Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. widze że "nocna zmiana" ;) juz tu była to my na dzien dobry hop :multi:
  2. no to pilnujemy zebyś za bardzo nie spadł :multi:
  3. [quote name='Kori']wiadomości - nie psy :evil_lol:[/quote] ależ oczywiście [B]ADOPCJE [/B] :eviltong: a psy to niech się nauczą wstrzemięzliwości :evil_lol:
  4. wielka przykrość :placz: :placz: :placz: ale 9 lat radości i przywiązania się liczy :oops: a co do naszej suni to hopamy po domek a jakby co to jesteśmy na posterunku gotowi do pomocy :lol:
  5. [quote name='Ulka18'][SIZE=5][B][COLOR=Green]DOBRE WIADOMOSCI Z MIELCA [/COLOR][/B][/SIZE][/quote] Ulka 18 :loveu: bo rozdasz wszystkie psy z Mielca i co będziemy miały do roboty na dogo:evil_lol: a tak serio bombowe:bigcool: wiadomości oby takich jak najwięcej i żeby się mnożyły do potęgi
  6. a co z tą propozycją hoteliku nie wchodzi w rachubę ? i co z wetem można jakoś ją zdiagnozować ?
  7. a dla przypomnienia wyglądam tak : Zobaczcie on kocha dzieci:loveu: A tu jak potrafi jeszcze zaufac człowiekowi i prosić o piszczoty:
  8. hopaj malizno :multi:
  9. czy ktoś był dzisiaj u suni i coś więcej wiadomo ?
  10. i Dimuś :loveu: na koniec pracy :multi:
  11. hopaj bo na tej stronie nie ma domków :multi:
  12. :shake: :shake: :shake: :multi: :multi: :multi: przypominam o sobie
  13. hopaj Bibi na 1 stronę :multi: na 4 łapkach :lol:
  14. dokładnie jak pancernik :-( ale po metamorfozie będzie piękna :lol: podobno wiara czyni cuda no to niech się stanie cud z naszą pomocą
  15. nie czuję się kompetentna do decydowania bo za daleko mam do suni fizycznie ale jak już pisałam finansowo jestem " za " myślę , że wiekszość z nas też :oops: bo to co jej zrobił ten sk.....iel to jakos trzeba jej wynagrodzić :-(
  16. oj " chłopie " gdzie ja cię znalazłam jak daleko :shake: tam to nawet wirtualnych opiekunów nie ma :-( a co dopiero zielonej łączki i wolności :Dog_run:
  17. oj nasze ty maleńtwo co my z toba zrobimy ? :shake: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/5480/boks194rude43ak.jpg[/IMG] a jęzora to prosze mi tu nie wystawiać :evil_lol: tylko marsz na górę :multi:
  18. nie spadaj mi tu :shake: bo kto jak kto ale tobie nie wolno :-(
  19. Czaruś I Rino czekają i wypatrują :-(
  20. Krajeczko idziemy na spacer :painting:
  21. moi ulubieńcy :loveu: idziemy na spacer :painting:
  22. [B][SIZE=4][COLOR=blue]no to jak pokazuje to pełnej krasie :[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/1/71648.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...