Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='chester07'][url]http://www.adopcje.org/adopcja12018.html[/url] Tora [url]http://www.adopcje.org/adopcja12093.html[/url] Afra [url]http://www.adopcje.org/adopcja12092.html[/url] Ptyś [url]http://www.adopcje.org/adopcja12091.html[/url] Żuczek [url]http://www.adopcje.org/adopcja12090.html[/url] Barry [url]http://www.adopcje.org/adopcja12089.html[/url] Hexa Gracja jeszcze czeka na akceptację, bo źle mi się wkleił tekst.. a bullowatym postaram się zacząć dzisiaj zakładać :) a co z Toffim?[/QUOTE] Ja nie mam żadnego Toffiego, tylko Toffi- suczkę. Zaraz podeślę Ci link do jej wątku. :) Za nowe ogłoszenia bardzo dziękuję.
  2. [quote name='Tosia2']Kto się doliczy? :) [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9683/p3270zgadywanka284ga0.jpg[/IMG] ...tak wygląda przedpokój rano, gdy moja mama idzie do łazienki.... :evil_lol: ...a to nie załe towarzystwo...[/QUOTE] Ja naliczyłam dziewięć. :evil_lol:
  3. Wyślij mi email tej pani. Będę Ci bardzo wdzięczna.
  4. [quote name='hop!']Tak, czy siak w poniedziałek przeleję 50 zł. ;)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy!
  5. [quote name='chester07']aha, to nie wiem..:shake: po domek ![/QUOTE] Cóż, kolejna szansa stracona: trzeba szukać dalej :(
  6. [quote name='chester07']awansowała w moim podpisie :evil_lol:[/QUOTE] Czyli jakiś piesek znalazł dom?
  7. Gonitwa nie ma dostępu do internetu, więc to może długo potrwać..
  8. A może jakaś zabawka?
  9. [quote name='GoniaP']Nikt do Ciebie pisku nawet nie zagląda??? :shake:[/QUOTE] Zagląda, zagląda..
  10. [quote name='madzia828']zdjęcie na parapecie jest boskie:loveu::loveu:[/QUOTE] Mnie też to zdjęcie rozbraja! :loveu:
  11. [quote name='hop!']Na bazarkach głucha cisza... Czy 50 zł wystarczy?[/QUOTE] Myślę, że tak!
  12. W Elblągu. Jednak transport nie stanowi problemu.
  13. Po kliknięciu w zdjęcie ukaże się ono w całej postaci: [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b685469ae9fa7a98][IMG]http://images29.fotosik.pl/184/b685469ae9fa7a98m.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nie potrafię odpowiedzieć w imieniu Gośki. Dostałam SMS o tym, ze Orient się znalazł, jest strasznie spasiony, pogryziony i brudny. Miał też kleszcze, a Coffe go atakowała. To miałam przekazać. I to zrobiłam. Więcej nie napiszę, bo sama go nie widziałam!
  15. Mam nowe wieści :) Sunia absolutnie nie chce siedzieć w domu, denerwuje się i piszczy, więc cały dzień biega po ogródku :) Jej pan zrobił jej ogromną budę w której sypia w dzień, na noc jej nie pozwalają, bo jest jeszcze za zimno. Trochę urosła i przytyła. Jutro dostanę zdjęcia jej i nowego lokum :) Miała cieczkę- była pilnowana, oprócz tego, że jakiś amant bardzo donośnie i szkodliwie się do niej dobijał-zjadł pół wejściowych drzwi :) W maju sterylka.
  16. [quote name='Isadora7'][SIZE=4]Stare allegro wygasło. Nowe allegro dla Lori[/SIZE] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=336422452[/URL][/quote] Pięknie dziękuję! :loveu:
  17. [quote name='*Gajowa*']Postaram się zwłaszcza, że na dniach miała odwiedzić salon fryzjerski :evil_lol:.[/QUOTE] Oo, więc koniecznie, koniecznie prosimy!
  18. Nie wiem co z Coffe, bo ona nie akceptuje Orienta. Nie wiem jak Orient zareagował na Gonitwę, bo tego mi nie powiedziała. I nie wiem czy jest ciężko pogryziony. Wiem, że wrócił, bo dostałam SMS. Ja go jeszcze nie widziałam.
×
×
  • Create New...