Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. energiczna Luka szuka pana :multi:
  2. Baron :loveu: ma fachową opiekę to już musi być dobrze !!!!!
  3. śliczna Mary Jane :loveu: Gonia :loveu: wybierasz sie w sobote do schroniska ?
  4. :loveu:[B]samo hasło [COLOR=Blue]KOCHAM TA PSINE[/COLOR] mówi wszystko[/B] :loveu: az mi oczy wilgotnieja nie wiem :shake: dlaczego ;)
  5. [quote name='Faro']Widzę, ze Monika P już chyba wróciła z wakacji, bo pojawiła sie na dogo, więc pewnie wkrótce będą najświeższe informacje o "pannie Tosi". Czekam z niecierpliwością !!!! a i zdjecia beda i zdjecia !!!!!!!!!!!!!! marzenia ludzka rzecz ;)
  6. [quote name='pomalujmy IM swiat'][B][COLOR=Green]Witamy:) w końcu udało nam się znaleźć troche czasu żeby osobiście zachęcić wszytkich Dogomaniaków do włączenia się w akcję!!! Pomoc psychiczną dostałysmy na tym forum:) I teraz jeszcze tylko potrzebni nam są ludzie do pomocy w organizacji samego WIelkiego Finału! Potrzebni są ludzie do opieki nad psiakami, do opieki nad galerią i rozkręcaniem dzieciaków (imprezy też:cool3:)wiec jesli ktoś jest zaiteresowany i poswiecił by w dniach 26-27.08 troche czasu prosimy o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 509040167 lub 688307798 [/COLOR][/B][/quote] [B]podnosze prosbe :lol: Kaś ! [COLOR=Blue] super jesteście dziewczyny !!!!!!!!!![/COLOR][/B] a sama mam pytanie kiedy dokładnie beda wystawiane psiaki ze schroniska bo ja jestem zamiejscowa i mogłbym ewentualnie słuzyc pomoca w opiece nad jakimś psiakiem ale musze miec dokładne namiary co i jak / gdzie sie odbywa impreza , kiedy itp./ żeby nie zawieść zaufania szczególnie psiaków ;)
  7. bo pies czuje oparcie w człowieku !!!!!!!!!:mad: a gdyby ten człowiek jeszcze znalazł sie na stałe ech !!!!!!!!!!!!!
  8. :multi::loveu::loveu::multi: maszerujemy do góry z dogomaniakami nie ma żartów:mad: i tak ci dom znajdą jak sie uprą :eviltong:
  9. [quote name='syla00']http://www.allegro.pl/item120440461_korek_kto_go_pokocha_.html no i nasz bohater już na allegro, mam nadzieję że tym razem będzie jakiś odzew!! bo jak nie to ja te ludziska :mad: :mad: fajnie ze jest wystawiony - dzieki w jego imieniu :Rose: oby sie udało Kordkowi znależc wreszcie spokojną przystań :oops:
  10. [B]Mrówcia[/B] ma szanse na dom :multi: oby tylko zdrowie jej dopisywało i w droge :lol:
  11. [quote name='Beata J.']Szkoda, że to klonowanie w powijakach....[/quote] jak sie nie da klonować ;) to może by inni kierownicy schronisk chociaż przykład brali :eviltong:
  12. widac , ze co kilka głów to nie jedna a pomysły sie sypia jak z rekawa ;) ten z pieniążkami zamiast kwiatów przedni :loveu: gratuluję :B-fly:
  13. czy ona tu sie czasami z Ciebie odrobinkę nie nabija ;) ???? / bo tego wyrazu twarzy to nawet Marylka jej może pozazdroscić - mądry Azulek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: / [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3427/2zd8.jpg[/IMG]
  14. a wczorajsze zdjecia Mary to gdzie :eviltong: ja to juz profilaktycznie 2 płyty CD przygotuje bo Marylka to najbardziej obfotografowana dziewczyna Kundelka :evil_lol:
  15. szalej :evil_lol: Nerus szalej :evil_lol: to moze cie ktos wreszcie zauważy :multi:
  16. Koreczek :loveu: ma allegro ????????
  17. Dimek jast cien szansy :oops: czy ktos dzwonił po informacje ???????????
  18. super szczeniak :eviltong: !!!!!!!!! na góre :multi: :multi: :multi:
  19. [quote name='asik-77']Czy ktoś wie, czy niunio jest jeszcze w hoteliku???? Jak tam jego choróbsko????[/quote] tez czekam na wiesci :lol:
×
×
  • Create New...