-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Śliczna, fakt. Dosyć młoda..Hm.. Raczej wiek dojrzały... 5 lat.. I czy nie duża? Sięga za kolano.. Jest średnio/dużym psem.. -
[B]Orient się znalazł.. :)[/B] Po przeszło DWÓCH miesiącach SAM wrócił do starego domu Gonitwy, w którym mieszka teraz jej siostra.. Bardzo spasiony, pogryziony i brudny..
-
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Możemy liczyć na jakieś zdjęcia? -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']I cisza ! znowu nic ![/QUOTE] Coś będzie.. Każdy kiedyś dostanie swoją szansę .. ! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1401/serceloriyx1.jpg[/IMG] -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, babo o szczerozłotym serduchu :) -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jest cień nadziei, moja znajoma powiedziała, że porozmawia dzisiaj ze swoją ciocią, której umarł bernardyn. Ich drugi pies, owczarek, jest samotny. Husky miałby mieszkać w budzie, ale to naprawdę dobrzy ludzie. -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jakie śliczne przeróbki. Można je także wykorzystać jako bannery! -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bumerang']moje serduszko też jest szcześliwe jak ją taką widzę:loveu:[/QUOTE] I moje też! :loveu: -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja też mam kontakt z Wiolą. Cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu :) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oby więcej takich adopcji! :multi: -
Zwykła,szara myszka-DOSIA-nie ma jej w schronisku-została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']do góry malutka ! ogłoszenie się akceptuje ^^[/QUOTE] Super, dzięki serdeczne :) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Skrobnij, Itske, bo wszyscy czekamy! :) -
Myszka została nazwana Bombą. Bardzo się spodobała rodzicom Agnieszki,szczególnie jej wybuchowy charakterek. Gdy Agnieszka wjechana podwórko rodziców, ich pies, ośmiomiesięczny Rambo, biegał luzem. Myszka wyskoczyła z samochodu na smyczy i on ją od razu zaatakował, żeby się bawić,a że jest ogromny, więc ona się przestraszyła i go zaatakowała z zębami , jednocześnie wyskakując z obroży, Agnieszka wystraszyła się, że Myszka ucieknie. Jednak tak się nie stało, nie uciekała tylko go atakowała jak do niej podchodził,rodzicom się spodobało ze nie da sobie w kasze dmuchać. Od razu widać, kto będzie rządził w tej dwójce. A maluch głupi i myśli, że to pewno jakaś nowa zabawka :) W końcu wprowadzili Myszkę do domu, a ta trzymała się tylko Agnieszki. Agnieszka pisze: [QUOTE]jak wyszlismy żeby wracać do domu to mama wyszła z nią na smyczy pospacerować,już się nie atakowali z Rambem,on ją polizał po mordzie a ona tylko mu pokazała zęby[/QUOTE] Myślę, że szybko się zaprzyjaźnią albo będą tolerować,Rambo ma dopiero 8 miesięcy! W weekend mała dostanie środki na odpchlenie i odrobaczenie.. Rodzice bardzo ucieszyli się z powodu darmowych sterylek. Tata Agnieszki przed chwilą powiedział, że mama dalej z nią spaceruje , a mała non stop siedzi jej na kolanach- taty się jeszcze boi..