-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Ciacho jak tam dychasz w tym upale ? bo u nas ciezko ...wczortaj było 37 w cieniu !
-
Zaktualizowana Karunia na allegro : [URL="http://allegro.pl/item1176650927_kara_a_moze_juz_czas_do_domu.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/11/76/65/09/1176650927[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/sell_item.php?next_item_id=1176650927"][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/item1176650927_kara_a_moze_juz_czas_do_domu.html"][B][COLOR=#0d58ac]Kara a moze juz czas do domu ?[/COLOR][/B][/URL]
-
Ale Dasienka ma wakacje cudo ! a wietrzenie wygolonego brzucha przepiekne:loveu: az sobie musze go powtorzyc i oczywiscie wydrukowac na tablice w schronie ;) [URL="http://img412.imageshack.us/i/dharma145.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/7753/dharma145.jpg[/IMG][/URL]
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A ja widziałm Ramolka na zywo :sweetCyb:a ja widziałam na zywo :multi: przyjechał / [SIZE=1]wreszcie [/SIZE];)/ nas odwiedzic i odwiedzic weta ktory go leczył ... popatrzecie jaki jestem duzy i sliczny : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4e76854eba157a30.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/421/4e76854eba157a30med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f8805e82ebe6976.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/421/6f8805e82ebe6976med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52438c309ca0650d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/421/52438c309ca0650dmed.jpg[/IMG][/URL] ta osobe w sukience w kwiaty poznałem nie powiem :eviltong: ale nie zebym sie chciał zbytnio spoufalac a nuz by jej przyszło mnie z domu zabrac ?:evil_lol: bezpieczniej sie było lekko odsunac ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/06c77811c0640e96.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/421/06c77811c0640e96med.jpg[/IMG][/URL] -
wznowiłam allegro Ciacha :) [URL="http://allegro.pl/item1176650852_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/11/76/65/08/1176650852[/IMG][/URL] [I][SIZE=2][/SIZE][/I]
-
[quote name='shirrrapeira']Mam bardzo zła wiadomość dla wszystkich odwiedzających wątek Axla i Oskara. Axel ma stwierdzony nowotwór śledziony z przerzutem na wątrobę i chore serce. Nowotwór nieoperacyjny, bo nie przeżyłby narkozy.Mój kochany malutki Axio...[/QUOTE] Axelku :-( bardzo mi przykro..
-
czesc Kretunia ...
-
[quote name='matinestka']Loluś na góre...... na szczescie powoli zaczyna wszystko lepiej wyglądać :([/QUOTE] trzymamy kciuki za zdrowie Lolciu :loveu: a ostatnio Lola szczekała na pełną miske :evil_lol: skakała wokół niej jak piłeczka i obszczekiwała - przekomicznie to wygladało :eviltong:
-
podnosze Sambora - po urlopie ;) moim oczywiscie ..
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martecek']Niedobrze :([/QUOTE] Bardzo niedobrze bo czas leci i latek Depiemu przybywa a to nie poprawia szansy na dom :-( -
[quote name='gosiulaa']Mokra Karolina domku nadal szuka...[/QUOTE] I to jest dziwne bo Karola jest SSSUUUUper sunią i dziwie sie ze tyle czeka na ten wymazony dom ... bardzo lubi sie przytulac i ogromnie cieszy sie na widok znanych sobie ludzi ...chyba juz schronisko traktuje jak swoje miejsce na ziemi i nie wiadomo czy sie z tego cieszyc czy nie ...
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dziśka']tyle biedy jeszcze w schronach my dzięki Bogu mamy się dobrze Icek jest wspaniałym psiakiem to juz 7 miesięcy naszej wspólnej drogi dobrze znosi te upały...chcieliśmy go ostrzyc ale tak bardzo sie bal,więc odpuscilismy, do kompletu doszedł nam jeszcze jeden kot.no cóz ,kolejne nieszczęście z ulicy tym razem rude wiec sa juz dwa piesy i dwa kocury pozdrawiamy wszystkich Ps Icula kazał zaszczekac os niego i daje jęzora:)[/QUOTE] Dziękujemy za wiesci i pozdrawiam Icunia i jego Rodzine serdecznie :loveu: -
tłuscioch ..tłuscioch :eviltong: / [SIZE=1]przygadywał kocioł garnkowi[/SIZE] :diabloti: / [URL="http://www.fototube.pl/"][IMG]http://www.fototube.pl/pix/img6/org/d41d809e86ba12065cc1be844a1793fc.jpg[/IMG][/URL]
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']No to trzeba się odzywać... bo Figlowi raźniej będzie! :D[/QUOTE] i nam tez bedzie razniej ;) ...bo mało nas u rzeszowiaków :-( -
[quote name='leonarda']Tak sobie zajrzałam do Ciastka. Może mu jakieś ogłoszenie zrobić? Ale nie wiem, gdzie już ma. Jemu by się przydało towarzystwo, własny dom. Jak każdemu psu zresztą. Tak go jakoś zdążyłam polubić, chociaż 2 razy widziałam...[/QUOTE] Dałam na 1 strone to co piesek ma z ogłoszen ... nie jestem tylko pewna czy ma te ogłoszenia odnawiane ...? Ja go mam cały czas na allegro .
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='NATKA']Wybaczę pod warunkiem obiecanej poprawy i zadośćuczynienia ;););)[/QUOTE] Poprawa bedzie w najblizszym czasie ;) a narazie tylko opisze wyglad Buniaka :eviltong: futro wyczesywane sukcesywnie i wyprane zmniejszyło radykalnie swoją objetosc a co za tym idzie i Buniak zrobił sie jakis taki bardziej filigranowy :evil_lol: Włos lśniacy i nawet powoli chyba te nasze popisy fryzjerskie zaczyna lubic /a przynajmniej juz zrozumiała , ze i tak mi nie ucieknie :evil_lol: wiec przestała probowac uciekac przed szczotka / zdjec Buska nie lubi zwłaszcza takich ustawianych a samej mi jej trudno zdjecie zrobic bo najczesciej jest za blisko ;):loveu: ...ale jakos damy rade ... -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
a tak spimy przytulone z innymi pieskami [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e63258fd7df8d7e1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/e63258fd7df8d7e1.jpg[/IMG][/URL] Nie ma jak u mamy :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9ecf4670b301d85d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/9ecf4670b301d85d.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][B]Filmik schroniskowych szczeniaczków :[/B][/SIZE] [COLOR=#B10047][B][/B][/COLOR] [SIZE=4][COLOR=#0d58ac][COLOR=#FF1616][URL="http://www.youtube.com/watch?v=PlHjvjaaqS4"]klik[/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e487838c5a3b1ce9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/e487838c5a3b1ce9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/274b67145afa14da.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/274b67145afa14da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1ba6d2eb385e813c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/1ba6d2eb385e813c.jpg[/IMG][/URL] pokazujemy brzuchy :)[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/587b52c66b432bea.html"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/587b52c66b432bea.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/404/587b52c66b432bea.jpg[/IMG][/URL] aaaaaa... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d8fe5942efebb3b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/404/7d8fe5942efebb3b.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
allegro maluszków : [URL="http://allegro.pl/item1163483442_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/11/63/48/34/1163483442[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item1163483442_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][B][COLOR=#0d58ac]Szczeniaki z rzeszowskiego schroniska[/COLOR][/B][/URL] koszykowe malce juz podrosły i wiekszosc jest w domach czekaja jeszcze one : tu pieknie zesmy pozowaly w kwiatach [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a5ff171b3f9460bd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/a5ff171b3f9460bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/773b9a726f51103f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/773b9a726f51103f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb24b0561af3359b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/fb24b0561af3359b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de0e8725f73402ec.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/de0e8725f73402ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7f3abb1849a81f96.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/7f3abb1849a81f96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dd37949b68b3ba80.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/402/dd37949b68b3ba80.jpg[/IMG][/URL] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa'][CENTER][B][I][U]UWAGA UWAGA!:D[/U][/I][/B][/CENTER] [CENTER]A oto on: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189053-Rzeszowski*****-z-quot-Kundelka-quot-.-W%C4%85tek-og%C3%B3lny.-%28w-trakcie-przygotowa%C5%84"]http://www.dogomania.pl/threads/189053-Rzeszowski*****-z-quot-Kundelka-quot-.-W%C4%85tek-og%C3%B3lny.-(w-trakcie-przygotowa%C5%84[/URL])[/CENTER] [/QUOTE] subskrybowany ;):p Wafel i jego ogłoszenia: [B][URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/wafel-rudo-zloty-pies-zakochany-w-czlowieku-ID3A5D.html[/URL][/B] [B][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7868517_wafel_rudo_zloty_pies_zakochany_w.html[/URL][/B] [B][URL]http://allegro.pl/wafel-rudo-zloty-pies-zakochany-w-czlowieku-i1279254662.html[/URL][/B] [B]rzeszowiak[/B] [B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Wafel,24281[/URL][/B] [B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=0DR19ZWNcCE"]klik1 [/URL][/B] [B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=GVxyuJmRfeo"]klik 2[/URL][/B] [B]Jamniczka Telimena [/B] [B]Rzeszowiak[/B] [B]allegro [/B] [B][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11751331_czarna_telimena.html"]alegratka [/URL][/B] [B][URL="http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/czarna-telimena-ID5gtm.html"]szerlok [/URL][/B] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/177[/URL] Filipek ogłoszenia : znalazł dom :) [URL="http://www.adopcje.org/user305-0.html"][IMG]http://www.adopcje.org/signature/sygnaturka305.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12601609_filipek_dostal_kopa_na_do_widzenia.html"]alegratka [/URL] allegro [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Filipek,37541"]cafeanimal[/URL] [B]Nerus [URL]http://www.kundelek.org/azyl-u-majki/category/187-nero[/URL][/B] Allegro alegratka adopcje.org -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']Figiel sie nie poddaje i mknie na góre:) mam jego nowe zdjęcia to moja jedna z najukochańszych Córek , prawa ręka i mój głos na dogo wstawi :D :*[/QUOTE] Wnuczus nie obijaj sie tylko wstawiaj :user: jak Ci matka karze :evil_lol: ;)