Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. A tak sobie myślę, że w Dabi już ta nadzieja umarła.. :(
  2. [quote name='chester07']o super :) a miał tu wątek?[/QUOTE] Nie, ja szczeniakom wątków nie robię, bo one same znajdują domy. Chyba, że szukają ich wyjątkowo długo.
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/196/cc5230722f0f07c9.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/197/343e1c492fe87d32.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/bd9f0d4955862708.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/bd9f0d4955862708.jpg[/IMG][/URL]
  7. Na kwarantannie: dwa owczarki (samce), rottweiler, szczeniaki: mix collie, mix pinczerka, bokserka, amstaffka, owczarek długowłosy (suka), sunia czarna-podpalana, starszy beżowy, długowłosy samiec.. :( Dzisiaj przy mnie wyszedł szczeniaczek... :)
  8. [quote name='Fruzia']Rybcia! A może jednak spróbować z tym domem w Niemczech?.....Jaki jest koszt transportu? Przeciez różni ludzie jeżdżą tam w różnych sprawach, może ktos zawiózłby Cezara przy okazji?....[/QUOTE] To nie ja miałam ten dom: trzeba by było skontaktować się z niufek. I nie mam pojęcia ile kosztowałby transport z Poznania do ewentualnego domu w Niemczech. Na pewno bardzo dużo.
  9. [quote name='TYGRYS-ica.']dlatego ze Dabi nie ma steryliki domek jej nie chcial?? o boshe .... no ale fakt lepiej miec wszystko zalatwione a nie pozniej martwic sie sterylka :angryy:[/QUOTE] Pozatym, dom oferował budę, a ja jakoś nie widzę w takiej roli Dabi.. Wolałabym, żeby trafiła do spokojnej rodziny, mieszkała w domu, odzyskała pewność siebie..
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108210"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5481/mamusiutk7.png[/IMG][/URL]
  11. [quote name='chester07']e-mail: [EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]www.psy.pl[/url] proszę bardzo :) którą bidę najpierw wysyłasz? bo chyba trzeba pojedynczo, bo tam na 6 czy 7 piesków jest miejsca jakoś.. ja mam prenumeratę MP więc będę pisać czy któryś jest :)[/QUOTE] Ja też mam prenumeratę. Zaraz napiszę do tej Pani. Podeślę jej Dabi, Liszkę i Sati. Zdecyduje, który piesek wystąpi w gazecie. Dzięki.
  12. [quote name='Rybc!a']Ja nie mam żadnego Toffiego, tylko Toffi- suczkę. Zaraz podeślę Ci link do jej wątku. :) Za nowe ogłoszenia bardzo dziękuję.[/QUOTE] [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=89621[/URL] to wątek Toffi. A z bullowatych został tylko Maks.
  13. [quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja12022.html[/URL] Bora po domek ![/QUOTE] Dzięki serdeczne, Chester ! :)
  14. [quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja12082.html[/URL] wątek Dosi po domek malutka ![/QUOTE] Dzięki Chester ! :)
  15. [quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja12017.html[/URL] Frytka do góry ![/QUOTE] Dzięki Chester! :)
  16. [quote name='niufa']Czy ktoś mający konto na allegro mógłby wystawić Cezarowi aukcję informacyjną. :modla: Oczywiście taką specjalną z adnotacją, że złożenie oferty nie jest równoznaczne z nabyciem psiaka. Może też warto byłoby podrukować kilka plakatów i rozwiesić w zaprzyjaźnionych gabinetach wet. czy sklepach zoologicznych. Przecież to jest świetny pies - na pewno znajdzie dom, tylko trzeba go mocniej ogłosić.[/QUOTE] Niestety nie dysponuję kontem na Allegro :(
  17. Sati nie zajmie dużo miejsca.. Wystarczy jej kawałek twojej podłogi, pełna miska i opieka.. Odda Ci w zamian całe serce.. !
  18. [quote name='chester07']no trzeba :( do góry ![/QUOTE] Podaj mi Chester email tej Pani z MP.
×
×
  • Create New...