Marylka nie dajemy o sobie zapomnieć :lol:
a Mary miała dzisiaj adoratora :eviltong: wprawdzie przez siatke ale zawsze to cos:lol:
młody 3 letni przystojny,czekoladowy wyżłek zauroczył sie nasza Babcia Marylka i to jak - jakby sie dało to dostał by sie na wybieg jak szczeniaczki pod siatką , tylko za wielki i potężny jest i utknął :evil_lol:
a to adorator Mary nasz rzeszowski Renuś :
przystojny nie ?