-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
witamy sie :lol: ale macie piekne zachody słonca :loveu:
-
[quote name='Ewa&Duffel']Miło was zobaczyć :) Armani piękny chłopak jak zawsze :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]dziekujemy za uznanie i za odwiedziny :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [QUOTE] Wczoraj 22:22 gosiulaa [INDENT][URL="http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg"][COLOR=#4444ff]http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg[/COLOR][/URL] to mógłby być soczysty buziaczek :eviltong: i nawet Bejbuszka się załapała :loveu: fajne zdjęcia. [/INDENT] [/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Bejbuska z Armanim mam wiecej zaraz dodam :lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B] [QUOTE]Paulina_mickey [INDENT]Ja bym mogła patrzeć na niego caly czas i na zdjęciach i na żywo :iloveyou: [/INDENT] [/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Powiem mu to :loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.'][URL]http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg[/URL] Armani chciał dać całuska a pańcia chyba nie chciała[/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Pancia zawsze jakies takie miny robi i uniki :evil_lol: ale i tak ja dopadne i wyliże :diabloti:[/COLOR][/B] [QUOTE]maciaszek [INDENT]No, nareszcie jakieś fotki :smile:. Prosimy o jeszcze! Armani wakacjował już w tym roku? [/INDENT][/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Działka i jeszcze raz działka ...miały byc Bieszczady ale niestety nie wyszły :shake:[/COLOR][/B] [QUOTE]Paulina_mickey [INDENT][URL="http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg"][COLOR=#4444ff]http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg[/COLOR][/URL] Jak miło Was wiedzieć w końcu :iloveyou: [/INDENT][/QUOTE] [B][COLOR=darkorchid]Mi też miło ze ktos sie cieszy[/COLOR][/B] :lol:
-
Ciacho na wyróznionym allegro : [URL="http://allegro.pl/item1196211447_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/11/96/21/14/1196211447[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item1196211447_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][B][COLOR=#0d58ac]Biszkoptowy Ciastek pies[/COLOR][/B][/URL] jakby były jakies nowe foty tobysmy dodały ;)
-
ale uległy piesek ... [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/bastersara.majka5_0.jpg[/url] myślał by kto :eviltong:;) dzien dobry :loveu:
-
[quote name='maciaszek']Relacja z dnia trzeciego jutro.[/QUOTE] Juz sie nie moge doczekac dalszej realcji bo czytajac dzien drugi poczułam ze czegos mi ostatnio w zyciu brakowało ;) :hmmmm:i teraz juz wiem ze to sa jednak niektore galerie i watki z dogo :lol:
-
[quote name='Selenne']Nie było nas długo, przepraszam [/QUOTE] Sie zdarza nie byc na dogo ;) wiemy cos o tym z Armanim ale grunt , ze sie tu wraca :lol:
-
Witaj niebieskooki :loveu: odrobine nadgonilismy ogladalnosc zdjęc bo z czytaniem troche oporniej nam idzie ;)
-
Przyszlismy w odwiedziny bo zapuscilismy sie przez te wakacje strasznie i teraz mamy zaległosci u Duffelka tez ;)
-
Witamy sie po dłuzszej nieobecnosci :lol: Ale tu widze przybyło nowych stworzen ;) ho ho ho Frecia przesliczna , widze ze nawet buzi juz potrafi dawac :evil_lol:
-
[QUOTE=Anula & Bono;15211240 [URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz593.jpg[/URL] [COLOR=blue]stuknięty Bono:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Slicznosci :loveu: to nic ze stukniete :evil_lol: pozdrowienia od Armaniego ...
-
Witajcie Bazylkowie :multi: straaaaaaaaasznie dawno nas nie było ale juz jesteśmy i od razu biegniemy znajome psiaki poodwiedzac / no ich włascicieli tez ;) /. Widze , ze tez sie szalało i nawet sniadanie do łozka podawali no no :eviltong: pozazroscic ! My wczasy "czynne" na działce .A ze działka swiezo nabyta to Armani nia zachwycony i kranem na niej ...a wiecej bedzie w galerii Armanika jak jego leniwa pani wreszcie obrobi zdjecia . Pozdrawiamy Bazylka :loveu:
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Normalnie poryczałam się w pracy jak to wszystko przeczytałam.[/QUOTE] Kasia Ty nie płacz ;) Ty lepiej popatrz na Ramolkową historie na naszej nowej stronie : [URL]http://kundelek.org/kcik-wspomnie/101-ramzes-historia-z-happy-endem[/URL] sławni jestescie :p [SIZE=1]mysle , ze Ci nie przeszkadza ze Cie zacytowałysmy ?[/SIZE] -
[quote name='Paulina_mickey']Gdzie jesteście??:([/QUOTE] a tu ;) i to oboje cobyscie nie zapomnieli jak wygladamy :eviltong:: [IMG]http://a.imageshack.us/img256/1680/64263859.jpg[/IMG] i postaramy sie poprawic bosmy baaaaardzo zapuscili galerie a to nie przystoi :lol: tu chciałem skonsumowac jeża ale ona mi nie dała :mad: [IMG]http://a.imageshack.us/img810/5968/302l.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu:ale i tak ja kocham ;) [IMG]http://a.imageshack.us/img594/5184/3101.jpg[/IMG] pozdrowienia dla wszystkich odwiedzajacych Armaniego :loveu:
-
[quote name='eliza_sk'] I jeszcze jedno, czy cioteczki miały już doświadczenia z adopcjami trzyłapków - czy takie psiaki mają szansę na dom ? [/QUOTE] Miały i to niejedno doswidczenie ;) tak dla przykłądu mozna popatrzec na tego szczesliwca : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/123676-TRZYŁAPEK-JĘDREK-O-MIODOWYCH-OCZACH-ofiara-wypadku-MA-DOM[/URL]!!!!!!!!!!!!!! Takie pieski maja jak najbardziej szanse na domy tylko musza trafic na swoich ludzi ! powodzenia piesku ...
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=NATKA;15202179 [SIZE=5][B]LUDZISKA OBUDŹCIE SIĘ BO TU TAKIE KOCHANE STWORZENIE CZEKA!!!![/B][/SIZE][/QUOTE] Tez proponuje wszystkim pobudke :mad: bo Buniak powinien jednak zaznac prawdziwego zycia ... -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Dobrze , ze Ramziowe łapki sa zdrowe ...widać , ze wielka praca jest wykonywana przy utrzymaniu Ramolka w takiej wysmienitej formie i tu wielkie ukłony dla Mamy za jej nieustanna opieke :loveu: i dogadzanie pieszczochowi . A Kasie tosmy sobie powinni sklonowac i byłoby duzo super domów dla naszych psiaków ;) pozdrowienia z Rzeszowa :lol: -
[quote name='shirrrapeira']Chciałabym tylko powiedzieć: Axla już z nami nie ma...[/QUOTE] Bardzo współczuje ...bardzo :-( napisałam juz na jego wątku bo go sledziłam cąły czas ...ale i tu dodam , ze Axelek był jednym z pierwszych godenków ktore poznaliśmy z Armanim na dogomanii . I zawsze sie cieszyłam jak czytałam ze ma sie dobrze , ze lata mu leca a on wciąz zadowolony i zdrowy .Moi rodzice mowili ze goldasy zyja max 8 lat a ja im za przykład dawałam Axelka ze ma wiecej i ma sie dobrze ... Ale przychodzi taki czas ,ze trzeba sie pozegnać ... bedziemy pamietac o Axelku zawsze .
-
Jestesmy z Wami w tym bardzo trudnym i bolesnym momencie ..czasem musimy zrobic to co dla przyjaciela najlepsze ... Axelku [']:-(
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']huhu ale przystojniaczek ,ten uśmiech "powala" :loveu:[/QUOTE] Oj powala powala :) moje sliczne Figielki :iloveyou: -
Zdjecia Punieczka w nowej fryzurze :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c15647c6a6ad1dff.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/424/c15647c6a6ad1dffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28b2e1e79d2e5277.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/424/28b2e1e79d2e5277med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/699133f84fc7ec15.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/424/699133f84fc7ec15med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/563e75b039f757d7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/424/563e75b039f757d7med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='shirrrapeira'] I jak Wam się podobają nowe zdjęcia Axla? Bo dla mnie jest cały czas piękny. A nosek cały czas ma śliczny, prawda?[/QUOTE] Jest cały przesliczny i przekochany ..ucałowania w nochalka od Armaniego .