-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
O widze ze jest szansa dla Gochalka .Zaciskam kciuki i tez czekam jak wyjdzie wizyta przed adopcyjna :kciuki:
-
[quote name='J_ulia']Ciastuś w sobotę o 15.00 przestanie być "mężczyzną"...[/QUOTE] I jak ? stało sie ? ;)
-
[quote name='katarzyna005'][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/9366/dsc6319.jpg[/IMG] [URL]http://img209.imageshack.us/img209/8004/dsc6324.jpg[/URL] [/QUOTE] Ale rozbrajajce Ciacho :)
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
ewatr replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Tez chetnie pociesze oko nowymi zdjeciami Felusia :p -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[url]http://img825.imageshack.us/img825/1920/zdjcie0091640x480.jpg[/url] ale bezwstydniaca :eviltong: i potem ten wyraz pychola z oczkiem "kontrolnym" czy aby wszyscy dobrze widza i podziwiaja...bezcenny :loveu: -
[quote name='katarzyna005'] Chociaż ja tak cały czas mówię "Trafi swój na swego". Gdzieś jest tam ktoś kto pokocha Ciastusia i dam mu prawdziwy dom![/QUOTE] I tego stwierdzenia sie trzymamy :p
-
Ciacho dawane na allegro ale cos widze zero odzewu ...gdzie ten ludz? [URL="http://allegro.pl/biszkoptowy-ciastek-pies-i1275128616.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/12/75/12/86/1275128616[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/biszkoptowy-ciastek-pies-i1275128616.html"][B][COLOR=#0d58ac]Biszkoptowy Ciastek pies[/COLOR][/B][/URL]
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8996045af8b6e51f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/8996045af8b6e51fmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]A ja jak na " czarny" charakter przystało umiem juz prawie szczekac i ciągne mocno za nogawki spodni i ciotki powiedziały ze wyrosnie ze mnie mały terrorysta :) ale nie wierzcie im ja tez potrafie byc grzeczny i mocno kochac ludzi ... [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3275abfc22ab4720.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/3275abfc22ab4720med.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e89724fd737f7781.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/e89724fd737f7781med.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1de2dd5037f14286.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/1de2dd5037f14286med.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[[SIZE=2]QUOTE=Moniek193;15605991]Kochane mordki z nich strasznie :loveu:[/QUOTE] Mordki sa sliczne i na dokładke z tego co mi powiedziano maluszków jest zatrzesienie około 40 :crazyeye: [/SIZE] oczywiscie to statystyka wszyskich malców w schronie ... [SIZE=2] a my wracamy do naszych 5 : [/SIZE] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B][COLOR=#00b100]3 i 4 chłopcy [/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]biały jak śnieg i czarny jak węgielek [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]najfajniej to oczywiscie u wolontariuszki na rekach :)[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/076e3c3587c103e0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/076e3c3587c103e0med.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]usciskom i cąłusom nie było konca :)[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b6f50fd26c46fba.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/6b6f50fd26c46fbamed.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]przyszedł czas na pozowanie solo [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B]jak na białego "anielskiego" pieska przystało ja jestem spokojny , zrównowazony i wtulajacy sie nocno w cżłowieka ... [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/73a66fc1cc442417.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/73a66fc1cc442417med.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9eea005d7df65492.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/9eea005d7df65492med.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#7316ff][FONT=Tahoma][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/06e00afa3241db8a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/06e00afa3241db8amed.jpg[/IMG][/URL][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] -
[quote name='wtatara']dzisiaj zrobię mu kilka- prosze podaj link do Allegro[/QUOTE] [URL]http://allegro.pl/pies-ktory-nie-liczy-lat-zobacz-filmiki-i1275128544.html[/URL] :p
-
[quote name='mestudio']Gdzie jest teraz Lola i czy coś się poprawiło?[/QUOTE] Lola biega nadal po schronisku i podszczypuje wszyskich kogo lubi :evil_lol: ma jeszcze zalozony kołnierz ale na dniach szykuja sie mu go zdjac bo stan skóry sie znacznie poprawił ... [QUOTE]andzia69 - ja jeszcze zapytam - co suni było ze skórą? świerzb, grzyb czy nużyca? szukam ratunku...dla szczeniaka z nużycą - gdybyscie miały jakieś rady - bardzo proszę[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Andziu musze sie dopytac co własciwie stwierdzono u Loli i dam znac jak sie cos dowiem Wkleje sobie ogłoszenie coby mi nie zagineło ;) [CENTER][SIZE=2][COLOR=#7316ff][B]Historia jednej z interwencji RSOZ :[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#7316ff]7 luty 2010 [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][SIZE=2][COLOR=#000000]" Drogą mailową otrzymaliśmy wiadomość,że w kolbuszowkim lesie został porzucony pies , [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]który potrzebuje naszej pomocy. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]W niedzielne popołudnie , mając szczątkowe informacje odnośnie miejsca porzucenia psa .[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Jeszcze przed zmrokiem postanowiliśmy (licząc na szczęście) odszukać tę drogę w lesie i znalźć psa.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Drogę odnaleźliśmy szybko.Jednak w poszukiwaniu psiaka przemierzyliśmy ją kilkakrotnie - tam i z powrotem .[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Nie dostrzegliśmy go. Musieliśmy wyjść z samochodu i przebyć trasę piechotą aby sprawdzić dokładnie.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]I o dziwo , wysiadając z samochodu widzimy na wprost nas oczy psa i tylko oczy były widoczne ,bo cała jego sylwetka była niewidzialna ponieważ zlewała się z otoczeniem. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Kiedy zbliżyliśmy się do niego odebrało nam mowę na widok jego skóry : strup na strupie , brak sierści, otwarte rany, lejąca się krew. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Tylko te oczy patrzące łagodnie - z ufnością na nas.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Zabraliśmy psinę do samochodu i do pojechaliśmy do naszej Pani doktor. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000]Diagnoza postawiona szybko - to świerzbowiec ,który zaatakował 3/4 powierzchni jej skóry. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000000][IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/stories/20300207.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2][COLOR=#000000]Przebywa teraz w schronisku , ma swój kącik , dobrą opiekę i zapewne za kilka miesięcy nie będzie pamiętać tej drogi w lesie i spędzonych w nim kilka mroźnych i śnieżnych - koszmarnych dni."[/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][B][SIZE=2][COLOR=#d016ff]Filmik z Lolą :[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#000000] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=sFVO7Bgb7wk"][B][SIZE=2][COLOR=#7316ff]http://www.youtube.com/watch?v=sFVO7Bgb7wk[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=#7316ff]Nazwalismy ja LOLA [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#7316ff]ma około 3 lat. [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#7316ff]To spokojna, grzeczna suczka.Nieśmiała i niepewna otoczenia...[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][B][COLOR=#7316ff]jednak szuka kontaktu z człowiekiem. Subtelnie i delikatnie próbuje zwróćić uwagę człowieka na siebie[/COLOR][/B]. [/SIZE] [SIZE=2]Lola trafiła bardzo zaniedbana z chorobą skóry. Obecnie w trakcie leczenia. [/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/e4c41940daa995e8.jpg[/IMG][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a0c01d388317d722.html"][SIZE=2][IMG]http://images8.fotosik.pl/210/a0c01d388317d722.jpg[/IMG][/SIZE][/URL][SIZE=2] [/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][SIZE=2]Lola juz po tygodniu leczenia i kapieli jest innym psiakiem , interesuje sie wszytkim co sie wokół dzieje i zaczyna nam powoli ufac , ogonek juz coraz mniej podkulony a wrecz macha nim zawziecie na widok znajomych twarzy ... bedzie coraz lepiej mocno w to wierze ![/SIZE][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE][COLOR=#ff1616][FONT=Verdana][FONT=Verdana] [CENTER][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][COLOR=#00b147][B][COLOR=red][FONT=Baskerville Old Face][SIZE=2]Aby pomoc Loli mozna otoczyc ja np. wirtualna opieką [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [CENTER][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][COLOR=#00b147][B][COLOR=red][FONT=Baskerville Old Face][SIZE=2]o tym rodzaju pomocy wiecej na stronie schroniska :[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#505050][B][COLOR=red][FONT=Baskerville Old Face][SIZE=2][URL]http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=41[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER] [SIZE=2][/SIZE][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][COLOR=#00b147] [CENTER][B][FONT=Baskerville Old Face][COLOR=#b14700][URL="http://www.fototube.pl/"][SIZE=2][COLOR=#810081][IMG]http://www.fototube.pl/pix/img4/org/d41d858b42eec871352ccaea2a30579f.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/URL][/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#b14700][/CENTER] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=4][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
-
Groniu ma u mnie tylko allegro ... [URL="http://allegro.pl/pies-ktory-nie-liczy-lat-zobacz-filmiki-i1275128544.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/12/75/12/85/1275128544[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/myaccount/sell.php/showAll,1#"][/URL] [URL="http://allegro.pl/pies-ktory-nie-liczy-lat-zobacz-filmiki-i1275128544.html"]Pies który nie liczy lat :)zobacz filmiki :)[/URL]
-
[quote name='agata51']Poszczęści się Szokowi. [/QUOTE] oby to były prorocze słowa ...
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Przecież piękny jest, no nie?[/QUOTE] bardzo piekny i bardzo samotny ... jedyne co moge zrobic to wciaz ogłaszac.... [URL="http://allegro.pl/zloty-depi-i1275128608.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/12/75/12/86/1275128608[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/myaccount/sell.php/showAll,1#"][/URL] [URL="http://allegro.pl/zloty-depi-i1275128608.html"]Złoty Depi[/URL] -
[URL="http://allegro.pl/wyzel-pies-o-imieniu-baron-czeka-i1275128556.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/12/75/12/85/1275128556[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/wyzel-pies-o-imieniu-baron-czeka-i1275128556.html"]Wyżeł pies o imieniu Baron ........czeka !!![/URL] Baronek czeka ...nic sie jakos w jego zyciu nie zmienia ... Agato dziekuje Ci za wtrwałosc w promowaniu rzeszowiaków na dogo [SIZE=1][COLOR=Gray]/ja mam nadzieje chwilowo musiałam sie wycofac z czynnej pomocy ale jak sie wszytsko jakos mi poukłada to postaram sie nadrobic zaległosci /[/COLOR][/SIZE]
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#7316FF][B][SIZE=3]i boczkiem ...[/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08861c474f240549.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/08861c474f240549med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][COLOR=#7316FF][B][COLOR=#00B100]Chłopiec 2[/COLOR] Zywiołowy , rozbrykany i przeszczesliwy ze wreszcie w boksie było tyle ludzi do zabawy :)) nie miałem czasu spokojnie pozowac jak tam na dole sie tyle ciekawgo działo :) [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#7316FF][B] [/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7fd2397528d0e464.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/7fd2397528d0e464med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B][SIZE=2]no dobrze juz dobrze macie te swoje 5 minut dla reportera :) jakos chwile wytrzymam bez ruchu ..[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b62804c63745df72.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/b62804c63745df72.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B][SIZE=2]czego to pies nie zrobi zeby tylko znalezc dobry dom :)[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20b45c8089485ddf.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/20b45c8089485ddf.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/57f5d00898bd4a7f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/57f5d00898bd4a7fmed.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#7316FF][B] [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#7316FF][B] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e9066addd7960f6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/5e9066addd7960f6med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ad2e364a43630c60.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/ad2e364a43630c60med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B][SIZE=3] [/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=#7316FF][B] [SIZE=3][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d62481ad1d0111e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/5d62481ad1d0111emed.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [/B][/COLOR] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/Dog_run2.gif[/IMG] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][/CENTER] [INDENT] [SIZE=2][COLOR=#00b100][B]szczeniaczki suczki [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#00b100][B]Pauzy[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#4700b1][B][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/Dog_run2.gif[/IMG] 5 malców róznej masci i wyglądu ale wszystkie przeurocze i rozbrykane [COLOR=#ff1616]filmiki :[/COLOR] [/B][/COLOR][B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=0DR19ZWNcCE"]klik 1 [/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=GVxyuJmRfeo"]klik 2[/URL] [/B] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4700b1][B][COLOR=#00b100]chłopiec 1[/COLOR] biszkoptowy , sliczny i spokojny [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b13c7c47e255823.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/6b13c7c47e255823.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4700b1][B] na rekach byłem bardzo zadowlony i pięknie pozowałem do zdjęc , nie wierciłem sie jak pozostałe rodzentwo i wszytko obserwowałem z zaciekawieniem [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/77cfc4851b726eda.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/77cfc4851b726edamed.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7a4c2c3f6214614.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/d7a4c2c3f6214614.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE] [/INDENT][SIZE=2][COLOR=#7316ff][B] wygladałem prawie jak model :))) [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#7316ff][B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d599148c3517ed7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/499/5d599148c3517ed7med.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE] -
Karunia z wczorajszego dnia ...wypatrujemy kogos na wybiegu ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6dadc33d7e2c9b7b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/508/6dadc33d7e2c9b7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/167c3b5b6b07a74e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/508/167c3b5b6b07a74emed.jpg[/IMG][/URL]
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
jesienna nostalgia Buraska : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41f610c7356412f6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/508/41f610c7356412f6med.jpg[/IMG][/URL] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Nowy watek Bernadynki Nigerii : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194497-Benardyn_NIGERIA-z-Rzeszowa_jeszcze-radosna-ufna-i-kochaj%C4%85ca-cz%C5%82owieka%21-OG%C5%81OSZENIA"]http://www.dogomania.pl/threads/194497-Benardyn_NIGERIA-z-Rzeszowa_jeszcze-radosna-ufna-i-kochaj%C4%85ca-cz%C5%82owieka!-OG%C5%81OSZENIA[/URL]!! [URL]http://tablica.pl/oferta/bernarynka-mix-IDhSyp.html[/URL] -
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
ewatr replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Basiu ale masz słoneczka:loveu: szkoda tylko ze wychowanie tych słoneczek wymaga tyle pracy....