-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
allegro malców kula smakula tez sie na nim znalazła :eviltong: [URL="http://www.allegro.pl/item866682976_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/866/68/29/866682976[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item866682976_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"]Szczeniaczki z rzeszowskiego schroniska[/URL] -
Witamy sie poswiatecznie :loveu: [QUOTE]spi w miseczce z jedzeniem hehe[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] ale to musi byc widok :eviltong:
-
[quote name='rwpb']Cudo cosik gadało w wigilię?[/QUOTE] Tez bym chciała wiedziec :eviltong:
-
Białe na białym/ kaloryferze :eviltong:/ jak zwykle cudo :loveu:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']może wrzucę Go na adopcje.org bo chyba Go tam nie ma[/QUOTE] Pewnie ze mozna wrzucic :lol: -
Wszystkim naszym dogomaniackim przyjaciołom chcieliśmy z Armanim złozyc serdeczne Zyczenia :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/feb8a99eb445b2c4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/feb8a99eb445b2c4med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=darkorchid][B]Świąt białych, pachnących choinką, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]skrzypiących śniegiem pod butami, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]pełnych niespodziewanych prezentów. [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]Świąt dających radość i odpoczynek, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]oraz nadzieję na Nowy Rok, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]żeby był jeszcze lepszy niż ten, [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]co właśnie mija. [/B][/COLOR] Moj leniwy ;) pies tez składa zyczenia :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fec0309c01d12bfc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/149/fec0309c01d12bfcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147262-Dramatyczna-walka-z-potwornAE-chorobAE-skA-ry-schroniskowego-szpica-potrzebne-finanse"][IMG]http://i37.tinypic.com/2iizzol.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/108791-RZESZA-W-wAE-tki-i-ogA-oszenia-psA-w-ze-schroniska-Kundelek?p=13609983&viewfull=1#post13609983"][IMG]http://i19.tinypic.com/6gwx3jn.png[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/37665-Jestem-A-liczny-apetyczny-goldek-Armani-mam-na-imiAE-kto-mnie-zna-to-zrozumie"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8558/zmianarozmiaruzmianaroz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177161"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/zuzlik50.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/149294-Mordo-Ty-moja-czyli-nasz-Figiel-wracajcy-do-zycia-RzeszA-w"][IMG]http://i34.tinypic.com/30upc7n.jpg[/IMG][/URL]
-
Darmuni nikt cos nie odwiedza ...wszyscy sprzataja przed swietami :roll: obraziła sie na nas >>>>:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b7aec38193b5da6.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/9b7aec38193b5da6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d0ee0d022282406.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/1d0ee0d022282406.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kaya93']Ale tu cisza! [/QUOTE] No niestety ...:-( mało nas tzn.nas wolontariuszy bo pśów to o wiele za dużo ... Przekleje informacje o Darmie tu na watek może ktos dojrzy bo na jej watek jeszcze mniej ludzi zagląda na szpice ...[url]http://www.dogomania.pl/threads/147262-Suczka-5-lat-z-rodowodem-w-schronisku?p=13728997[/url] Wczoraj udało sie mi osobiscie spotkac weterynarza i podpytac jak wyglada sprawa dalszego leczenia Darmy . Napisze tyle co udało mi sie zapamietac bo dosc długo rozmawialiśmy a pewne terminy weterynaryjne sa mi nieco obce ... suczka była bardzo długo leczona , wczesniej za zycia włascicielki, prawdopodobnie sterydami - dawało to pewna poprawe na jakis czas ale potem wszytsko wracało i znowu wprowadzano sterydy ...w koncu przy takim leczeniu gdzie nie doszukano sie przyczyny a tylko leczono objawy doszły powikłania i drożdzyca skory ... Ponieważ Darma miała pobierane zeskrobiny podawane leki na drozdzyce , antybiotyki , stosowano kapiele przeciwgrzybiczne , ma podawana karme hypalergiczna itp.. z tego co mi wet powiedział zrobiono juz wszytsko co na ten moment było mozliwie pozostaje jeszcze na 100 % wykluczyc allergie . Czyli tak jak Gunia napisała [B]:[/B] [B]Darma potrzebuje wsparcia finansowego na wykonanie testów alergicznych około 300 zł [/B]. Ma prawdopodobnie trafic do boksów aby nie miała mozliwosci zjesc czegokolwiek innego niz ta specjalna karma / bo trudna ja jest upilnowac jak biega na swobodzie zawsze jest pierwsza wszedzie gdzie sie tylko je ...a kazdy z nas wie jak trudno odmówic takim patrzonym w nas oczom przy jedzeniu ... zeby nie byc gołosłownym to [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] z numerem 68 to Darma zebrająca[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a10c1711908b0f2c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/a10c1711908b0f2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/80f04babb95ce512.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/80f04babb95ce512med.jpg[/IMG][/URL] Jezeli na 100 % wykluczymy alergie wet ma dalszy pomysł leczenia Darmy ale to dopiero jak uda nam sie zrobic te testy bedzie całkowita pewnosc ze to nie alergia . Na ten moment wet nazwał przypadłośc Darmy- przewlekłym alergicznym zapaleniem skóry powikłanym drozdzycą . Gdyby ktos zechciał wesprzec leczenia Darmy [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2]wpłaty mozna kierowac na konto :[/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]Rzeszów ul. Słowackiego 24[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]85 1500 1100 1211 0005 2895 0000[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]Dane do przelewów z zagranicy:[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=2]IBAN: PL[FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]85150011001211000528950000[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]SWIFT/BIC: KRDBPLPW [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]koniecznie z dopiskiem : [COLOR=darkorchid]Testy alergiczne dla Darmy [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]stan skóry wczoraj ...najgorzej to wyglada pod obrożą [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] ma podkłądane tam miekkie podkłady ale mimo wszytsko ciagle obroza drazni to miejsce ...[/B][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b81dd79f4adabd1d.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/b81dd79f4adabd1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9fc41edc787d62b3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/9fc41edc787d62b3.jpg[/IMG][/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Mogę to zdjęcie wrzucić na nasza klasę? Piękna karta by była z "małą" modelką :)[/QUOTE] Pewnie ze tak :lol: wprawdzie nie ja go robiłam ale czynnie w tym robieniu uczesniczyłam :eviltong: to chyba moge pozwolic ... poznajesz oczywiscie Jowitkę ? bo ona ma juz domek to tak tylko dla informacji ;) -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczkowy przestawiciel Kundelka chciał również zyczyc wszytskim Spokojnych i pogodnych Swiąt i przekazuje specjalne miziaki dla Icusia i piozrowienia dla jego Panstwa : [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/2916/karteczka6.jpg[/IMG] -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']... Gorzej kiedy wpadnie w labirynt działek ogrodzonych siatką. Wtedy muszę ją ratować i to rzeczywiście musi wyglądać komicznie - starsza pani przedzierająca się przez chaszcze i dziury w płotach, cała w błocie, pajęczynach i czymś tam jeszcze. Boki zrywać! Ale co tam - najważniejsze, że w końcu wracamy we trójkę do domu. Tylko, cholera, one dochodzą do siebie po kwadransie, a ja do wieczora trzęsę się z zimna i aspirynę muszę łykać. A tu przecież święta trzeba szykować! Koniec - do piątku spacerki na smyczy. Góra pół godziny![/QUOTE] Oj faktycznie nie wiadomo czy sie smiac czy płakać :evil_lol: ale ja tez preferuje w takich sytuacjach smiech coby nie załamac sie do konca :eviltong: ostatnio nasze słonka schroniskowe doprowadziły mnie do upadku i to w osniezone krzaki ... schylałam sie pomoc jednamu a drugi w tym czasie taki malutki ;) 30 kg skoczył mi na plecy ...oczywiscie z miłosci :loveu: ...oj mówie Ci Agato młodzi wolontariusze wprawdzie biegli mnie ratowac bom leżała cała w sniegu i igłach z choinki ale radosnego śmiechu na mój widok nie umieli opanowac ...mówie Ci zero szacunku dla starszych :eviltong: pozdrowienia dla Beciucha -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']BIedaku, gdzie Twoje Pańcio co by tą sierść wyczesywało...:placz:[/QUOTE] Powiem prawde ze tez nie rozumiem co sie dzieje ... ja wiem ze trzeba mu zdecydowanego pana ale nie takie psiaki domy juz dawno znalazły a Depuch dalej siedzi i czeka i coby nie mówc starzeje sie ...jak my wszyscy ...to juz dodatkowych kilka lat w schronisku ... On serio jest fajnym psem i przywiazuje nawet do nas wolontariuszy i dobrze wie kto mu dobrze zyczy ... jak tylko przykucne przy jego boksie Depuch podbiega do krat , wtula sie w nie całym sobą , zamyka oczy i czeka na mizianie / chocby dwoma palcami bo wiecej nie wchodzi przez małe kratki / Jakbyscie widzieli ta egzaltacje na jego mordce i to zadowolenie ...to juz nikt by nie mówił ze Depi ma tam w tym boksie dalej zostac i ze starszemu psu nie trzeba szukac domu .Depi kocha ludzi , moze troche za bardzo i stad jego problem ? Choc teraz to juz chyba problemem zaczyna sie wiek :-( -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
wtedy jeszcze nie było sniegu... to sie opalałem [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] wczoraj jak zobaczyłam Depiego to az sie zdziwiłąm ...garsciami z niego futro trzeba bedzie wyciągac bo tak zmienia futerko na zimowe czyli duuuuuzo grubsze -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Burcia grzeje doopke w ciepłym pokoiku :):buzi:[/QUOTE] a tak i ma wszytsko w nosie ...bo czasem to juz i pies moze zwatpic ... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mufka']Joko jest fantastyczna! Trzymamy kciuki, oby szybko znalazła domek i wylegiwała się na kocyku jak Lenka:) Pozdrawiamy i będziemy śledzić jej losy. Lena i Weronika[/QUOTE] Jak doszłam droga dedukcji ;) Mufka to Weronika :p witaj na dogomanii ... Nawet nie wiesz jak mi przykro widzac Joko za kratami w zimnym boksie zamiast na dywanie lub kocyku ...ale ... reszta niech bedzie milczeniem ... Zycze Lence aby nabrała u Was masy , a to chyba szybko nastapi widzac jak chcetnie wcina :eviltong: / podczytywałam juz na jej watku / i zaufania do ludzi .Trzymam kciuki za Was :thumbs:kazdy pies szczesliwie wyadoptowany ze schroniska to wielka sprawa . Dobrze ze sa tacy Ludzie jak Wy ktorzy daja naszym psiakom druga szanse . -
Argusek wita zimowa pora wszytskich odwiedzajacych jego watek :loveu: dziekuje za pamiec i chciał powiedziec ze mimo zimna ma sie cąłkiem dobrze bo siedzi sobie z Gerdzią w boksie na ogrzewanej hali i zime ma w nosie ;) No chyba ze czuje ja pod łapkami ja na spacerku >>>> lece pedze gnam bo ciotka woła :p a ja grzeczny pies jestem ...
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
O widze ze Joko sie rozbrykała :evil_lol: i to na całego szkoda tylko ze dalej siedzi w schronisku ...:-( a siły juz i werwa wróciły całkowicie czego dowodem niech beda wczorajsze boksowe foty ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2920cfff68570f5.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/b2920cfff68570f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6c038290a9795f1.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/a6c038290a9795f1med.jpg[/IMG][/URL] szalone uszyska :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52a3cae5de56ce37.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/52a3cae5de56ce37med.jpg[/IMG][/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Zeby on sobie w tym schronisku specjalnie krzywdował to nie powiem :eviltong: wszyscy go przytulaja i baaaaaardzo lubia i dzielnie znosza zaloty wyrosnietego ratlerka :evil_lol: ale to nie zmienia faktu ze dom by sie mu bardzo przydał ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3d2f4d8873fc1e0.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/c3d2f4d8873fc1e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87ab3f72f233fccb.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/87ab3f72f233fccbmed.jpg[/IMG][/URL] -
Jezeli na 100 % wykluczymy alergie wet ma dalszy pomysł leczenia Darmy ale to dopiero jak uda nam sie zrobic te testy bedzie całkowita pewnosc ze to nie alergia . Na ten moment wet nazwał przypadłośc Darmy- przewlekłym alergicznym zapaleniem skóry powikłanym drozdzycą . Gdyby ktos zechciał wesprzec leczenia Darmy [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2]wpłaty mozna kierowac na konto : [/SIZE][/FONT][FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B] Rzeszów ul. Słowackiego 24[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]85 1500 1100 1211 0005 2895 0000[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]Dane do przelewów z zagranicy:[/B][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=2]IBAN: PL[FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]85150011001211000528950000[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]SWIFT/BIC: KRDBPLPW [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]koniecznie z dopiskiem : [COLOR=DarkOrchid]Testy alergiczne dla Darmy [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][B]stan skóry wczoraj ...najgorzej to wyglada pod obrożą :-( ma podkłądane tam miekkie podkłady ale mimo wszytsko ciagle obroza drazni to miejsce ...[/B][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b81dd79f4adabd1d.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/b81dd79f4adabd1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9fc41edc787d62b3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/9fc41edc787d62b3.jpg[/IMG][/URL] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='GuniaP'] Ewatr rozmawiala dzis z wetką, wieczorem napisze więcej.[/QUOTE] Wczoraj udało sie mi osobiscie spotkac weterynarza i podpytac jak wyglada sprawa dalszego leczenia Darmy . Napisze tyle co udało mi sie zapamietac bo dosc długo rozmawialiśmy a pewne terminy weterynaryjne sa mi nieco obce ... suczka była bardzo długo leczona , wczesniej za zycia włascicielki, prawdopodobnie sterydami - dawało to pewna poprawe na jakis czas ale potem wszytsko wracało i znowu wprowadzano sterydy ...w koncu przy takim leczeniu gdzie nie doszukano sie przyczyny a tylko leczono objawy doszły powikłania i drożdzyca skory ... Ponieważ Darma miała pobierane zeskrobiny podawane leki na drozdzyce , antybiotyki , stosowano kapiele przeciwgrzybiczne , ma podawana karme hypalergiczna itp.. z tego co mi wet powiedział zrobiono juz wszytsko co na ten moment było mozliwie pozostaje jeszcze na 100 % wykluczyc allergie . Czyli tak jak Gunia napisała [B]: Darma potrzebuje wsparcia finansowego na wykonanie testów alergicznych około 300 zł [/B]. Ma prawdopodobnie trafic do boksów aby nie miała mozliwosci zjesc czegokolwiek innego niz ta specjalna karma / bo trudna ja jest upilnowac jak biega na swobodzie zawsze jest pierwsza wszedzie gdzie sie tylko je ...a kazdy z nas wie jak trudno odmówic takim patrzonym w nas oczom przy jedzeniu ... zeby nie byc gołosłownym to :eviltong: z numerem 68 to Darma zebrająca:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a10c1711908b0f2c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/a10c1711908b0f2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/80f04babb95ce512.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/80f04babb95ce512med.jpg[/IMG][/URL]
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Musze sobie wstawic na polepszenie humoru :loveu: Ramzunia kanapowego ...:lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec4f73e22374f1c2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/ec4f73e22374f1c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d2885b527a1f64f0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/d2885b527a1f64f0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4a354ccbfa55dbf.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/d4a354ccbfa55dbfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/33cb954db3bf01a6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/33cb954db3bf01a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73b659399fa4e326.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/73b659399fa4e326.jpg[/IMG][/URL]