Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Reno2001']ewatr ma niestety zapchaną skrzynkę. Zostawiłam info na watku rzeszowiaków. Moze tam zajrzy.[/QUOTE] Reno mam problem z netem w domu i mało bywam na dogo ...skrzynka faktycznie zatkana , zaraz cos z tym zrobie ... Co do Ramzeska to tu jest jego watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127915-Zrodził-go-RA-czyli-Ramzes-młody-owczarek-niemiecki-...-Rzeszów-MA-DOM[/URL]-) tylko , ze jak on do nas trafił to miał juz z 9-10 miesięcy i jedyna mozliwosc to były operacje usztywniania tych stawów / wycinane miał kawałki kosci z barków i tym usztywniane stawy w przednich łapkach / . W szczeniectwie to z tego co mowił wet mozna było probowac dawac witaminy , wapn / [SIZE=1]chyba nawet w zastrzykach[/SIZE] / i bandazowac lub gipsowac te łapki ale to wszytko przy "niedzwiedzich" łapkach to sa półśrodki ... Dlatego nikt na odległośc nie podejmie sie postawic diagnozy , musi ja zobaczyc dobry wet , trzeba porobic badania krwi , przeswietlenia itp. Tym bardziej to wazne ze malutka ma ta przednia łapeczke tylko jedna i cąły cieżar na niej opiera . Ramzesek do dzisiejszego dnia pomimo najwspanialszego domu i naj..najlepszej opieki / [SIZE=1]wiem bo z domem mam bezposredni kontakt[/SIZE] :lol: / musi brac co jakis czas leki usmierzajace bol i likwidujące stany zapalne stawów , jest pod stała kontrola weterynarza . Jako ze Amelka jest młodsza od Ramzia to ma większe szanse na leczenie zachowawcze ale diagnoza musi byc postawiona jak najszybciej i wdrozone ewentualne leczenie .
  2. A mnie sie dzisiaj sniło nad ranem ze odwiedziłam Ramzia :loveu: czyzby proroczy sen ;) ? Ale serio mowie ...sniło mi sie ze gdzies samolotem zesmy lecieli na jakas wycieczke i mielismy miedzyladowanie ...patrze przez okno tak jakos z wysoka a tam ponizej dom...i biega Ramzesik z Lutkiem ...taki duzy ogród z kwiatami ...wołam go z gory - Ramolku !!! Zadarł łepetyne i mnie szuka oczami - zobaczył i przesłał piekny psi usmiech ... i w tym momencie zadzwonił kurde budzik :mad::evil_lol: do roboty uffffff...
  3. ewatr

    Dharma

    [quote name='Taja'] Zapozowane:-) Jak zobaczyła, że będzie miała robione zdjęcie, przeciągnęła się, poprawiła, ogon do góry zarzuciła, pewnie nie chciała wyjść grubo, jak to kobieta :-) [URL="http://img684.imageshack.us/img684/2050/dharma075.jpg[/IMG"]http://img684.imageshack.us/img684/2050/dharma075.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE"][/QUOTE[/URL]] Slicznosci :loveu::loveu::loveu: i do tego jaka inteligentna :lol: a czy ja moge podprowadzic kilka zdjęc z galerii i powiesic na tablicy w schronisku w szcześliwcach adoptowanych ?
  4. ewatr

    Dharma

    [quote name='tulasy']Pełna rozpusta - szybko Daśka zadomowiła sie i poczuła,że łóżko jej sie należy. [/QUOTE] Co do łóżka to ona nigdy nie zapomniała do czego słuzy :eviltong:;) Cudna sunia i ma super Rodzine - pozdrawiamy serdecznie :lol:
  5. Pogoda nadal dopisuje kto wezmie Karunie na spacerek ...najlepiej do domu ?
  6. Było na 4 ...ale na dzien dzisiejszy została juz tylko biła ruda sunieczka do wydania ... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=rlH5J1FYphg[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1bc831e9aaf08447.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/1bc831e9aaf08447.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/11426d798968c323.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/11426d798968c323med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9ce3af1b5513b049.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/9ce3af1b5513b049med.jpg[/IMG][/URL]
  7. Wszyscy juz chyba zauwazyli w schronisku jej brak ...ale napisac i tu trzeba ;) [B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dharma ma dom !!!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9932cc]I to jaki ...tylko zyczyc takiego wszytkim naszym podopiecznym ...[/COLOR][/SIZE][/B] [URL="http://img706.imageshack.us/i/dharma049.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4717/dharma049.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='Taja']założyłam Dharmie album, więc po fotki odsyłam :-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187173-Dharma[/URL][/QUOTE] Super ze bedzie duzo fot :multi:
  9. Baronek juz sie zrobił starszym pieskiem niestety ...lubi siedziec w budzie i ciezko mu zdjecia jakies zrobic...
  10. Depunia maszerujemy do gory....
  11. [quote name='gosiulaa']hau hau hau! gdzie jesteś domeczku?[/QUOTE] Zaciskamy kciuki bo chyba Gosiula dom Cie usłyszał :eviltong:;)...no dobra...Figla usłyszał ... I mailujemy w jego sprawie ... Dom mi sie wydaje super dla Figielka nawet sunia podbna do niego tam jest ... tak ze czekamy i zaciskamy ! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6918852c4a2afca2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/6918852c4a2afca2med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='gosiulaa'][B]GERDUNIA[/B] odeszła za tęczowy most :(:(:(:( [*] [/QUOTE] Gerdus ['] bedziemy pamietac ... ............................................. Ogłoszenia dla Dyzia i jego mamy Meli : wyróznione allegro : [URL]http://www.allegro.pl/item1074391532_dyzio_szczeniak_i_jego_mama_mela.html[/URL] [URL]http://www.anonse.com/[/URL] - gazetowe 15 czerwca 2010 r [URL]http://www.a-search.pl/ogloszenia/4421/Dyzio_szczeniaczek.html[/URL] adopcje org .... [URL="http://www.adopcje.org/user305-0.html"][IMG]http://www.adopcje.org/signature/sygnaturka305.jpg[/IMG][/URL] rzeszowiak.pl [URL]http://www.rzeszowiak.pl/dyzio-to-malutki-szczeniaczek-ma-ok-4-tygodni-765650[/URL] [URL]http://www.rzeszowiak.pl/mloda-suczka-o-imieniu-mela-szuka-domku-zostala-765652[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5587949_dyzio_szczeniaczek.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5588245_mela_rudowlosa_pieknosc_i.html[/URL] [URL]http://www.e-anonse.org/ogloszenie-20100611025025-dyzio_szczeniaczek.html[/URL] [URL]http://www.e-anonse.org/ogloszenie-20100611025417-mela_najgrzeczniejsza_sunia_na_swiecie.html[/URL] etablica.com [URL]http://www.eoferty.com.pl/dyzio_szczeniaczek_189681.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mela_najgrzeczniejsza_sunia_na_swiecie_189685.html[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/dyzio_szczeniak_285002_13340.html[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mela_najrzeczniejsza_sunia_na_swiecie_285004_13340.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=210792483&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ210792483MXGuidMZ12926973-f600-a20b-26e5-2a45ffffd603[/URL] [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/mela-najgrzeczniejsza-sunia-na-swiecie-ID29JD.html[/URL] [URL]http://rzeszow.szerlok.pl/oferta/dyzio-szczeniaczek-ID29JU.html[/URL] [URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Pozostale,ogloszenie,187030.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mela-najgrzeczniejsza-sunia-na-swiecie,16344[/URL] [URL]http://www.mrzeszow.pl/mela_najgrzeczniejsza_sunia_na_swiecie,20100611142820.html[/URL] [URL]http://www.rzeszowmiasto.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/rzeszow-mela-rudowlosa-pieknosc--i-najgrzeczniejszy-pies-swiata.htm[/URL] szczeniaki : [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1872338305[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/kropeczka-malutka-sunia-szczeniak-sliczna-IDmLw5.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/korek-niewielki-szczeniak-czeka-na-dom-IDkqDt.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/kulka-szczeniak-dlugowlosy-czeka-na-dom-IDlbiX.html[/URL] [URL]https://picasaweb.google.com/104801708904367797654/PUCHATEMALENSTWA?authkey=Gv1sRgCMWKg6axnJejsgE#5662493577499419010[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/TK5/[/URL]
  13. [quote name='NATKA']Buuuu a ja już myślałam, że zobaczę wiosenną Bureczkę śmigającą na spacerku ... ale zadowolę się też Bureczką wiosenną wylegującą się w słoneczku[/QUOTE] A Burek czesany moze byc ?:eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/05a23e11479c21a9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/05a23e11479c21a9med.jpg[/IMG][/URL] Doszłysmy po latach do etapu gdzie Buniak juz sie potrafi rozluznic całkowicie co wąłsnie nieskromnie prezentuje na zdjeciach :evil_lol:;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6f0c14f248fa1c0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/a6f0c14f248fa1c0med.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze jezor przy tym wywala :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20437268e4ae5752.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/20437268e4ae5752med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6bce2aeea40a4db.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/350/f6bce2aeea40a4dbmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Ja mam juz chyba jakies zboczenie ale jak widze taką ilosc trawy dla Boya i Boyki to az mi sie ryczec chce ... bo mi staje ten ich schroniskowy boks przed oczami ... Normalnie cudo !!!!marzenia sie spełniaja ! [URL="http://img339.imageshack.us/i/p1010025em.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9180/p1010025em.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Taja']Dharma wczoraj była na spacerze w parku z innym pieskiem Lakim (znajomych) piesek jest 2 razy większy, zaczepiał ją, więc Dharma pokazała mu pełne uzębienie, że ma i w razie czego nie zawacha się go użyć, powaliła tym Lakiego, który podkulił ogon, skulił uszy i położył się przed nią :-) Nas oczywiście powaliło ze śmiechu. Żądzi laleczka :-)[/QUOTE] Miesiace ustawiania do pionu schroniskowej "halajstry" nie ida na marne :evil_lol: Daska da rade kazdemu :loveu:"nasze" słoneczko :loveu: A widac szczotka poszła w ruch bo takiego slicznego futra to jeszcze u niej nie widziłam CUUUUDO ! czyzby była juz tez kąpana ?
  16. Zdjecia kobiety...zdjecia Darmulca ...bo uschne tu z teskonoty ;):loveu:
  17. [quote name='Luzia&Funia'] Basia w klace. :diabloti::diabloti::diabloti: http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/basia.jpg Basia czym tak podpadłas ?:evil_lol::eviltong: A tak serio to dzieki Luiza za zdjęcia i ze tam jestescie i działacie bo nawet nie chce myslec co by było gdyby nie Wy :calus:... nawet taki ogromny Micho nie miałby tam szans... te oczy Miska mówia wszytko : KOcham Mariusza :loveu:;)
  18. [quote name='Taja']Oj wtopiła wtopiła. Trudno się w niej nie zakochać, to miła, mądra i cudowna dziewczynka :-) Jeszcze jest troszeczke nieufna wobec nas, ale kanapy w domu już wszystkie obstawiła :-) Pozdrawiam[/QUOTE] Czyzbysmy mieli nowych dogomaniaków ? Czyli Daskowych Panstwa na forum ? :multi: Jak tak to witamy serdecznie i prosimy o relacje i jak sie da zdjęcia Darmuni z domowych pieleszy ... pozdrawiam serdecznie :loveu:
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/155adc168c6daa02.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/155adc168c6daa02med.jpg[/IMG][/URL] Wiem ze namolna byłam z tym przytualniem ale musiałam :eviltong:;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/808cb079900bfeea.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/808cb079900bfeea.jpg[/IMG][/URL] Zelke za to wymietoliła druga Ewa :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cee97079a904bde7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/cee97079a904bde7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/272b7af8589c8c0f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/272b7af8589c8c0fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2aa8ab21b57dc8b4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/2aa8ab21b57dc8b4.jpg[/IMG][/URL]
  20. A ja miałam przyjemnosc przytulania Bianusi i Żelki ... no i kto ma takie piekne oczy jak Armani ? :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd106f9d0b629de0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/bd106f9d0b629de0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d472b4e35d429ef5.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/d472b4e35d429ef5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2a6ee112e7c2dac.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/b2a6ee112e7c2dacmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/963966d3f99c90f9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/963966d3f99c90f9.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='Dogo07']Czy mogę tego briarda (i jego zdjęcia) dać na kącik adopcyjny mopomanii ?[/QUOTE] Wszystkie zdjęcia sa do wykorzystania :lol: dokładnie po to je wstawiam ...
  22. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f963da048377dafc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/f963da048377dafcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/55ff95924ff1886c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/55ff95924ff1886c.jpg[/IMG][/URL] zeby nie wygladało to zbyt sielankowo :-( to jak nie ma wolontariuszy i spaceru psiak tak spedza swój czas...w oczekiwaniu az zejdzie woda... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f698fe530985d91d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/f698fe530985d91d.jpg[/IMG][/URL] zreszta tak jak i inne psy ... ten wilkowaty dawał podejsc do sibie tylko Luizie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e854feee3a8be705.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/e854feee3a8be705med.jpg[/IMG][/URL] ale wczoraj juz zmienił zdanie i wyszedł grzecznie na spacer i nawet dawał sie nam głaskac ... Jak stres troche przechodzi psiaki na nowo zaczynaja ludziom ufac... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a1631eb7587f512c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/a1631eb7587f512c.jpg[/IMG][/URL]
  23. [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Czesc z nich od razu miała powymieniane kocyki w klatkach i dostała budki :)[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Ta sunieczka to jeszcze prawie szczeniak ale wystraszona jest baaaardzo , widac ze nie zaznała do tej pory dobrej reki człowieka i jeszcze przeszła taką traume jak powódz...[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Budka bardzo jej przypasowała od razu poczuła sie w niej odrobine bezpieczniej : [/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d63f0c31c17a67b0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/d63f0c31c17a67b0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d55001a97f56483f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/d55001a97f56483fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb7eabc10026e895.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/eb7eabc10026e895med.jpg[/IMG][/URL] Piesek młody i bardzo rezolutny ,cały czas starał sie byc blisko ludzi ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cf386878dac3d27.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/2cf386878dac3d27med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f7d0f70491b900a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/3f7d0f70491b900amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fae59da35326a9de.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/fae59da35326a9demed.jpg[/IMG][/URL]
  24. [FONT=Georgia]Jak tam dzisiejsza sytuacja u Was ? Nawet myslec nie chce ze to wszytko moze znowu wracac ...:-( Ja wstawie dalsze zdjecia z wczoraj zgodnie z obietnica ...[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Pojechaliśmy wspolnie do tzw. Bazy czyli miejsca gdzie obecnie tymczasowo przebywaja psiaki z powodzi w oczekiwaniu bądź to na swoich właścicieli bądź na nowych którzy zapewnia im dom .[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Zaczeło sie wypakowywanie :[/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de7777a9d0290b28.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/de7777a9d0290b28med.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]i rozdzielanie na mniejsze porce karmy aby Mariusz mogł zawisc je bezposrednio na zalazne tereny gdzie codziennie sa karmione zwierzeta i dostaczana jest im woda pitna bo ta co tam jest nie nadaje sie do niczego :( [/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3fbc5b4496dd7e32.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/3fbc5b4496dd7e32.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6f04e40d40fe53f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/a6f04e40d40fe53fmed.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman]Mielismy oczywiscie caly czas asyste psiaków z powodzi bo dary nie uszły ich nosom i uwadze :)))[/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][URL]http://www.youtube.com/watch?v=hDsQ5Sd6Fqc[/URL][/FONT][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/31311593a9b037db.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/31311593a9b037dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/54830fa53f2e9b40.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/345/54830fa53f2e9b40med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...