-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Mileczko! -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piękna Toffi- śmigaj do domu! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie-czekamy! -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/196/cc5230722f0f07c9.jpg[/IMG][/URL] -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/197/343e1c492fe87d32.jpg[/IMG][/URL] -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/bd9f0d4955862708.jpg[/IMG][/URL] -
Nieduży, szorstkowłosy BODZIO- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/bd9f0d4955862708.jpg[/IMG][/URL] -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fruzia']Rybcia! A może jednak spróbować z tym domem w Niemczech?.....Jaki jest koszt transportu? Przeciez różni ludzie jeżdżą tam w różnych sprawach, może ktos zawiózłby Cezara przy okazji?....[/QUOTE] To nie ja miałam ten dom: trzeba by było skontaktować się z niufek. I nie mam pojęcia ile kosztowałby transport z Poznania do ewentualnego domu w Niemczech. Na pewno bardzo dużo. -
[quote name='TYGRYS-ica.']dlatego ze Dabi nie ma steryliki domek jej nie chcial?? o boshe .... no ale fakt lepiej miec wszystko zalatwione a nie pozniej martwic sie sterylka :angryy:[/QUOTE] Pozatym, dom oferował budę, a ja jakoś nie widzę w takiej roli Dabi.. Wolałabym, żeby trafiła do spokojnej rodziny, mieszkała w domu, odzyskała pewność siebie..
-
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108210"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5481/mamusiutk7.png[/IMG][/URL] -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Liszka wysłana do MP. :) -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']e-mail: [EMAIL="%[email protected]"][email protected][/EMAIL] [url]www.psy.pl[/url] proszę bardzo :) którą bidę najpierw wysyłasz? bo chyba trzeba pojedynczo, bo tam na 6 czy 7 piesków jest miejsca jakoś.. ja mam prenumeratę MP więc będę pisać czy któryś jest :)[/QUOTE] Ja też mam prenumeratę. Zaraz napiszę do tej Pani. Podeślę jej Dabi, Liszkę i Sati. Zdecyduje, który piesek wystąpi w gazecie. Dzięki. -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja12022.html[/URL] Bora po domek ![/QUOTE] Dzięki serdeczne, Chester ! :) -
Zwykła,szara myszka-DOSIA-nie ma jej w schronisku-została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07'][URL]http://www.adopcje.org/adopcja12082.html[/URL] wątek Dosi po domek malutka ![/QUOTE] Dzięki Chester ! :) -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufa']Czy ktoś mający konto na allegro mógłby wystawić Cezarowi aukcję informacyjną. :modla: Oczywiście taką specjalną z adnotacją, że złożenie oferty nie jest równoznaczne z nabyciem psiaka. Może też warto byłoby podrukować kilka plakatów i rozwiesić w zaprzyjaźnionych gabinetach wet. czy sklepach zoologicznych. Przecież to jest świetny pies - na pewno znajdzie dom, tylko trzeba go mocniej ogłosić.[/QUOTE] Niestety nie dysponuję kontem na Allegro :(