Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. czekamy z niecierpliwoscia razem z Tobą :loveu:
  2. Mrówcia hopaj domki sie pokazały :lol:
  3. nie wiem jak inni ale ja sie przychylam do Twojego zdania -bo my na dogo to juz różne rzeczy widzielismy - ale potencjalni własciciele to wola na poczatku miec podane info zwyczajne -co lubi , jak reaguje czy goni koty :evil_lol: itp. a dopiero potem powolutku można przemycic trochę jej prawdziwej przeszłości :oops:
  4. [quote name='Olwar']Ja też to znam , zresztą moja śpi w łóżku , nie ukrywam , bo po co? A to kawał piesa :lol: Martwi mnie to ,że nie mam , jak na razie żadnych wieści , a serce mi się kroi , jak czytam o innych psach....[/quote] prosze sie nie poddawać :evil_lol: Mrówcia jest warta cierpliwosci :loveu: tylko p. Kierownik naprawde czasem nie ma czasu i możliwosci od razu odpowiedziec on ma 500 sztuk psiaków i 230 kociaków na głowie i autentycznie czasami nosi je na rekach i na sprawy formalne zwyczajnie nie moze znależć czasu to najlepszy człowiek na świecie dla zwierzat -- ale ta doba to dla kazdego ma 24 godziny i ani minuty dłuzej ;) jak trzeba to prosze mu przypominać pytanie az do skutku :mad:;)
  5. tanczaca LUka szuka domu :lol:
  6. przystojniak NERO hopa :multi:
  7. na wiesci z pierwszej reki na razie czekamy ale wszystko idzie w dobrym kierunku :lol: kciuki zaciskamy i czekamy ;)
  8. [quote name='Olwar']Obawiam się ,że najczęściej na kolankach u swojej nowej pani :lol: Czekam na wieści ze schroniska , wysłałam maila, ale na razie cisza :([/quote] a to pójdzmy dalej nie na kolankach tylko w łóżeczku -- no może nie w pierwszy dzień ale potem powolutku .................:evil_lol: / znam to z autopsji wiec nie fantazjuje ;) /
  9. piekne słowa :cool3: i takie prawdziwe :lol:
  10. [quote name='Zosia4'] Ugotuję mu jutro rosolek na kurczaku i po prostu z nim będę. tak trzymać i po prostu z nim być - albo aż tyle !!!!!!!!!
  11. Kamyczku:loveu: teksty sie znalazły to i dom może sie odnajdzie :cool3:
  12. żółty trzeba sie pokazywac :lol:
  13. sliczna mordka dalej w schronie :shake:
  14. I nasze malenstwo spało by w domku a nie pod drzewkiem ;) ale piekna perspektywa :lol:
  15. wszystkich wycałuje :lol: tylko żeby nie lało tak jak teraz bo wtedy to nie wiem kiedy pójde :oops: bo jeszcze młodego musze przywieżć z wojaży itp . no normalnie sobota ;)
  16. [quote name='KaRa_TC'][IMG]http://images2.fotosik.pl/122/f501e5740329bc1e.jpg[/IMG] Oj co pancia daje za zdjecia!!:diabloti:[/quote] pełna beztroska :evil_lol: a co mi tam- jakby co to niech sie Pani martwi jak pogonic zalotnika :mad:
  17. dogoterapełta z papierami czy bez :lol: ale my wiemy lepiej ;)
×
×
  • Create New...