-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Rybciu, Donvitow sprawdzał dom dla Belli ;) za darmo ;) no prawie... bo dostal buziaka :lol:[/QUOTE] Acha, rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie. :) -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Okej, niech dzwonią, piszą-czekam! :) -
[QUOTE][url]http://images34.fotosik.pl/178/b5417028b0708e64.jpg[/url][/QUOTE] Ooo! :smile: Mój Chesterek.. Jaki śliczny Pan.. Swojego czasu ten piesio był w schronisku, naszym, elbląskim. Zajęła się nim AgaiTheta, koleżanka od bokserów.. I tak trafił do twojej koleżanki.. Kolce ma straszne. A fe.
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']nmzc, całą przyjemność po mojej stronie :) a znalazłam xD ślepota ^^ zaraz dodam Liszkę, jutro Dabi i Sati, a potem resztę :eviltong:[/QUOTE] Jak ja ci się odwdzięczę, babo o złotym sercu? -
Dziewczyny, ona nie boi się ludzi, tylko schroniska, w nowym domu może być w 100% inna, ona wie do czego służą poduszki, rozumie słowo "masz", więc myślę, że była kiedyś w domu. Wydaje mi się, że nie będzie z nią takiego problemu. Ja swoją Figę też dopiero dzisiaj puściłam pierwszy raz, po przeszło dwóch miesiącach. Myślę, że jak będzie trzeba, to będą chodzić z małą na smyczy, poproszę ich o to, by na szyi zawsze miała obróżkę z adresówką.. :)
-
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Nie sterylizują suk? :crazyeye: No pięknie[/QUOTE] Nie, nie sterylizują. Zresztą, ja bym tam swojej suki na sterylkę nie oddała. -
Super, dziewczyny! :) W takim razie, kwota już uzbierana. Następna zbiórka będzie dotyczyła sterylizacji Myszki. W domu jest też 9 kotów, w tym 6 kocic, 3 są już wysterylizowane, a reszta jeszcze za młoda i duży szczeniak, który będzie mieszkał w budzie. To ludzie z wielkim sercem, Miśkowa często u nich bywa, to jej rodzice. Wierzę, że będzie jej tam cudnie! :)
-
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='haank']Jaka śliczna sunieczka.!! I jakie ma fajne grube łapcie. ... TYlko czemu nie ma domku :-([/QUOTE] To już tak długo trwa.. -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kasy ma . I wystarczyłoby pewno na każdą sukę. Ale nie robią, ani dla suk, ani dla psów. -
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Intuicja podpowiada mi TAK! Ale mam opory, ze względu wielu nieudanych adopcji na Dogo.. -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam miejsca, a banerki są bardzo ładne, rzucają się w oczy! -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Tak , wiem mój Antek zaraz przybiega po nagrodę. DZISIEJSZY "esmes"pozytywny,:cool3: Amelka kręciła sie po domu niespokojnie, wypuszczona z ulgą ....zrobiła swoje.To mądre pieso-podobnie jak DOSIA, która ma w sobie cos bardzo chwytającego za serce.I CO NAJWAŻNIEJSZE: U ANTKA LEKKKA POPRAWA -LeKI CHWYCIŁY,będzie do końca życia je brał ( na serce, wątrobę i odwadniające) mogą być nawroty ale jest przed nim jeszcze przyszłosć:multi::loveu::multi: ,niech se wraca ale nie zabierze Go nam!!!!!!!!!!;)[/QUOTE] Super wieści! :) -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='masienka']Rybcia, byc moze mam chetnego w Katowicach ale jeszcze do sprawdzenia. Czy on jest/bedzie wykastrowany?[/QUOTE] Niestety nie. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.neeon.pl/ogloszenia/normalne/27029lori4.jpg[/IMG] -
[quote name='miśkowa']Słuchajcie,mam domek dla Myszki u moich rodziców,mówią że na razie tymczasowy,ale podejrzewam że już jej nie oddadzą,mieszkają na wsi,potem napiszę więcej bo na razie muszę uciekać,jutro się odezwę,potrzebny będzie tylko transport,ok.45 km od elblaga i no i potem zrzuta na sterylkę,Rybcia mnie zna,na razie,jutro się odezwę.[/quote] MIŚKOWA! :loveu: Uratowałaś już Sunię, teraz pomagasz mi w adopcji Myszki! Jak ja ci się odwdzięczę, babo o złotym sercu? JESTEM OCZYWIŚCIE NA TAK! Transport będzie małym kosztem, jeśli to 45km, to około 30zł, sunię mamy za darmo. Mam kilka pytań: Czy obydwoje rodzice zgadzają się? Pamiętam, że kiedyś któreś z nich nie było za wzięciem drugiego psa. Czy ten duży wilk wciąż tam jest? Czy rodzice podpiszą umowę adopcyjną? :lol:
-
Słodka przylepka w DOMU!!!! :) :) Kolejny cud :)
Rybc!a replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Itske oferuje darmowe transporty psów na trasie Trójmiasto-Warszawa, więc kota w transporterze też mogła by pewnie wziąć. Napiszcie do niej, często jeździ. -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jest przepiękny i ubyło mu lat! :) -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='koss']Elza-GNIEWAM SIĘ WSCIEKLE-ale o to, że mnie pszepraszasz.....:razz:no niedawno przekroczyłam Rubikon-50 ,( 21 03..).mogłabym być babcią- i czekam na to z mocno....(syn ma 30...)Błagam nie traktujcie mnie jednak z naleznym mojemu wiekowi szacunkiem...:lol::evil_lol:- to będzie znak,że czas mi do ...grobu. IZIS - na Ciebie zawsze można liczyć...:razz:-dzięki. Amelka załatwia sie w domu-co mnie dziwi u mnie zdarzyło sie to 2x przez cały czas- nie wiem , która to poczyniła.Chcąc siknąc, stawały przed drzwiami balkonowymi.ALE ;" NIKT NIE MA DO AMELKI PRETENSJI, ŻE NIE WIE GDZIE WYJSC, ZEBY SIE ZAŁATWIĆ I BABCIA TEŻ ROZUMIE, ŻE TO DLA NIEJ NOWA SYTUACJA."Wydaje mi sie, że Amelka trafiła do tego swojego domu i Człowieka...ale poproszę- poczekajmy do po ...świętach-spotkam sie w szkole z moja uczennicą i wtedy wszystko będzie wiadomo na 100%. Antek codziennie u wet. -raz wydaje mi się ciut lepiej ,raz...ale wrócił mu apetyt, niechęć do spacerów się nadal utrzymuje, martwia mnie jego kooooooooopy-czarne jak smoła -wet.mówi, że to wątroba czyli potwierdza sie -marskosc.Antek wie,jak bardzo go kochamy i będzie walczył wierzę w to -on zawsze stara się spełnia moje życzenia. RYBCIA-dziękuje za życzenia -sympatyczne!!!![/QUOTE] W takim razie trzymamy z całych sił kciuki za Antosia i za Amelkę... PS Nie ma za co :)