Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Moim zdaniem najlepiej będzie, jeśli Krysia skontaktuje się z weterynarzem. Ostatnio miałam taki przypadek, że dwie suki z mojego schroniska zostały zabrane i wysterylizowane w tym samym dniu (warunek adopcji osoby zainteresowanej), nie wiedząc kiedy miały cieczki. Wiem, że to trochę niezgodne z tym, co mówią lekarze, ale może i tym razem da się to tak załatwić? Albo dać hormony przy 1 cieczce, a potem sterylka za kilka tygodni? Chociaż te hormony to jedno wielkie gów..
  2. [quote name='chester07']o to miło ;) Liszce i Dabi też mogę dodać :) tylko powiedz mi czy mam kopiować opis stąd czy skąd, gdzie one przebywają(miasto, województwo, bo ja nie wiem gdzie co jest:eviltong:) wiek jeśli któraś nie ma w opisie, i czy są wysterylizowane/odrobaczone/zaszczepione. Wyślij mi na PW albo na którejś wątku napisz :) a nmzc jakbym mogła dałabym je w banerkach, ale nie chce tamtych usuwać, a na nowe nie ma miejsca.. mam nadzieję że jakieś miejsce się zwolni za niedługo, co by oznaczało adopcję :) albo najlepiej żeby dziewczynki szybciej znalazły domek :eviltong:[/quote] Wszystkie prezentowane przeze mnie psy są z Elbląga- woj. warmińsko-mazurskie. Opis możesz kopiować, jak najbardziej. Dabi ma około dwóch lat, Liszka około 4, a Sati ok. 3 Każda z nich jest zaszczepiona na wściekliznę i ma chipa. Nie są wysterylizowane i odrobaczone tak naprawdę też nie. :shake: Jakby co- pisz, odpowiem na pytania z nimi związane. Jeśli znasz jakieś portale, na których ludzie naprawdę szukają zwierząt: byłabym wdzięczna za dodanie moich dziewczynek! :loveu:
  3. [quote name='mycha101']Enia, tylko nie płacz, załatwimy Ci następnego rottusia:evil_lol: Śliczna ta Nutka, ale co się dziwić, trafiła do taaaaaaaaakiej ciotki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Śliczna, bo z Elbląga, a tu same takie psiaki, naprawdę :) Obejrzyjcie nasze wątki- w moim podpisie przełącznik na elbląski, główny wątek. Psy prezentowane w poście 1 i w poście 4 :) Zapraszam do podbijania, bo i to się przydaje.. PS to taki żarcik- wszędzie są ładne psiaki..i równie, albo i jeszcze bardziej potrzebujące.. Niestety! :(
  4. [quote name='malawaszka']a wiek? dałaś radę jej ząbki oblookać? ona ma chyba obcięte uszi nie?[/quote] Nie, zębów niestety nie widziałam. Kurczę, a teraz w sobotę schronisko nieczynne. Może podjadę w piątek. Pracownicy mi mówili, że to młody pies. Ja też tak uważam, ale dopóki sama nie zobaczę, to nie będę wiedziała na 100%. [quote name='INU']Ustawię sobie banerek, bo byłam w tym schronisku i widziałam te biedne psiaki:-(.[/quote] INU, jak będziesz wybierała się jeszcze kiedyś- daj znać :) Pojadę z tobą. Wzięłaś od nas jakiegoś pieska, czy tylko byłaś tak sobie?
  5. Liszka już od dawna nie chce się słuchać cioteczki Rybci..a cioteczka zawsze mówi na uszo: uciekaj Liszko do domu, uciekaj.. :(
  6. [quote name='TYGRYS-ica.']spacerek na pierwsza![/QUOTE] I znowu, taki wieczorno-nocny z ciocią Rybcią.
  7. Vitka, to jest dziewczyna, a nie chłopak. Sznaucia jest dosyć cicha (w schronisku), zawsze podbiega, ale nie jest natarczywa, nie przejawia agresji wobec ludzi, ani zwierząt. Wydaje się być taką delikatną.
  8. [quote name='kakadu']no, to bedzie placz, juz sobie wyobrazam :roll: trudno jest pogodzic szczescie ze znalezienia domu z tragedia rozstania;[/QUOTE] Coś o tym wiem.. Moja tymczasowiczka ''przypadkowo'' się zasiedziała i jakoś tak..Chyba zostanie.. :)
  9. Rybc!a

    Metamorfozy

    W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6880/rudasiostrakv5.png[/IMG][/URL] W domu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3931/joko333qg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4357/joko351jc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6299/joko352ip2.jpg[/IMG]
  10. Ooo, widzę, że Lulince się baaaardzo dobrze powodzi ;) Boczków to ona dostała, ojj ! ;) HOP!, u nas wszystkie psy są tak odrobaczane i szczeniaki szczepione, że zdychają na parwo i tyfusa, a robale ZAWSZE są, nawet u dorosłych psów.
  11. [quote name='magda z.']takie przyzwyczajenia łózkowe szybko sie pojawiają:evil_lol:[/QUOTE] Oj tak ! :evil_lol:
  12. [B]Bardzo dziękuję, za hiperlinki do wątków moich dziewczynek w twoim podpisie. Za jakąkolwiek pomoc w ogłoszeniach byłabym wdzięczna.[/B]
  13. [quote name='chester07']jaka ona śliczna :loveu: po domek kochana ! chciałabym jakoś pomóc, a jedyne co na razie mogę zrobić, to pomoc przez internet więc czy Dabi ma wątek na adopcje.org? bo mogłabym jej założyć, zawsze jakaś większa szansa ;)[/QUOTE] Nie, nie ma. Liszka też nie. Byłabym wdzięczna za pomoc.
  14. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze!
  15. [quote name='chester07']do góry śliczniutka ! tak mi tej malutkiej żal :( po domek cudo ![/quote] Po domek Liszka , po domek, jak ciotki mówią!
  16. Znalazłam takie zdjątko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/dde0724c147f3add.jpg[/IMG][/URL]
  17. Nowe zdjęcia Afry: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/b71a49942c4cc8e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/178/c517af6f1c6d8b86.jpg[/IMG][/URL]
  18. Lecimy na Alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1098845.html[/URL]
  19. [B][COLOR=#b10000]„Bardzo proszę o przywilej nie przychodzenia na [/COLOR][/B] [B][COLOR=#b10000]świat tak długo, dopóki nie znajdzie się dla mnie Dobry Człowiek... [/COLOR][/B][B][COLOR=#b10000]”[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4d0000]Cóż, nie zawsze takie prośby mogą być wysłuchane… Prośby Baffi chyba nie zostały… Baffi przyszła na świat i … nie trafiła na Dobrego Człowieka..[/COLOR][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Baffi to młoda, piękna suczka. Szuka swojego opiekuna, który okaże jej swoją cierpliwość i zapewni odpowiednią opiekę. Za dom odwdzięczy się buziakami i merdaniem ogona. To bardzo radosny, energiczny pies, kocha ludzi , a kontakt z nimi sprawia jej ogromną przyjemność. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4]Szukamy dla Baffi odpowiedzialnego domu, w którym znalazłaby serdeczna opiekę i miłość. Ona na prawdę na to zasługuje.[/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Wiek: ok. roku , waga: ok. 15 kg, szczepienie: wścieklizna + chip. Kastracja: nie sterylizowana . Inne: dogaduje się z innymi psami, choć rywalizuje z nimi o kontakt z człowiekiem.[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/a3091ff32a3a2166.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/2459783e8bca9a70.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/183/ea7b458af75309c1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/0b8c0806f35e6560.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/8f1f67cd9f4ca20f.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/285/e506983923a48a5f.gif[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5722414 GSM 691- 364 - 660 [/SIZE]
  20. [quote name='malawaszka']Rybciu - da się fotki sznaucereczki zrobić???[/QUOTE] Jasne. Już je mam i dodam dzisiaj , jak wrócę z 2 popołudniowego spaceru. (wróciłam z jednego jakieś 25 minut temu, ale uznałam , że psy za mało się zmęczyły ;))
  21. Widok smutny-ale realny. Niestety. :(
×
×
  • Create New...