle jaki, bo w wątku nie pisało ile ma, niech ktoś napisze to zmienię) [url]http://www.adopcje.org/adopcja11971.html[/url] Chuck [url]http://www.adopcje.org/adopcja11970.html[/url] Gala [url]http://www.adopcje.org/adopcja11969.html[/url] Hela a te dwa znalazłam : [url]http://www.adopcje.org/adopcja9430.html[/url] i [url]http://www.adopcje.org/adopcja9520.html[/url] ktoś musiał założyć wcześniej, nie wiem czy wiecie, więc wklejam ^^[/QUOTE] Wielkie dzięki! :)
  4. [quote name='chester07']ej ty kłamiesz ! ona jest naprawdę ładna ! ale naprawdę, jest ładniejsza od dużo piesków które widziałam. do góry maleńka ! zakładam wątek ![/QUOTE] Jest taka zwykła, że bez naszej pomocy nie znajdzie domu :(
  5. [quote name='Martunia']Hmm.. rzeczywiście dziwne. Może to coś oznacza...? :cool3:[/QUOTE] To było dawno temu i sen nie miał związku z żadną późniejszą sprawą moich psów :)
  6. [quote name='chester07']ale ładne :loveu: zakładam :)[/QUOTE] Dzięki, Chester.
  7. [quote name='madzia828']allegro zrobię w przyszłym tygodniu;)[/QUOTE] Dzięki wielkie! :)
  8. Pani nie może jej wziąć, ale zrobi wszystko, żeby znaleźć jej dom...
  9. Wiecie, to dziwne, ale pewnego czasu jednej z dogomaniaczek śniły się wszystkie moje wątkowe psy, o dziwo: nie wchodziła wcześniej na wątki.. Dziwne, prawda?
  10. [B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Milki)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam siedem miesięcy i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. [/B] [B]Jestem kochana,sympatyczna,lecz początkowo trochę nieufna, bo wszystko, co nie pochodzi z mojego świata, jest dla mnie zagadką. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/8a29274225a2c83a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/ac1e07599b8723d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/744c8fe0ec8aec29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/adee7a52051cd420.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/c083a2c5557c06ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/189/745372420803e68c.jpg[/IMG][/URL]
  11. Szukamy domu na: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1111180.html[/URL]
  12. Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Ale choć tak bardzo chciałbym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji.Tyle się nasłuchałem o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłem. Kochający. Jestem zaszczepiony i zachipowany. Gucio ma około 5 lat, od bardzo długiego czasu zamieszkuje elbląskie schronisko. Pomóżmy mu uwierzyć, że świat wygląda inaczej.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/180/ebcf7554b0d28732.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/210/aca1d5b1642b0272.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/211/e79eb760bbb003c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/1515b6d2d04a4e9a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/a9213925f0f1bf0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/189/5af2718bb82d55ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/ea2defa6d5e19e68.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/202/90165ec9aadd2e40.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5722414 GSM 691364660
  13. Tytuł wątku mówi sam za siebie. Nie wiem, czy psa "przygnębia" sytuacja schroniska, czy jest na coś chory. Od samego początku, od pierwszych dni na kwarantannie był flegmatyczny, ale chociaż wychodził z budy, podchodził do ludzi. Kilka dni temu zszedł z kwarantanny, nikt się po niego nie zgłosił, chociaż miałam cichą nadzieję, że właściciel po niego przyjdzie: nie wyglądał ani na zabiedzonego, ani na specjalnie niezadbanego.. Teraz, jest w boksie całkiem sam i mimo mojego cmokania, wołania, klaskania, nawet nie poruszył głową w moją stronę. Totalne dno! Jest młody, był z innymi samcami w boksie i nie widziałam, by między nimi coś było nie tak. Wydaje mi się, że trzeba mu BARDZO PILNIE pomóc.. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/773f97f93d62373c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/0139606c6dbc14e9.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/eaf5f61578d1b1bb.jpg[/IMG][/URL] Obie sunie sięgają do kolana.
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/95c09e20d9246a44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/93728e7a13861383.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/eaf5f61578d1b1bb.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ale piękny Bisio-całkiem inny pies, niż ten, którego widziałyśmy w Krzyczkach! :)
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/86961ae58279c097.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='hop!'] [U]Skoro nie ma miejsca w przytulisku basia0607 trzeba szukać innych możliwości.[/U][/quote] [SIZE=4]I na tym się skupmy! [/SIZE]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/667650c7a39b4e1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/181/1f430210cab66f8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/962ae2bbdb30b05c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/f5812414f887b5f8.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/9828a999c9c0985c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/182/7822857a5b296c2c.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='hop!'] [SIZE=1][COLOR=red]Od Rybc!i przyjęłaś zaledwie kilka psów. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]Wspaniale, że załatwiłaś dla Rybc!i bezpłatne adopcje w schronisku. Szkoda, że na tym chcesz poprzestać.[/COLOR] [/SIZE] [/quote] [COLOR=red]Hop!, to chyba nie na miejscu wymieniać ile kto przejął ode mnie psów. :shake: Uważam, że moja współpraca z Basią nie skończy się na podpisaniu umowy o zwolnienie z opłat adopcyjnych. Lecz to załatwimy już prywatnie, niepotrzebnie roztrząsać ten temat na forum, tym bardziej w wątku Myszki.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]PS Nie liczy się ilość przejętych psów- a pomoc i okazane serce- mi i psom.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]I proszę Was, by już nikt nie rozpoczynał drażliwych tematów![/COLOR] [COLOR=#ff0000]Takie sprawy można załatwiać na PW, a nie w wątkach adopcyjnych, gdzie konieczna jest pilna pomoc ![/COLOR] [COLOR=#ff0000]Skaczecie sobie do gardeł jak głodne psy! A wszyscy mamy wspólny cel, dlatego proponuję, byśmy się wszystkie uspokoiły i nie wyliczały sobie, kto ile i dla kogo robi.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Basia wczoraj przyjęła do przytuliska 2 psy i nie ma miejsca. [/COLOR] [COLOR=#ff0000]I to na tyle w tym temacie! :shake:[/COLOR]
  22. Nie dzwoniła, miała się odezwać na GG, wciąż jej nie ma.Dzień się jeszcze nie skończył. Pani wczoraj była bardzo wzruszona losem Dabi, więc może? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/188/176363e4980d4ff8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/898de6e166245563.jpg[/IMG][/URL]
  23. Bodzio na Alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1110692.html[/URL]
×
×
  • Create New...