-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
ewatr replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
brak słow .... -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Tez sie wpisuje do psiaków :loveu: -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depuchowi ucieli jajka ...sadysty jedne ;) ale ma sie dobrze..:lol: -
Znowu sliczota bezdomna ... ech...:-(
-
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Beciuch moje słoneczko :loveu:...kołami do góry :lol: czyli pozycja własciwa ;) dzieki za zdjęcia i prosimy o wiecej :lol: -
[quote name='Ulka18'][B]To zeby bylo do kompletu, jeszcze wiadomosc i filmik z BOYKA.[/B][/QUOTE] Ale szczesliwa na filmiku :multi::loveu: to brodzenie po wodzie po tylu latach w boksie to musi byc frajda i nawet "głupawki" tam w pewnym monecie dostała i gnała jak moj Arnik jak "prawie" szczeniak :evil_lol: /[SIZE=1] a pod koniec prawie dwie Mary Jane tam widac ech wspomnienia mnie naszły :roll: /[/SIZE]
-
[quote name='shirrrapeira'] Czy one nie były cudowne i słodkie? Proszę obejrzyjcie zdjęcia i powiedzcie, że był śliczny.[/QUOT] Sliczny , przesliczny i przekochany !
-
ULka18 dziekuje za te zdjęcia :jumpie:....poryczałam sie i tyle oczywiscie ze szczescia:iloveyou::iloveyou::iloveyou: patrzac na to ponizej to nawet więcej niz mogłam sobie dla Boyka wymarzyc : CUDO !!!!! [URL="http://img837.imageshack.us/i/p8130224.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/33/p8130224.jpg[/IMG][/URL]
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Figiel miał szczęście, że dano mu szansę na życie. Bezdomne, pourazowe psy, często dostają wyrok z mniej błachych powodów. Schronisko Elbląg pozdrawia Rzeszów.[/QUOTE] Witam na watku naszego ratlerka max :loveu: Chciałam ogłosic wszem i wobec , ze najbardzije przytulaśny pies schroniska o imieniu [SIZE=3][COLOR=Purple][B]Figiel wczoraj w godzinach południowych opuscił brame schronu i pojechał do domu .[/B][/COLOR][/SIZE] Bedzie miał kolezanke podobna do niego i dom i ogród do biegania . Troche to sie wszytko przedłuzyło , mysłąm juz ze nic z tego domu nie bedzie /a dom super / ale jak widac jednak wszystko posżło po naszej mysli . Powodzenia Max ratlerku !!! Bede tesknic za twoim 40 kg ciałkiem na kolanach :evil_lol: ale i tak sie ciesze !!!:multi: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4cff27941fcf4c19.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/164/4cff27941fcf4c19.jpg[/IMG][/URL] -
Jestem na watku na zaproszenie Majqa ;). Tez mysle ze najwazniejsza jest rozmowa z włascicielem bo od tego zalezy co mozna dalej zrobic .Podesłam zaproszenie na watek osobie z tamtych okolic a nuz jakis pomysł jej wpadnie do głowy . Narazie rozsyłamy watek i czekamy na wynik rozmowy z tzw. włascielielem .
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']Zaglądnełam i te psie oczka ;) Chciałabym pomóc w znalezieniu domu dla Burki . Mogłabym wywiesić ogłoszenia w szkole i popytać?[/QUOTE] Oczywiscie ze tak :lol: tylko BUniaczek potrzebuje wyrozumiałego domu ...takiego co go przyjmie z "dobrodziejstwem ";) jego lęków i wczesniejszych przezyc ... nie jest to wszytko takie proste ...a na przykład opisze nasz dzisiejszy "spacer" : ubrałysmy sie w szelki - Buniak lezy- no to sie wynosimy na rekach przed schron - Buniak kilka kroków - koła do góry :evil_lol: ...i tak mnie wiecej cały czas...najwiecej było tych kół do góry :diabloti: spaceru niewiele ... zdjec z tego lezakowania :diabloti: brak bo mam zepsuty aparat ...musicie mi wierzyc na słowo ;) -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maevel']tak cicho u Figielka ...[/QUOTE] cicho...i nic sie w jego zyciu jak narazie nie zmienia .... -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Smietanka dla Burci juz przygotowana i niedługo bedzie mizianie i czesanie [SIZE=1]/ z tego ostaniego nie bedzie zachwycona ;) ale czego sie nie robi dla urody :eviltong: /[/SIZE] -
[quote name='GuniaP']Nie mamy :( juz jest pare kandydatow do nast. sesji foto...[/QUOTE] No to narazie wystawimy co jest ;) Allegro psiaków Majki : [URL="http://allegro.pl/psy-z-azylu-u-majki-i1215655769.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/12/15/65/57/1215655769[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/psy-z-azylu-u-majki-i1215655769.html"][B][COLOR=#0d58ac]psy z Azylu u Majki[/COLOR][/B][/URL] [QUOTE]Więcej zdjęć jest na stronie kundelka. Ewuniu proszę włóz ją na forum goldenów i jeszcze może gdzieś, gdzie ma szansę na dobry domek bo ta rasa ci szczególnie bliska.[/QUOTE] a dzieki Beciu - bo ja narazie troche wyszłam z "obiegu " ;) i mało bywam na kompie ale powoli staram sie ogarnąc na nowo co sie da ... puszcze sunieczke na forum i postaram sie jutro poogłaszac [URL="http://allegro.pl/psy-z-azylu-u-majki-i1215655769.html"][B][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/B][/URL]
-
[quote name='GuniaP'] Dora to 4 letnia piękna sunia rasy golden retriever. Jest b. posłuszna, zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy. Łagodna, lubi dzieci[/QUOTE] O jaka sliczna goldaska :loveu: mamy więcej jej zdjęc ? Toz to marnotrastwo zeby goldas sie usmiechał samotnie w przytulisku :-(
-
Ciastuś marsz na góre .... Allegro sie skonczyło - jutro wystawimy nowe , nie poddamy sie tak łatwo :shake:
-
Ciacho ma 2 obserwatorów ...kurcze czemu nikt o niego nie pyta :roll:
-
[quote name='Chikinchan']Ewciu, nie denerwuj się! Wszystko jest ok. I z psiakami i z nami ;) Od kiedy nowa dogomania bardziej nie działała, niż działała, brakło mi do niej cierpliwości, bo albo niczego nie mogłam znaleźć, albo jak już napisałam posta, to za nic nie chciał się wysłać i :mad: A do tego bardzo ostatnio brakuje mi czasu (ostatnio= jakieś pół roku...) Przepraszam, że się nie odzywałam tak długo... :oops: Obiecuję naprawić swój błąd- w nocy wyjeżdżamy na urlop do domu, więc będą świeżutkie zdjęcia ;) Jędrek i Felek jeszcze o niczym nie wiedzą, ale ja mam zamiar najpierw ich porządnie wytulić, a potem obfocić :lol: Jeszcze raz przepraszam, nie gniewaj się :Rose: Pozdrawiam serdecznie!![/QUOTE] No to pustak spadł mi z serca ;) bo faktycznie byłam juz zmarwiona . Co do dogo to faktycznie był czas ze i ja do niego straciłam cierpliwosc i coby nie mowic tez juz duzo mniej sie tu udzielam ale , ze tak powiem- swoje psy i ich opiekunów z ktorymi sie zaprzyjazniłam to jednak staram sie co jakis czas spotkac chodzmi w internecie jak sie nie da inaczej . Pozdrawiam serdecznie i wymietol Jedrka odemnie i oczywiscie prosze duuuuuuzo fot :lol:
-
[quote name='Chikinchan'] Przychodzę ze spuszczonym ogonem i nosem przy ziemi, nieśmiało zerkając w stronę dostojnej Pani dostojnego Armaniego i mam nadzieję, że wybaczy długą nieobecność... :oops: [/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Az chciało by sie zakrzyknąc - wszelki duch pana ....!!!!;) gdziescie sie podziewali ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]ale nie bede drobiazgowa :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Grunt ze macie sie dobrze bo juz serio zaczełam sie martwic /[SIZE=1]ten typ jak ja tak ma :evil_lol: mozesz spytac mojego syna co on ze mna nieraz przechodzi[/SIZE] / [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Odzywajcie sie czasem ...oczywiscie im czesciej tym lepiej :lol:[/COLOR][/B] [quote name='gosiulaa']Kurcze ten Arnik to urodzony model jest... taki poważny i dostojny :loveu: A po Bejbiku to widać że szaleniec :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Wnuczus mowisz ze model ? No pewnie i model ale z tym dostojny tobym nie przesadzała :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]dalej uwazacie ze wygladam dostojnie?;)[/COLOR][/B] [IMG]http://a.imageshack.us/img405/1765/zmianarozmiaruobraz038.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img412/7852/zmianarozmiaruobraz039.jpg[/IMG] [IMG]http://a.imageshack.us/img153/2075/zmianarozmiaruobraz037.jpg[/IMG] [URL]http://demotywatory.pl/2171785/Wielka-glupota[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/2799983/Wypijmy-za-przyjaciol[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/2804459/Chcialbys-miec-ich-setki-milionow[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/2797124/Sztuka-komunikacji[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/2838688/Jesli-mezczyzna[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/2850276/Zbyt-duze-przywiazanie[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/3426055/Chcialbym-by-po-mojej-smierci-ludzie[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/3426112/Niewazne-kto-cie-urodzil[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/3639033/Najpiekniejsze[/URL] [url]http://demotywatory.pl/3631237/Pieprzyc-wszystko[/url]
-
[quote name='Ewa&Duffel'] A ten drugi psiaczek też jest wasz ?[/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Drugi psiaczek jest zaprzyjazniony i jezdzi z nami nieraz na wspolne wczasy[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid] /oczywiscie ze swoja Pania :lol: / a ze psiaczek jest dziewczynką to bardzo Armaniemu takie towarzystwo odpowiada ;) [/COLOR][/B] [INDENT][CENTER][IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=96593&type=sigpic&dateline=1285263377[/IMG][/CENTER] [/INDENT]
-
[quote name='leonarda']W ciągu najbliższych dwóch tygodni (może to będzie wcześniej niż później) wybieram się do Uziego. To postaram się może jakieś zrobić:)[/QUOTE] Postaraj sie postaraj...bede wyczekiwac ;)