-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi, ale ja już nie zajmuję się grafiką- nie mam na to czasu.. :( -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wczoraj było troszeczkę lepiej- sunia w obecności innych psów wstała i podeszła do mnie, a potem przeszła po całym boksie, a tuż obok "kłócących się" suk zaszczekała i wróciła na swoje miejsce.. -
Hasia w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/29e12bbe54e1394e.jpg[/IMG][/URL] Hasia w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/f02230fbcafab918.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/0900f39148f71ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/72f46a787c5ac4be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/df5c8912acae6125.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/03a70834de039535.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/d3ccc73fccbaad81.jpg[/IMG][/URL]
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/198/f02230fbcafab918.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/0900f39148f71ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/72f46a787c5ac4be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/df5c8912acae6125.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/03a70834de039535.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/d3ccc73fccbaad81.jpg[/IMG][/URL] -
Myszka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/186/4a0a34986270e9df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/180/5f61794d9461af93.jpg[/IMG][/URL] Myszka w domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/a4fe0446449dea4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/13385f2c2894021b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/198/8204ec1470d65439.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/ec99efd5436f7151.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/a4fe0446449dea4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/13385f2c2894021b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/198/8204ec1470d65439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/ec99efd5436f7151.jpg[/IMG][/URL]
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']do góry ! PS a czy schronisko ma konto bankowe przez net? tzn żeby można było przelać przez net? bo mam fajny program do obróbki, mogłabym robić banery itp. jak się nauczę i można by za to wpłacać na konta schronisk.. i o ile mi wypali to tego z Elbląga też bym mogła podać konto ^^[/QUOTE] Nie radzę. Chyba , że chcesz wspomóc MPO, a nie psy.. -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kudłaty, piękny Żuczek szuka domu! -
W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2023/sara5bl5.jpg[/IMG][/URL] Bufka w nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/186/6d9bba1a59d02c57.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/198/1a27b660a170d84f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/306eec2e4af9bf48.jpg[/IMG][/URL]
-
Binka w schronisku: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/153/c4c0275a5eb67c88.jpg[/IMG][/URL] Zdjęcia z nowego domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/55b12f7a9abe5b1f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/b716d5f1a53e5ebc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/9b328ae3561a502f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/81573e57baf4f830.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/bfc6b5fbb9929160.jpg[/IMG][/URL] W domu, Bułeczka smutna, bo po sterylce, ale najważniejsze, że bezpieczna: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/a29780a3da9abf8f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/ec7570eec4446f04.jpg[/IMG][/URL]
-
Zdjęcia z nowego domu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/185/55b12f7a9abe5b1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/b716d5f1a53e5ebc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/185/9b328ae3561a502f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/186/81573e57baf4f830.jpg[/IMG][/URL]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt nawet nie zagląda do Abi? -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hop w górę ! -
Zwykła,szara myszka-DOSIA-nie ma jej w schronisku-została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/8fa8b31f88c91c61.jpg[/IMG][/URL] -
Delicja- niezbyt duża, niezbyt ładna. Nie ma szans na adopcję?adoptowana
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/198/b2bf4563d599610e.jpg[/IMG][/URL] -
! ELBLĄG ! DŁUGOWŁOSA ON'KA ! Została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Gaja, w górę! -
[B][COLOR=#242424]Gdy do schroniska trafia pies bezdomny, który nigdy nie miał swojego domu, z czasem wydaje się być szczęśliwy. Traci co prawda wolność, ale zyskuje ciepłą budę i zawsze pełną miskę.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Gdy do schroniska trafia pies, który był maltretowany przez swojego właściciela, z dala od swego oprawcy zyskuje spokój.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]A co zyskuje taki pies jak Gaja?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Gaja, który miała dom, swoje miejsce na kanapie przy ukochanym panu, pełną miskę, zabawki, spokój?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Co zyskała Gaja?...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Spójrz w jej oczy… Znajdziesz w nich odpowiedź na to pytanie…[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Gaja stała się ofiarą ludzi, którzy zwierzęta traktują jak zabawki. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Zabawki, które dopóki są nowe, ładne - cieszą, gdy się znudzą - trafiają w kąt…[/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Jak bardzo Gaja chciałaby trafić tylko w kąt… Jak bardzo… [/COLOR][/B] [B][COLOR=#242424]Niestety, gdy podrosła, gdy przestał być tak urocza i zabawna, gdy przestała ślicznie przekrzywiać główkę… trafiła do schroniska… Do schroniska, w którym nie zyskała NIC…[/COLOR][/B] Czy to możliwe, by okrutny los się odmienił? Odmienił się i tym razem dał prezent Gaji? Właśnie jej - samotnemu, odrzuconemu owczarkowi? Czy to możliwe, by los dał jej prezent, o jakim marzy każdy bezdomny, samotny, odrzucony pies?… By dał jej prezent, jakim jest… dom?… Jeśli możesz podarować 2 letniej Gaji taki prezent… Jeśli możesz podarować jej kawałek podłogi w swoim domu… Jeśli możesz dać jej miejsce w swoim sercu… Jeśli możesz oddać jej siebie do kochania… Bezdomna Gaja czeka… [B]Sunia szuka domu w którym zostanie WYSTERYLIZOWANA.[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/186/915833a46a1fedbc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/198/cc50a86f9ae53a97.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/186/d40ea9781722ef34.jpg[/IMG][/URL] [B]Telefon:[/B] 691364660 [B]GG:[/B] [URL="gg:5722414"][COLOR=#0000ff]5722414[/COLOR][/URL] email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]