-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Groniu obys znalazł taki dom jak Icunia na stare lata:thumbs:
-
Szokus trza cie bedzie na jakąś sesje zdjeciowa porwać:lol: bo nie uwierza nam tu ze teraz taki " dorodny" facet z ciebie :eviltong:
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ewatr ma zawsze racje :ylsuper::ylsuper: [/QUOTE] A dziekuje Paulino :lol::mdrmed: a ja mam dla wszytskich zdjecia naszej Betki tu jeszcze w schronisku [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6782/zmianarozmiarureexposurs.jpg[/IMG] a tu juz z domowych pieleszy i to dosłownie :evil_lol: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9290/zmianarozmiarureexposurmw.jpg[/IMG] to jest zycie :loveu: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7882/becia.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Tak to dzieci Janisi > [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] tu juz widac ze urosły to zdjecia z ostaniej soboty > [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8721/zmianarozmiarureexposurax.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Wysciskane i wyprzytulane sa przez wszyskich ale rozrabiaja juz ile wlezie zwłaszcza Jowinia .. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=aTRmYqPRFx8[/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4012/zmianarozmiarureexposurf.jpg[/IMG] oooo takie byłyśmy grzeczne :iloveyou: w rzadku nas ciotka układała i mysmy lezeli :eviltong: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
pisałam juz 3 razy ... i wszysto sie wiesza ...ostania próba :mad::placz: Tak to dzieci Janisi :loveu: małe , szczekające , sliczne ...mam dalej wymieniac ???:evil_lol: Ich na zdjeciach jest kilka nie pytajcie dokłądnie ile bo to zdjecia z wczesniej :eviltong: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5996/zmianarozmiarureexposurcw.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4430/zmianarozmiarureexposuri.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/429/zmianarozmiarureexposurlf.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1367/zmianarozmiarureexposurxh.jpg[/IMG] -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8eebe685d11e1e3b.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/582/8eebe685d11e1e3b.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Patrzac na to zdjecie żaden komentarz juz nie jest potrzebny ...takiego uśmiechu u Icunia nie widziałam nigdy jak go znam ...a u Panci na rękach od razu taka radośc :loveu: I jak tu nie wierzyć ze nawet pies jest komuś konkretnemu przeznaczony ? Wielkie podziękowania dla Tuuli za transport Icka do lepszego swiata :Rose::buzi: Dla wszytskich ktorzy brali udział w podróży Icunia wielkie wielkie dzięki :multi: Adopcja staruszka to taka adopcja do potengi ;) to zwycięstow serca nad materią - daje wiare i siłe , że jednak nie wszystko na tym swiecie mozna kupić ... powodzenia Icuś :loveu: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Ewuś masz może jakieś zdjęcie żeby było widać obie sunie dokładnie? Bo bardziej na tych zdjęciach widać Jowisię. A dodała bym każdą osobno.[/QUOTE] Juz wklejam ... kurcze ciągle mam problem z wejsciem na dogo i nawet jak cos wstawie to potem mi sie zawiesza :placz: moze tym razem mi sie uda ... Jamajeczka :loveu: ciemne zdjecia ale nic nie poradze takie tam swiatło a ona tez ciemne futro ma i efekt jest jaki jest ... [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7601/zmianarozmiarureexposuruk.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] Jowisia rozrabiaka :loveu: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1966/zmianarozmiarureexposurt.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
A moze komus rotwailera ? :evil_lol: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'] Łatka sie od razu wziela za calusy :D:D :loveu:[/QUOTE] Dokładnie ten pies nic innego nie robi tylko chce obcałowywac :eviltong: az szkoda ze własnego pana do tego celu nie posiada ... za to Bunia cieszy nawet na odległośc :loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6117/zmianarozmiarureexposurem.jpg[/IMG] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Co mógł dzis robic ratlerek ? A normalnie pilnował kawy :eviltong:[/B][/COLOR] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4717/zmianarozmiarureexposurti.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5527/zmianarozmiarureexposurko.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Widac juz ze dwie dziewczynki maja całkiem rozne charaktery Jowisia jest mały zywioł i zazdrośnik a Jamajka to oaza spokoju i uległości .. [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG][/B][/COLOR] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Malency juz nie tacy maleńcy :eviltong: smoki dwa zostały i szaleją ... czas by juz było do domów trafić bo rozniosą schronisko :evil_lol: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/1539/zmianarozmiarureexposurmk.jpg[/IMG] biedni wolontariusze juz sa zgniatani z miłosci :loveu: i zalizywani ...ratunku !!!:lol: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2774/zmianarozmiarureexposurzt.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] chwila bezruchu dla reportera :eviltong: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG][/B][/COLOR] -
[quote name='Ulka18'][B]Szybka jestes :fadein: [/QUOTE] Oj ja mam cały czas wyrzyty sumienia , że mnie tam nie ma ...zwłaszcza przy psich dzieciach :-( dlatego jak jakies ogłoszenia czy cos to jestem zawsze gotowa :loveu: jak dasz wiecej zdjec małuchów to postaram sie w "łiikend' pogłaszac gdzie umiem ... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
wspólne allegro malutkich :lol: [URL]http://allegro.pl/item840953717_szczeniaczki_z_mielca.html[/URL] a ta sunia ogarowata sam miód :loveu:
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Mamy zdjęcia. Tylko, że problem jak je wstawić.[/QUOTE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;) i cos na to zaradzimy ...:lol: -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][B]Ewatr[/B] - 50zł (szybka byłaś[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/128253-Zaopiekuj-siAE-mnAE-pA-ki-jeszcze-czas-Schroniskowi-SENIORZY-z-Rzeszowa/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG])[/QUOTE] No to jak byłam szybka to teraz trza płacic :eviltong:;) a tak serio to chociaz tyle moge zrobic dla Icunia ze [B]wpłace to co zadeklarowałam[/B] :p prosze tylko o numer konta lub odbiór osobisty kasy / niepotrzebne skreslić ;) / czyli jeszcze 10 zł potrzebne jak rozumiem ? -
Zaglodzony ARES (mix goldena) JUŻ W NOWY DOMKU :)
ewatr replied to caelestis's topic in Już w nowym domu
Kciuki Aresku zacisniete ! -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/128253-Zaopiekuj-siAE-mnAE-pA-ki-jeszcze-czas-Schroniskowi-SENIORZY-z-Rzeszowa?p=13585050&viewfull=1#post13585050"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8673/baneru.jpg[/IMG][/URL] Nasz niewidomy Icunia wybiera sie do domu mocno zaciskamy kciuki za udana podróz :happy1: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174764-RZESZA-W-WAA-BRZYCH-lub-WROCA-AW-Szukamy-transportu-dla-niewidomego-staruszka?p=13611674#post13611674"][IMG]http://i46.tinypic.com/nqlig.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Maluchy zas wystane ... powoli wracam do tego dziwnego dogo ale nie powiem zeby mi pasowało tym bardziej ze wiele funkcji mam nadal nieaktywnych :shake: [URL="http://www.allegro.pl/item839305543_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/839/30/55/839305543[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item839305543_szczenieta_z_kielc.html"][COLOR=#0d58ac]Szczenieta z Kielc[/COLOR][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Witam wszystkie cioteczki. U mojego Ramzunia wszystko po staremu. Dużo się "kanapuje", pilnuje domu, szczeka. Wszystko jest ok. Jutro wkleję zdjęcia to zobaczybie moich bohaterów na kanapie!!!!![/QUOTE] OOO czyli udało ich sie uwiecznic na "goracym" uczynku ?:eviltong::loveu: