Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. malenstwo nasze pnie sie do góry :multi:
  2. jakby tak dało sie wykroic jakies zdjecia :lol: dla ciotek to bylibysmy wdzieczni ;)
  3. :multi::lol::multi::lol::multi:
  4. Luka podskakuje :multi:
  5. słodziaki hopamy :multi:
  6. [quote name='nati_92']chyba na allegro go nie ma więc mozesz go dac;)[/quote] bardzo dobry pomysł :lol:
  7. Marylka nie dajemy o sobie zapomnieć :lol: a Mary miała dzisiaj adoratora :eviltong: wprawdzie przez siatke ale zawsze to cos:lol: młody 3 letni przystojny,czekoladowy wyżłek zauroczył sie nasza Babcia Marylka i to jak - jakby sie dało to dostał by sie na wybieg jak szczeniaczki pod siatką , tylko za wielki i potężny jest i utknął :evil_lol: a to adorator Mary nasz rzeszowski Renuś : przystojny nie ?
  8. :mad::mad::mad::mad::mad: jak nie mozna po dobroci .............
  9. i plum :eviltong: plum :eviltong: / jeszcze troche i juz całkiem głupoty zaczne wypisywać- ale co tam wszystko dla dobra psiaka :evil_lol: /
  10. [quote name='Beata J.']Baronku muszę ostro pomysleć jak Ci ten domek znaleźć[/quote] i widze że najlepiej sie mysli o 2 w nocy :eviltong:
  11. [URL="gg:7111460"][IMG]http://www.gadu-gadu.pl/users/status.asp?id=7111460[/IMG][/URL] [IMG]http://foto.onet.pl/upload/5/96/_623463_n.jpg[/IMG] "Te wakacje mnie wykończyły... Nareszcie ze własnym łóżku... ;-)" to jest życie - wakacje nad morzem , w domku własna sypialnia :evil_lol: tylko ciekawe gdzie spi Pani ?:eviltong:
  12. jakby w ferworze walki :evil_lol: ktos zapomniał o co chodzi na wątku to ja niesmiało przypomne to o mnie chodzi o Wiktorie coraz piekniejsza i oby coraz zdrowsza dzieki ciezkiej pracy wykonywanej codziennie w domku tymczasowym
  13. [quote name='paros'][B]Zaczęłam umieszczać nowe ogłoszenia Maksia w necie[/B] :roll:[/quote] tak trzymać !!!!!!!!!!!! a my trzymammy kciuki za powodzenie :thumbs:
  14. przystojniak w kolorze słonca :eviltong:
  15. [quote name='paros']Nero w biegu :lol: piekny pies i nadal bez domu - co jest :shake:
×
×
  • Create New...