Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Śliczna, fakt. Dosyć młoda..Hm.. Raczej wiek dojrzały... 5 lat.. I czy nie duża? Sięga za kolano.. Jest średnio/dużym psem..
  2. Kolejna szansa na dom stracona, z powodu tego, iż Dabi nie jest po sterylizacji.
  3. [B]Orient się znalazł.. :)[/B] Po przeszło DWÓCH miesiącach SAM wrócił do starego domu Gonitwy, w którym mieszka teraz jej siostra.. Bardzo spasiony, pogryziony i brudny..
  4. Możemy liczyć na jakieś zdjęcia?
  5. [quote name='emilia2280']no to wyslé 70 zl i bédzie ok. jesli sá detale konta w 1-szym poscie to oki, jesli nie- poprosze na PW.[/QUOTE] Dziękujemy Emila.
  6. [quote name='hop!']Pogrzebałam w kieszeniach, skarbonce, w różnych innych "skrytkach - ukrytkach" i uzbierałam 20 zł, ale prześlę je dopiero przyszłym tygodniu razem z kasą z bazarków. ;)[/QUOTE] Super, bardzo Ci dziękujemy, Julita! :)
  7. [quote name='basia0607']I cisza ! znowu nic ![/QUOTE] Coś będzie.. Każdy kiedyś dostanie swoją szansę .. !
  8. [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1401/serceloriyx1.jpg[/IMG]
  9. Dzięki, babo o szczerozłotym serduchu :)
  10. Jest cień nadziei, moja znajoma powiedziała, że porozmawia dzisiaj ze swoją ciocią, której umarł bernardyn. Ich drugi pies, owczarek, jest samotny. Husky miałby mieszkać w budzie, ale to naprawdę dobrzy ludzie.
  11. [quote name='Dynamique']JENY *.* Cóż za boskość ! Niech znajdzie szybko domek ;( Tyle BC już jest w shcroniskach :-(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE] Jest boski z wyglądu, a charakter ma 100 razy piękniejszy.. :(
  12. Jakie śliczne przeróbki. Można je także wykorzystać jako bannery!
  13. [quote name='bumerang']moje serduszko też jest szcześliwe jak ją taką widzę:loveu:[/QUOTE] I moje też! :loveu:
  14. Zwróćcie uwagę, że prawie każdy pies z naszego schroniska boi się mężczyzn.. (?) O czym to świadczy.. ? :( Ja wyślę 35zł na sterylkę, Madzia doda 20zł, z bazarku jest już 30zł.. Więc kasa na pewno się uzbiera :)
  15. Transport kosztował 50zł, więc 35zł przesyłam na sterylkę. Brakuje 115zł.
  16. Ja też mam kontakt z Wiolą. Cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu :)
  17. Oby więcej takich adopcji! :multi:
  18. [quote name='chester07']do góry malutka ! ogłoszenie się akceptuje ^^[/QUOTE] Super, dzięki serdeczne :)
  19. Skrobnij, Itske, bo wszyscy czekamy! :)
  20. Myszka została nazwana Bombą. Bardzo się spodobała rodzicom Agnieszki,szczególnie jej wybuchowy charakterek. Gdy Agnieszka wjechana podwórko rodziców, ich pies, ośmiomiesięczny Rambo, biegał luzem. Myszka wyskoczyła z samochodu na smyczy i on ją od razu zaatakował, żeby się bawić,a że jest ogromny, więc ona się przestraszyła i go zaatakowała z zębami , jednocześnie wyskakując z obroży, Agnieszka wystraszyła się, że Myszka ucieknie. Jednak tak się nie stało, nie uciekała tylko go atakowała jak do niej podchodził,rodzicom się spodobało ze nie da sobie w kasze dmuchać. Od razu widać, kto będzie rządził w tej dwójce. A maluch głupi i myśli, że to pewno jakaś nowa zabawka :) W końcu wprowadzili Myszkę do domu, a ta trzymała się tylko Agnieszki. Agnieszka pisze: [QUOTE]jak wyszlismy żeby wracać do domu to mama wyszła z nią na smyczy pospacerować,już się nie atakowali z Rambem,on ją polizał po mordzie a ona tylko mu pokazała zęby[/QUOTE] Myślę, że szybko się zaprzyjaźnią albo będą tolerować,Rambo ma dopiero 8 miesięcy! W weekend mała dostanie środki na odpchlenie i odrobaczenie.. Rodzice bardzo ucieszyli się z powodu darmowych sterylek. Tata Agnieszki przed chwilą powiedział, że mama dalej z nią spaceruje , a mała non stop siedzi jej na kolanach- taty się jeszcze boi..
  21. 50 zł poszło na transport, teraz czas zbierać kasę na sterylkę! :)
  22. Z całą pewnością 150zł na sterylkę. A o odpchlenie i odrobaczenie spytam Agnieszkę, jak tylko wróci.
×
×
  • Create New...