-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ciemka']Hej, może zajrzycie na "moje" motocyklowe forum i pomożecie w dyskusji o koncercie? Bo mi się ciśnienie strasznie podniosło. :/ Wątek tutaj: [URL]http://www.motofanipodkarpacie.pun.pl/viewtopic.php?id=2011[/URL][/QUOTE] Nawet szkoda sie odzywac a tym bardziej denerwowac ... zawsze jak wypływa temat pomocy zwierzakom odzywa sie armia ludzi ktorzy az sie dusza z niecheci do pomocy im i jako sztandarowy przykład daja biedne dzieci z domów dziecka ...ja tylko wiem ze najczesciej tak reaguja ludzie ktorzy nie pomoga ani dziecku , ani psu , ani kotu bo zwyczajnie brak w nich empatii . I chyba tu tkwi głowny problem . Ciemka trzeba robic swoje a takich dyskutantów zwyczajnie ignorowac ;) -
Era- już nie smutna ONeczka nareszcie w swoim domu. Trzymajmy kciuki!!!
ewatr replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Poszło 50 zł na Erunie ... -
Poszło deklarowne 5 zł bezposrednio na konto Mureczki :)
-
[quote name='lidka_park']Boniek został wykatrowany, ale domku nadal brak...[/QUOTE] zaraz dopisuje wiadomosc do allegro ...nie poddajemy sie w szukaniu ... [URL="http://allegro.pl/item838984065_boniek_biszkoptowy_labrador_mix.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/838/98/40/838984065[/IMG][/URL][URL="http://allegro.pl/item838984065_boniek_biszkoptowy_labrador_mix.html"][COLOR=#0d58ac]Boniek biszkoptowy labrador mix[/COLOR][/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tuuli'] [B]Oferuję zabranie Icka pod pachę i dowiezienie go do Katowic[/B] :razz:. [/QUOTE] Ale sie porobiło :eviltong: Icunia moze swieta spedzic juz w domu - super !!! W takim razie deklaruje 50 zł na podróż Icka ... Kto jeszcze ???;) -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Cioteczki, po ostatniej rewolucji na dogo przepadły mi wszystkie rzeszowskie wątki. Te tutaj też nie działają. Ani bannerki. Podnoście chociaż wątki, to może dotrę do nich przez panel użytkownika. Pozdrawiam.[/QUOTE] Dla Ciebie Agato nowe linki :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182388-Porzucona-Lola-czy-znajdzie-nadziejAE-na-lepszy-los?p=14348658#post14348658[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/147262-Suczka-5-lat-z-rodowodem-w-schronisku[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/128253-Zaopiekuj-siAE-mnAE-pA-ki-jeszcze-czas-Schroniskowi-SENIORZY-z-Rzeszowa[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/118742-Chyba-zginAE-A-am-w-tA-umie-tu-jestem-zwyczajna-Burka-RzeszA-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/112113-samotne-RASOWIAKI-RZESZOWIAKI-AKTUALIZACJA-STR-1-nowe-zdjAE-cia-SZUKAMY-DOMA-W[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149241-Zatruta-bernardynka-Joko-i-jej-5-skarbA-w-RzeszA-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/130415-Bo-wpadA-pod-samochA-d-bo-miaA-noge-zA-amanAE-wA-asciciel-usiA-owaA-zatA-uc-psa-na-A-mierAE[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/149294-Mordo-Ty-moja-czyli-nasz-Figiel-wracajcy-do-zycia-RzeszA-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/104213-A-liczny-Gronio-szuka-przyjaciela[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/119344-To-ja-zA-oty-cocker-spaniel-DUDUA-Czekam-na-Ciebie-w-schronisku-w-Rzeszowie[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/50002-Nova-Scotia-Duck-Tolling-Retriever-ZA-oty-Depi-Rzeszow[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134069-To-byA-Szok-i-jest-szok-RzeszA-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/107919-ARGUS-NIEWIDOMY-ON-EK-CHCE-PRZERWAAE-CIEMNIAE-SAMOTNOA-CI-RzeszA-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/63647-Baron-potrafi-siAE-juA-uA-miechaAE-WspaniaA-y-wyA-eA-z-Kundelka-czeka-na-DOM[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/15596-Starachowicka-Madzia-tAE-skni-i-czeka-ponad-2-lata-PROSIMY-O-DOM-Rz-A-w[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/15373-WA-aA-ciciel-chciaA-jAE-utopiAE-ma-10-lat-w-schronisku-juA-4-Marusia-z-Rzeszowa[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/73734-Owczarki-niemieckie-w-rzeszowskim-schronisku-aktualna-1-strona[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/63351-Krecikowa-z-Rzeszowa[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/119351-Rzeszowkie-psiaki-z-Kundelka-zdjAE-ciowy-wAE-tek-zbiorczy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127274-WejdA-zobacz-pokochaj-Szczeniaczki-z-rzeszowa-CzAE-A-AE-2[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/103118-KARA-dawniej-klAE-buszek-bolesci-dziA-po-cudownej-metamorfozie-CZEKA-NA-DOM-Rz-A-w[/URL] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiulka']A można jeszcze prosić o więcej szczegółów nt? :)[/QUOTE] No coz wiecej szczegołow zna Kinga a ona tu rzadko pisze ... ale mysle ze przyjsc warto :) -
Mam swieza dostawe Puniowych fot :loveu: z "pieleszy":eviltong: bo pogoda niesprzyja zdjeciom nadmorskim ... [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5908/zmianarozmiarudsc04586.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4783/zmianarozmiarudsc04587.jpg[/IMG] ale on szczesliwy pokazujac tego brzuchola :evil_lol::loveu: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4602/zmianarozmiarudsc04589.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1760/zmianarozmiarudsc04590.jpg[/IMG]
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Na pewno wpadne... :D:D[/QUOTE] kto jeszcze ??;) -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Maluszki zostały we dwoje i rozrabiaj ile wlezie ale cos zastója z domami sie zrobił ech...... Joko tez sie bawi czasem jak szczeniak :eviltong: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1DfJF2_RcP0[/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93']Malutki pieszczoch sie pokazuje :loveu: Edit. poodświeżałam troche ogłoszenia i tak: Na kokosy.pl ogłoszenie wygasło i usuneli go wiec zrobiłam nowe: [SIZE=2][URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/60180[/URL] [/SIZE] [SIZE=2]Zaakceptowali na ojej.pl[/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][URL]http://www.ojej.pl/691565/Rzeszów-Niesamowity-Figiel-wracający-do-życia-.html[/URL] [/SIZE] [SIZE=2]Ogłoszenie przygarnij.pl wygasło i nie moge aktualizować bo jakiś error mi wyskakuje :roll:[/SIZE] [SIZE=2]na sprzedasz.pl i animalia.pl nie zaakceptowali, probowałam pare razy ale ogłoszenie sie nie pojawia.[/SIZE] [SIZE=2]To chyba tyle;)[/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] Super :) Ratlerkowi trza ogloszenia bo on jest bardzo proludzki i chce miec własnego cżłowieka coby mu siedziec na kolanach :eviltong: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1931/zmianarozmiarureexposurnt.jpg[/IMG] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
wznowione [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Burka,5243"]cafeanimal[/URL] i czesanie brzuchola po raz pierwszy ;) [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6782/zmianarozmiarureexposurs.jpg[/IMG] i po raz drugi :eviltong: az inne psy przychodza jej z pomoca i patrza jak to "krzywdza" Buniaka ...bo ona ma taka mine cierpiętnika ze az strach :evil_lol: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2266/zmianarozmiarureexposuren.jpg[/IMG] ale za to jakbyscie widzieli jakie Burcia ma obecnie piekne , błyszczace futro jak jedwab :loveu: -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
ewatr replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
nie moge edytowac powyzszego postu dlatego wstawiam w nowym ... [URL="http://www.e-anonse.org/ogloszenie-20091127030136-pies_ktory_przezyl_pieklo_ares.html"]e-anonse.org[/URL] ojej.pl [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Pies+ktory+przezyl+pieklo+Ares.html,154750"]e-aleokazja.pl[/URL] [URL="http://www.katowiczak.pl/20148_pies_ktory_przezyl_pieklo_ares_.html"]katowiczak.pl[/URL] -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
ewatr replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ares,5116"] Cafeanimal [/URL] -
[quote name='Paulina_mickey'] Piękny uśmiech! :loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :laugh2_2: cdn.Bieszczadzkiego lenistwa ... pozujemy...;) [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG] nudne to pozowanie ... [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4573/zmianarozmiarureexposurou.jpg[/IMG] prawie nic sie nie zmienia ... [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/ETR/Ustawienia%20lokalne/Temporary%20Internet%20Files/Content.IE5/4OD1M5S9/zmianarozmiarureexposurfu[1].jpg[/IMG]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy Pod Palme [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy Pod Palme [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] -
Zapraszamy Pod Palme [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL]
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy Pod Palme [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Dla Nucza, brata mojego ukochanego :buzi: [/QUOTE] Ale duzo ogłoszen :lol: no ale czego sie nie robi dla rodziny ;) Zapraszamy Pod Palme :p [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/4e109ea256ed7cc7.jpg[/IMG][/URL] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='*anusia&ajlu*'] a i jeszcze Rino wpadl mi w oko i chyba dlugo juz czeka? napiszecie cos o nim? zrobie i jemu ogloszenia:loveu:[/QUOTE] Tu jest allegro Rinusia mozna wykorzystac pare zdan ;) [URL="http://www.allegro.pl/item827368351_rino_trzylapek_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/827/36/83/827368351[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item827368351_rino_trzylapek_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][COLOR=#505050]Rino :) trzyłapek z rzeszowskiego schroniska[/COLOR][/URL] -
I co Maciaszku zastałas po powrocie?Bazylek dał rade te 10 godzin wytrzymac w samotnosci? - biedaczek :loveu: