-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Ewuś byłam wczoraj z pieskiem z kopalni u weta.[/QUOTE] Bezemnie ? :placz:;) zartuje oczywiscie ...ale myslałam o Was . Ciesze sie ze malcowi pomogła wizyta u weta - to bardzo fajny , pogodny i grzeczny piesek :loveu: powodzenia Kufel / jak dobrze pamietam :eviltong: / -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Mama Joko wystawiana : [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2877127_joko_bernardynka_mix.html"]alegratka[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bernardyn-mix-Joko-W0QQAdIdZ175188309"]Gumtre Kraków[/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/561096/joko-trafila-do-rzeszowkiego-schroniska-w-pazdzierniku.html"]rzeszowiak[/URL] -
Era- już nie smutna ONeczka nareszcie w swoim domu. Trzymajmy kciuki!!!
ewatr replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dobre wiesci z rana u Eruni i niech juz tak zostanie :lol: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
No to Paulino nie poprzytulamy sobie juz Jamajeczki ... [B][SIZE=3]smok pojechał do domu :loveu: i to do osrodka agroturystycznego [/SIZE][/B] [B][SIZE=3]jako miś do "prawie" dogoterapii :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2]bedzie ganiac luzem po duzym terenie i robic za jedna z atrakcji osrodka[/SIZE] :lol:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]powodzenia moje słoneczko !!![/SIZE][/B] -
Era- już nie smutna ONeczka nareszcie w swoim domu. Trzymajmy kciuki!!!
ewatr replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dopiero doczytałam ze Erunia pojechała do domu / dogo mnie nie wpuszcza albo musli i mam same zeległości .../ zacisne kciuki i ja zeby juz tam została :thumbs: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
ogłaszamy sie coby nie wydoroslec w schronisku ... [URL="http://www.rzeszowiak.pl/560166/sunia-o-imieniu-jamajka-czeka-w-rzeszowkism-schronisku.html"]rzeszowiak[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-bernardyn-mix-W0QQAdIdZ175030603"]Gumtre Kraków [/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2865801_szczeniak_bernardyna_mix_jamajka.html"]alegratka[/URL] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Widzę, że chyba najbardziej to cioci Ewie Ona przypadła do gustu :D[/QUOTE] Tez bys miała dylemat jakbys juz to smoczysko przytuliła :loveu:;)zeby potem go zostawic samo w schronie ... i tak jestem twarda ale serce mi łka oj łka ... [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7862/zmianarozmiarureexposurvx.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5562/zmianarozmiarureexposurp.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG] -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dziśka']i chyba trzeba załozyc ,nowy ,szczęsliwy watek....[/QUOTE] Chybaby trzeba :p bedziemy chetnie odwiedzac ! -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Nasza Amisia ma kolezanke z Mielca, to Etna czyli Fenja. Obie szaleja, biegaja jak szalone. Fenja to kochana, nieskomplikowana, piekna suczka. .[/QUOTE] Tak sie ciesze :) wystawiałam tez Etne cały czas ale nie wiedziłam ze jedzie do Amisi a tu taka niespodzianka:multi: juz sie nie moge doczekac na zdjecia ... -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anashar'][COLOR=darkgreen][B]Proszę o dostosowanie 1 strony wątku do regulaminu, który zezwala na max. 5 zdjęć w jednym poście. Jeżeli chcecie, mogę pokasować pierwsze posty i zostawić kilka tej saemej osoby, żeby mogła podzielić jakoś te psy. Inaczej ja będę zmuszony samemu wszystko pousuwać.[/B][/COLOR] A z innej beczki, możecie wrzucić te ONki na [URL="http://www.owczarki.eu"]www.owczarki.eu[/URL] jeżeli jeszcze ich tam nie ma ;)[/QUOTE] odpowiedz 2 ;) częsc juz tam była ale musze sprawdzic jak sie ma sytuacja na dzis . odpowiedz 1 - jak mozesz to zostaw moje kilka postów tak zebym mogła dodawac psy na 1 strone z gory dziekuje :lol: -
Dzięki Cioci Agacie Boyek na swieta :tree1: jak zwykle na [URL="http://ale.gratka.pl/kategoria/wyzly.html"]wyróżninej alegratce ...[/URL] jest tez cały czas na [URL="http://www.allegro.pl/item838984082_boy_wyzel_z_klasa.html"]allegro [/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Boy,3664"]cafeanimal [/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/553304/wyzyel-boy-w-wieku-okolo-6-lat.html"]rzeszowiaka [/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Boy-wyzel-z-klasa-W0QQAdIdZ166217891"]gumtre Kraków [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/[url=http://www.adopcje.org/user305-0.html][img]http://www.adopcje.org/signature/sygnaturka305.jpg[/img][/url]"]adopcje org[/URL] [URL="http://www.adopcje.org/user305-0.html"][IMG]http://www.adopcje.org/signature/sygnaturka305.jpg[/IMG][/URL] i cierpliwie czeka ...
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8890/zmianarozmiarureexposurr.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] ....................... -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczków w schronisku bedzie ze 30 roznej masci i wielkosci wszytskie czekaja na swoje szczescie nie chciałyby tylko byc prezentami pod choinkę ktore sie zaraz potem beda niepotrzebne ... tu dzieciaczki Jadwigi ... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3Go4iZjpTo0[/URL] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/6376/zmianarozmiarureexposurmd.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5905/zmianarozmiarureexposurk.jpg[/IMG] -
Ja tez chce do domu ... i chce miec choinke i cżłowieka pod choinka:tree1: [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG]
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[INDENT]Juz nie wiadomo jak zachwalać ? Termoforek , kołderka , darmowa zgniataczka no co nikt nie reflektuje ?[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [/INDENT] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG] ................................... -
Dowod dla wirtualnej opiekunki ze zyje :evil_lol: no tylko spie bo ile mozna czekac ?... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG]
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jak narazie mamy w nosie kreta bo zimno na polu to sie wylegujemy na wersalkach :eviltong: [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/IMG] -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Tuuli ale super fotorelacja nie ma to jednak jak zdjecia ze szczesliwych chwil :loveu: A przyznam sie ze Icunia jako pieszczocha to nie znałam i odkrywa przed Wami swoja nowa lepsza morke ;) / no bo nie napisze twarz :evil_lol: / mizianko Icuniu -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Kawał baby z niej! [/QUOTE] No rosnie sie rosnie ... nie obija :eviltong: je sie ze wszytskich misek i spi sie duzo :lol: to i sa efekty ... [QUOTE] Wczoraj 21:08 Tuuli [INDENT]Jest niesamowita![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG] [/QUOTE] No nie powinnam tak pisac bo wszytskie szkraby sa sliczne ale Jamajka mnie zauroczyła od poczatku zwłaszcza tym stoickim spokojem ...uwielbiam takie "małe- wielkie" co nic ich nie rusza :evil_lol:;) .... chociaz z przecieków schroniskowych mam informacje że juz ja rozruszali na recepcji i zaczyna szalec razem z reszta szczeniaków :loveu: [QUOTE]Wczoraj 21:29 HuSkYy-Paulina-94 [INDENT]o matko to jak ona na recepcji to jej zyc nie dam !![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] o ile do piatku jej nie zaadoptuja [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG] ale bidna taka samotna [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/heul.gif[/IMG] [/INDENT] [/QUOTE] No tez po cichu licze ze do piatku znajdzie dom ....oby bo siła sie powstrzymuje zeby Armanii nie miał siostrzyczki :evil_lol:;) o z takim brzuchalem :loveu: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2266/zmianarozmiarureexposuren.jpg[/IMG] [/INDENT] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
A Jamajka czeka ...szkoda mi jej było bo bardzo była zgubiona bo jako ze została sama w boksie wyladowała na recepcji wsrod innych psów i nie wiedziała co sie dzieje ...chciała do mamy ...szybko wymysliła jak dojsc do Joko i koczowła pod boksem ... No nie było wyjscia trza było smoka nosic i sie nim zajmowac : [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1966/zmianarozmiarureexposurt.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] -
Viola - wyjątkowa i sympatyczna suczka - JUŻ W DOMKU, W WARSZAWIE :))
ewatr replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5677/zmianarozmiaruzdjcie053.jpg[/IMG] moje sliczne oczka :loveu: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9563/zmianarozmiaruzdjcie054.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1426/zmianarozmiaruzdjcie059.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5774/zmianarozmiaruzdjcie057.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: