-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Mucha- niewyobrażalny STRACH! - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kobieta wydaje mi się bardzo rozsądna, doświadczona i pewna przygarnięcia Muchy. Może Sajo wygospodarowałaby chwilę czasu po świętach, by jechać na kontrolę poadopcyjną? Wiem, że dziewczyny z Zabrza tylko takie stosują.. Oczywiście z wcześniejszymi rozmowami, pytaniami.. Mam wątpliwości, ale nie chcę, by z powodu braku osoby która miałaby możliwość sprawdzenia Pani, sunia miała cierpieć w schronisku.. -
[quote name='chester07']hehe xD ja też poza domem, ale się u babci nudziło, więc siedziałam na kompie z przerwami :) a tam zdjęć nie miałam, więc jedyne co mi pozostało to pochodzić po adopcjach :) jutro do drugiej babci, ale tam kompa nie ma... Sati po domek ![/QUOTE] A ja byłam w domu bez kompa i bez neta.. Nuda na maxa ! :)
-
[quote name='chester07']] mam jeszcze konto na pupile.com, nie wiedziałam nawet że tam można dodawać adopcje :eviltong: jak skończę tu to zacznę tam :evil_lol: do góry wszystkie ! PS na adopcje.org jeszcze nie zatwierdzili... a co z tym Padusiem? ile lat ma Baca i Bajka? .. Edit Dodałam jeszcze parę psiaków, z 4 postu, do Coffi. tamtych jeszcze nie zaakceptowali..[/QUOTE] Padusia nie widziałam, więc go zostaw. Bajka-2, Baca-5,6.
-
Bajka- śliczna,długowłosa,nieduża sunia -ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']a ile ona ma lat? też mi potrzebne do ogłoszenia na adopcje.org...[/quote] Napisz, że dwa. :) (to jest w tekście, ale rozumiem, że takiego długiego nie chce się czytać :)). -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']Rybc!u jak skończę z twoimi psiakami na adopcje.org, albo nawet wcześniej to założę konto gdzieś indziej, na pupile nawet mam, bo dodawałam zdjęcia Chestera do galerii ^^ tylko na razie w wolnych chwilach dodaję na adop.org więc jak skończę zabiorę sie za następne, Liszka pójdzie jako pierwsza :) :loveu: do góry ![/quote] Dziękuje, bardzo jesteś fajna. :loveu: [quote name='chester07']właśnie byłam na pupile.com chciałam Liszce założyć, ale nie wiem jak, a kontaktu nigdzie nie ma.. znasz może kogoś kto wie? po domek ![/quote] Wchodzisz w główną stronę pupile.com- klikasz na ogłoszenia (na górze, z łapką)- z lewej strony masz spis ras psów i kotów, a na dole "Dodaj ogłoszenie" :) -
Szorstkowłosa,terrierkowata MERCI- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oglądałam stare zdjęcia.. :placz: Na niektórych znajduje się Merci, czyli jest tam przeszło rok czasu.. :placz: -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']rybciu mnie tez wyslij! i napisz ile jeszcze brakuje[/QUOTE] Wysyłam, dzięki serdeczne! :) -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.nowofundland.pl/domino/library.nsf/(Images)/CFB8443F6D7A45E7C125741500521553/$FILE/Cez.jpg[/IMG] -
Cezar-mix nowofundlanda- SKRAJNA DEPRESJA!! - już w NOWYM DOMU!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kopiuję: [QUOTE][FONT=Arial]Cezar nadaje się jako pierwszy pies w domu, dla kogoś, kto chce zacząć przygodę zarówno z psem jak i rasą nowofundland. Sprawdzi się na pewno w domu z ogrodem, gdyż jest czujnym psem, ale jest też spragniony ciepła i lubi przebywać w domu. Na koty nie reaguje wcale. WIELKA RZECZ!!!! Cezar targetuje!!!! Karmiłam go od dłuższego czasu ' z ręki', wykorzystałam kliker i dotknął nosem patyczka. Dla mnie zrobił bardzo duży. Słuchajcie, to było takie pocieszne, westchnął sobie i dotknął. Jakby chciał powiedzieć: Nie wiem po co, ale ostatecznie to zrobię. Zrobił bardzo duży skok i postęp. Tak jak wspomniaąłm wyżej, szczeka i biega wzdłuż płotu, jak coś sie za nim rusza. Wiem, że dla przyszłych właścicieli to może być uciążliwe, więc postanowiłam go tego oduczyć. Każdy wyścig do płotu to moje zawołanie i smakołyk. Przybiegał, jadł szybko i dalej gonić!!! Za każdym przywołaniem wracał, ale jego spryt mnie zazskoczył - nie wiedziałam, że można to tak wykombinować. Chciałabym, żebyście wiedzieli, że mieszkańcy domów tymczasowych (i ludzcy, i zwierzęcy) nie mają łatwo. Widzę, jak on się zmienia, widzę, że cieszy się na nasz powrót, widzę, że przychodzi na zawołanie. Nie jest łatwo. On się przyzwyczaja, my się zżywamy i trzymamy cały czas kciuki, żeby trafił dalej. Myślimy racjonalnie. Cezar nie może u nas zostać. Ale jeśli odjedzie dalej, do swojego celu, będziemy mieli wolne miejsce dla następnego nieboraka, który po wszystkich niezbednych zabiegach pielęgnacyjno - zdrowotnych - trafi do jednego z Was.[/FONT] [/QUOTE] Dziękuję za bardzo miły urywek: [QUOTE][FONT=Arial]Cezara dowiozła mi Ania Ba******cz (nick [B]Rybcia122[/B]). I to właśnie Jej należą się wielkie podziękowania za to wszystko,co robi w Elblągu i na Dogomanii. Ania powiedziała mi ostatnio, że największą przeszkodą, która nie pozwala pomagać psom jest... jej wiek. Nastolatki nikt nie chce słuchać, nie jest wiarygodna. Ania ma 15 lat. Dzięki wsparciu Taty (również wspaniałego psiarza), przekazali już ponad 30 psów. [/FONT] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108074"][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Jeden z ostatnich wątków Ani na Dogomanii dotyczy Myszki[/COLOR][/FONT][/URL][/CENTER] [/QUOTE] Mój nick to Rybc!a, a nie Rybcia122, ale nic nie szkodzi :) Dzięki wsparciu taty i mamy, przekazaliśmy poprzez transporty 49 psów z Elbląga i ok. 20 z innych rejonów Polski, część ludzi sama przyjeżdża po psy: uratowanych jest już około 100 :) Nie uznajcie tego za przechwałki, bo tu nie liczba uratowanych psów się liczy. Jestem po prostu .. trochę dumna z tego co robię :) A wiek.. tak, mój wiek jest w jakimś stopniu przeszkodą.. Jeszcze 5=10 lat i zobaczycie, co będzie robić Rybcia.. :) -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę, śliczny haszczaku.. -
Kochana Westunia, jeszcze niedawno moja biedna, schroniskowa kompanka..
-
Śliczne zdjęcia! Jak zwykle! :loveu:
-
LadyB, w tym wieku można już działać nie tylko przez internet :) (mówię przy moim przykładzie)-ale nie o tym chciałam napisać. Proszę, skontaktuj się z Kariną Schwerzler, najlepiej telefonicznie: [URL]http://www.karina-blp.strefa.pl/glowna.html[/URL] Zawiadom najbliższy TOZ. Nie wiem, koło jakiego większego miasta miało miejsce zdarzenie, można byłoby wciągnąć w to jeszcze pobliskie stowarzyszenia i fundacje pomagające zwierzętom..
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']I zwłaszcza że Mika chyba w maju ma następna cieczkę. Więc teraz czas najlepszy jest. A Mika może urosła bo fotograf niżej cykał zdjęcia ;). Niech ma najlepiej jak może być. Zbyt dużo juz przeżyła. :([/QUOTE] Wierzę w to, że teraz do końca życia będzie szczęśliwa! :) -
Młody samiec HUSKY w totalnej depresji.. ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']a co wiesz o tym psie oprócz tego że jest smutny? I ile razy go widziałaś? Opowiedz coś więcej.[/QUOTE] Widziałam go trzy razy. Nie wiem nic o jego przeszłości, podejrzewam , że został oddany przez właściciela i po prostu tęskni.. Nie wygląda na chorego, jest może trochę za chudy.. W piątek nawet nie wyszedł z budy, a byłam w schronisku przeszło godzinę czasu.. -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Biedny Antoś.. :( Trzymamy kciuki.. -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Okej, dzięki, musiałam się pomylić :) -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, pomóżcie mi w ogłoszeniach, to nie dużo pracy, ale ja przy tylu psach nie wyrabiam, muszę robić powoli, powolutku, bo i tak czasem nie łapię końca z końcem! Wystarczy wpisać w Google "darmowe ogłoszenia psy" i wyświetlają się strony na których można ogłaszać.. Może ktoś dodałby małą na kupsprzedaj, pupile.com? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Charly']Rybcia..gdzie tu mamy takie lasy? ja tez chcem. Dzwon jak bedziesz szla nastepnym razem[/QUOTE] No jak to gdzie? :) Okolice Bażantarnii, góra Chrobrego, okoliczne działki i pola.. Znam super drogę :) -
Jamnikowate dziecko "MILKA" - została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę, Milka!