Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Valeur248']No Roska! Poczekaj jeszcze chwilkę. Domek się znajdzie.[/QUOTE] Ja też tak myślę :)
  2. [quote name='Itske']Rybc!a podaj mi konto na priv Pozdrowienia świąteczne od Nutki:lol:[/QUOTE] Dziękujemy bardzo za życzenia, nr konta wysyłam na PW.
  3. Hop!, jak widzisz to ty jesteś 1 postem w tym wątku i szukając go w założonych przeze mnie niestety nie udało się ! Kartkę chyba dostałaś, kierowniczka powinna wysłać? Ja też proszę o pomoc w spłaceniu długu..
  4. [quote name='basia0607']Przecież obiecalam Zybiemu, że przyjade jak się ociepli i zrobimy grila, popifkujemy. Rozpalimy na terenie Krzyczek a te czworonożne darmozjady niech patrzą i jedza slomę ! Tam został maly bialoczarny piesek , zobaczylam go jak wyciagalismy Bibiego, uciekal za budy,takie dziecko. Często o nim myslę.[/QUOTE] Ale czy Zbynio zje cokolwiek z tego grilla, świecąc swoimi trzema zębami na krzyż? :)
  5. [quote name='Charly']taki salonowy sie zrobil.[/QUOTE] Cuudny! A będziemy mogli liczyć na więcej zdjęć ? :)
  6. [quote name='barkot']no nie wiem, czy urosla, bo nie mam porownania. Ale to raczej niemozliwe. Pamietam jak kuzynka Beata, ktora ja wziela po chyba dwoch tygodniach napisala jakos tak: "Mika rosnie jak na drozdzach". I to byl dla mnie pierwszy sygnal, ze cos idzie nie tak. Bylo to zdanie, ktore mialo wyrazac entuzjazm, ale wydaje mi sie, ze nie moglo byc prawdziwe... Jak wiekszosc z Was wychowalam sie ze zwierzakami, i wiem kiedy rosna a kiedy juz nie. A zwlaszcza kiedy rosna "jak na drozdzach". Mika ma teraz fajne zycie. Jutro jade do moich dziewczyn to z nia troche pobede. Sterylka w planach poswiatecznych, zwlaszcza ze Baba to chlop.[/QUOTE] W takim razie czekamy na wieści i zdjęcia od Ciebie! :)
  7. [quote name='chester07']ehe faktycznie miła baba.. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja11889.html[/URL][/QUOTE] Może nie tyle co niemiła, a z szerokimi planami dot. Merci.. :roll:
  8. Dziękujemy serdecznie.. Mam nadzieję, że mimo dość zwykłej urody Baffi, znajdzie dom.. Dzisiaj miałam wiadomość od osoby, która chciała zostać jej wirtualnym opiekunem, jednak u nas taka forma pomocy nie funkcjonuje.. :(
  9. [quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja11892.html[/URL] do góry, nie w dół ! Rybc!u chyba te wszystkie elbląskie psiaki się nie zmieszczą na pierwszej stronie :evil_lol: ale i tak do góry ![/QUOTE] Wątków dużo, to prawda, a ja i tak ciągle dodaję.. :)
  10. [quote name='chester07']Gala też na górę ! [URL]http://www.adopcje.org/adopcja11970.html[/URL][/QUOTE] A ja znowu..: Dziękuję, Chester :)
  11. [quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja11971.html[/URL] do góry wielki miśku ![/QUOTE] On wcale nie jest taki duży, przysięgam..
  12. Przepraszam, że nie odpowiedziałam, ale nie zawsze w porę jestem na wątku. Tak, Lori ma około 3 lat. Dziękuję, Chester.
  13. Może dlatego, że takich jak ona są tysiące?
  14. Widziałam , widziałam- nic się nie zmieniło..
  15. [quote name='przyjaciel_koni']Wczoraj rozmawiałam z Opiekunem Shilluni. Wszystko jest w najlepszym porządku. Psiaki zdrowe, koty też... Shilla jako "pies jednego Opiekuna" nie opuszcza Pana Zbigniewa nawet na chwilę... Wiem, jak to wygląda, bo kiedy sunia była u mnie miałam pokaz... Ten dom dla Shilli to naprawdę wymarzone miejsce. Kochają, pozwalają na wiele, dbają... Gdyby tak każdy psiak trafiał... To by była istna sielanka... Dostałam jedno zdjęcie "portretowe" Shilli, ale zrobione telefonem. Strasznie kiepskie jakościowo. Chyba poczekamy na foty aż do cieplejszych dni - pojadę wtedy do panienki z wizyta i zrobię zdjęcia sama. Shilla życzy Wszystkim przyjemnych Świąt !!![/QUOTE] Dziękujemy za wieści :)
  16. [quote name='Rybc!a'] Co myślicie o tym, żeby Muchę tam zawieźć a potem załatwić kontrolę [B]POADOPCYJNĄ[/B]? Chociaż to ryzykowne, bo jak mi się nie spodoba, to dokąd mam zabrać sukę...? :roll: Pani wydaje się być naprawdę wspaniałą osobą, ale nie raz przekonaliśmy się o tym, że pozory mylą. [/quote] Co o tym sądzicie?
  17. Czy ktoś z odwiedzjących wątek mógłby dołożyć chociaż 10, 20zł na spłatę długu Nutki?
  18. [quote name='madzia828'][url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=33897&id_kat=11[/url] [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7529[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id70367.html[/url] [url]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=8585363&g=6[/url][/QUOTE] Dzięki Madziu :)
  19. [quote name='chester07']jaki cudniasty ! :loveu: zakłądam wątek :) a nie wiesz ile mniej więcej ma lat?[/QUOTE] Maksymalnie dwa..
×
×
  • Create New...