Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='tylko psy']Czyli Berylek jest już zdrowy i szczęśliwy:)[/QUOTE] Dokładnie tak :)
  2. [quote name='GoniaP']Rybciu, Donvitow sprawdzał dom dla Belli ;) za darmo ;) no prawie... bo dostal buziaka :lol:[/QUOTE] Acha, rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie. :)
  3. Jest też pod stałą opieką weterynaryjną, miał zmiany skórne, ale przy odpowiedniej opiece i miłości, którą dażą Beryla jego nowi Państwo, szybko wrócił do zdrowia :)
  4. Okej, niech dzwonią, piszą-czekam! :)
  5. [QUOTE][url]http://images34.fotosik.pl/178/b5417028b0708e64.jpg[/url][/QUOTE] Ooo! :smile: Mój Chesterek.. Jaki śliczny Pan.. Swojego czasu ten piesio był w schronisku, naszym, elbląskim. Zajęła się nim AgaiTheta, koleżanka od bokserów.. I tak trafił do twojej koleżanki.. Kolce ma straszne. A fe.
  6. [quote name='chester07']nmzc, całą przyjemność po mojej stronie :) a znalazłam xD ślepota ^^ zaraz dodam Liszkę, jutro Dabi i Sati, a potem resztę :eviltong:[/QUOTE] Jak ja ci się odwdzięczę, babo o złotym sercu?
  7. Dziewczyny, ona nie boi się ludzi, tylko schroniska, w nowym domu może być w 100% inna, ona wie do czego służą poduszki, rozumie słowo "masz", więc myślę, że była kiedyś w domu. Wydaje mi się, że nie będzie z nią takiego problemu. Ja swoją Figę też dopiero dzisiaj puściłam pierwszy raz, po przeszło dwóch miesiącach. Myślę, że jak będzie trzeba, to będą chodzić z małą na smyczy, poproszę ich o to, by na szyi zawsze miała obróżkę z adresówką.. :)
  8. Hop!, uczulę Państwo na to. Dzięki za uwagę. Poproszę, by na początku wychodzili z nią tylko na smyczy. To kochana sunia, ona jest przerażona, ponieważ boi się psów, tłoku, hałasu, w izolatce zachowywała się całkiem inaczej.
  9. Trzymajcie kciuki, to się uda! W kupie siła :)
  10. [quote name='Hala']Nie sterylizują suk? :crazyeye: No pięknie[/QUOTE] Nie, nie sterylizują. Zresztą, ja bym tam swojej suki na sterylkę nie oddała.
  11. Czy nikt z ONków nie może pomóc? Ratunku! Ona cierpi.. :(
  12. [quote name='kasikitd']Jeśli, wszystko będzie ok. ze sprawami adopcji, a rozumiem, że jutro coś będzie wiadomo, to we wtorek wpłacam :lol:[/QUOTE] Wysyłam PW. :)
  13. Super, dziewczyny! :) W takim razie, kwota już uzbierana. Następna zbiórka będzie dotyczyła sterylizacji Myszki. W domu jest też 9 kotów, w tym 6 kocic, 3 są już wysterylizowane, a reszta jeszcze za młoda i duży szczeniak, który będzie mieszkał w budzie. To ludzie z wielkim sercem, Miśkowa często u nich bywa, to jej rodzice. Wierzę, że będzie jej tam cudnie! :)
  14. [quote name='haank']Jaka śliczna sunieczka.!! I jakie ma fajne grube łapcie. ... TYlko czemu nie ma domku :-([/QUOTE] To już tak długo trwa..
  15. Kasy ma . I wystarczyłoby pewno na każdą sukę. Ale nie robią, ani dla suk, ani dla psów.
  16. Dobra, to zbieramy kasę ! :) Trzeba uzbierać 85zł. Bo 45km to jest w jedną stronę do Braniewa, a z Braniewa trzeba dojechać jeszcze do Sówek, to kolejne 37km, więc 45x2 + 37x2= 164km. Kto mógłby pomóc?
  17. Intuicja podpowiada mi TAK! Ale mam opory, ze względu wielu nieudanych adopcji na Dogo..
  18. Niestety nie mam miejsca, a banerki są bardzo ładne, rzucają się w oczy!
  19. [quote name='koss']Tak , wiem mój Antek zaraz przybiega po nagrodę. DZISIEJSZY "esmes"pozytywny,:cool3: Amelka kręciła sie po domu niespokojnie, wypuszczona z ulgą ....zrobiła swoje.To mądre pieso-podobnie jak DOSIA, która ma w sobie cos bardzo chwytającego za serce.I CO NAJWAŻNIEJSZE: U ANTKA LEKKKA POPRAWA -LeKI CHWYCIŁY,będzie do końca życia je brał ( na serce, wątrobę i odwadniające) mogą być nawroty ale jest przed nim jeszcze przyszłosć:multi::loveu::multi: ,niech se wraca ale nie zabierze Go nam!!!!!!!!!!;)[/QUOTE] Super wieści! :)
  20. [quote name='masienka']Rybcia, byc moze mam chetnego w Katowicach ale jeszcze do sprawdzenia. Czy on jest/bedzie wykastrowany?[/QUOTE] Niestety nie.
  21. [IMG]http://www.neeon.pl/ogloszenia/normalne/27029lori4.jpg[/IMG]
  22. [quote name='miśkowa']Słuchajcie,mam domek dla Myszki u moich rodziców,mówią że na razie tymczasowy,ale podejrzewam że już jej nie oddadzą,mieszkają na wsi,potem napiszę więcej bo na razie muszę uciekać,jutro się odezwę,potrzebny będzie tylko transport,ok.45 km od elblaga i no i potem zrzuta na sterylkę,Rybcia mnie zna,na razie,jutro się odezwę.[/quote] MIŚKOWA! :loveu: Uratowałaś już Sunię, teraz pomagasz mi w adopcji Myszki! Jak ja ci się odwdzięczę, babo o złotym sercu? JESTEM OCZYWIŚCIE NA TAK! Transport będzie małym kosztem, jeśli to 45km, to około 30zł, sunię mamy za darmo. Mam kilka pytań: Czy obydwoje rodzice zgadzają się? Pamiętam, że kiedyś któreś z nich nie było za wzięciem drugiego psa. Czy ten duży wilk wciąż tam jest? Czy rodzice podpiszą umowę adopcyjną? :lol:
  23. Itske oferuje darmowe transporty psów na trasie Trójmiasto-Warszawa, więc kota w transporterze też mogła by pewnie wziąć. Napiszcie do niej, często jeździ.
  24. Jest przepiękny i ubyło mu lat! :)
  25. [quote name='koss']Elza-GNIEWAM SIĘ WSCIEKLE-ale o to, że mnie pszepraszasz.....:razz:no niedawno przekroczyłam Rubikon-50 ,( 21 03..).mogłabym być babcią- i czekam na to z mocno....(syn ma 30...)Błagam nie traktujcie mnie jednak z naleznym mojemu wiekowi szacunkiem...:lol::evil_lol:- to będzie znak,że czas mi do ...grobu. IZIS - na Ciebie zawsze można liczyć...:razz:-dzięki. Amelka załatwia sie w domu-co mnie dziwi u mnie zdarzyło sie to 2x przez cały czas- nie wiem , która to poczyniła.Chcąc siknąc, stawały przed drzwiami balkonowymi.ALE ;" NIKT NIE MA DO AMELKI PRETENSJI, ŻE NIE WIE GDZIE WYJSC, ZEBY SIE ZAŁATWIĆ I BABCIA TEŻ ROZUMIE, ŻE TO DLA NIEJ NOWA SYTUACJA."Wydaje mi sie, że Amelka trafiła do tego swojego domu i Człowieka...ale poproszę- poczekajmy do po ...świętach-spotkam sie w szkole z moja uczennicą i wtedy wszystko będzie wiadomo na 100%. Antek codziennie u wet. -raz wydaje mi się ciut lepiej ,raz...ale wrócił mu apetyt, niechęć do spacerów się nadal utrzymuje, martwia mnie jego kooooooooopy-czarne jak smoła -wet.mówi, że to wątroba czyli potwierdza sie -marskosc.Antek wie,jak bardzo go kochamy i będzie walczył wierzę w to -on zawsze stara się spełnia moje życzenia. RYBCIA-dziękuje za życzenia -sympatyczne!!!![/QUOTE] W takim razie trzymamy z całych sił kciuki za Antosia i za Amelkę... PS Nie ma za co :)
×
×
  • Create New...