Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='wtatara']on tak czeka[/QUOTE] tak długo czeka ze az poszedł spac z tego czekania ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/92d24e6c287e4b9a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/92d24e6c287e4b9amed.jpg[/IMG][/URL]
  2. koszyczek z nowym nabytkiem :roll: wszystko czarne to dziewczynki a brązowane pieski ...samotne bez mamy znalezione w pudle :placz: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a8e4d44adda6cd11.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/a8e4d44adda6cd11med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f164982a4e0f5fda.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/f164982a4e0f5fdamed.jpg[/IMG][/URL] a tak zdziwone ich widokiem były kotki :evil_lol: kurcze co to ma niby byc ? Miauczeć toto nawet nie umie i ciągle śpi .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1294332877f2856d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/375/1294332877f2856dmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. No cos nic nie wyszło z Figlowego domu :shake: czyli szukamy dalej...
  4. [quote name='NATKA'] [SIZE=1]ps. wątek na wilczych już sunia ma ;)[/SIZE][/QUOTE] Dziękuje Natko bardzo za wątek [URL]http://www.szpicewilcze[/URL] ********** [URL="http://adopcje,25/burka-a-moze-szpic-wilczy-kto-wie,890.html"]/adopcje,25/burka-a-moze-szpic-wilczy-kto-wie,890.html[/URL] Buraska a w nagrode pokarze jaka " krzywde" :evil_lol: robiłysmy Burkowi ...ale za to teraz futerko ma jak aksamit :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=9uqAQ3LF_u4[/URL] Tyle tylko ze sie na mnie obraziła bo potem jak wyschła było oczywiscie mocne wyczesywanie a to sie jej nie podobało oj nie ...ale dałam rade :diabloti: A Burka sprawe przemyślała i po jakis 10 minutach juz przyszła sie do mnie przytulac tak ze nie jest zle
  5. [quote name='ewatr'][B]Jak beda te ogłoszenia to napisz prosze gdzie jest ogłaszany[/B] - zebym nie dublowała ogłoszen ;)[/QUOTE] Ze tak zaczytuje sama siebie :)
  6. [quote name='katarzyna005']Takie cudo jest teraz w domu. Mogę spokojnie powiedzieć, że chodzi powietrzem. Wchodzi sobie po fierance do góry i hop na meble. Na niektórych zdjęciach widać, że pomaga mi robić serwetki (na bazarek). A tak serio to Felunia/Feluś ja się nie znam, a pani wet też ne wiedziała został podrzucony do mojej pracy. Nie mogłam go tutaj zostawić, bo pracuje w firmie transportowej i mógłby być z niego placek. A tak to rozrabia ile wlezie.[/QUOTE] Ale sliczny / sliczna :loveu:.A mam takie pytanie czy nasi psi panowie dwaj :eviltong: juz go widzieli ? A jak tak to czy Ramolek bardzo sie oblizywał :evil_lol:;)
  7. ewatr

    Dharma

    [quote name='Taja']Dharmie nie spodobała się mieszkanka mojego osiedla, pewna jamniczka, rzuciła się na nią i zraniła. Niby tylko draśnięcie, ale jednak jamniczka wylądowała z opatrunkiem. [/QUOTE] Daska chcesz "oberwac" od ciotki Kundelkowej za niegrzeczne zachowanie ? Nie wolno sie rzucac na pieski :crazyeye: ...
  8. [quote name='katarzyna005']Ewuś pamiętasz taki teks jeszcze rok temu!!!!!!! Powiem tylko tyle ....zacisnijcie kciuki i puscie dopiero jutro koło 17 ;-)[/QUOTE] Cos mi chodzi po głowie ;) tak ze zaciskam kciuki i czekam do 17 :lol:
  9. Nadrobiłam troche zaległosci w czytaniu watku / mam zepsuty komp w domu i tylko z doskoku w robocie moge cos zerknąc ;) / I musze powiedzic , że ogrony "szacun" dla Was za tą wielką prace i to nie tylko w przenosni wielką ... Basia - Pudzian :evil_lol: , Mariusz -tanczy :evil_lol: 25% Luizy -szuka domu :evil_lol: dobrze , ze w tym całym szalenstwie humor Was nie opuszcza :loveu: A zdjecia przejmujące i patrząc na nie dopiero mozna sobie uzmysłowić ogrom tej tragedii i ogrom codzienne Waszej pracy ..
  10. Jezeli Boniek nadal szuka domu to [B]prosze o namiary na kogo wystawic ogłoszenia[/B] ... Dopiero znalazłam watek po tej odnowie dogomanii :oops: i Bonia nie ogłaszałam ostatnio...
  11. [quote name='Basia1968']pręgusek ma imię robocze Sambor :evil_lol::evil_lol:- od miejscowości, z której go zgarnęłyśmy /Samborzec/- bardzo oryginalne:loveu::loveu: ale zawsze możemy podnosić wątek "sprzeczając" się nad imieniem :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Mi sie Sambor podoba , pasuje do niego :p
  12. [quote name='ewatr']Czesc Padus tak dawno u ciebie nie byłam a tu widze domu dalej brak ...[/QUOTE] Padus nadal w schronie ?
  13. [quote name='J_ulia']Super :) Dzisiaj powinny być też pozostałe ogłoszenia :) na razie na 25 stronach :)[/QUOTE] Jak beda te ogłoszenia to napisz prosze gdzie jest ogłaszany - zebym nie dublowała ogłoszen ;)
  14. [quote name='katarzyna005']Zdjęcia będą ale dopiero jutro. Za dużo na głowie. [FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]I JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W MOIM ŻYCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]RAMZES DOKŁADNIE 24.06.2009 ROKU ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY PRZEZ MOJA MAMĘ I MNIE.:tort:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.humor.logocjoner.pl/gify/b1149105924447df70468aea.gif[/IMG]:new-bday: [SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Czas zleciał bardzo szybko. Pamiętam początek naszej znajomości, przyjazd do schroniska, podjęcie decyzji o wzięciu Ramolka. Z perspektywy czasu śmieję się z tego wszystkiego ale wtedy jakoś inaczej do odczuwałam. Był ogromny strach co będzie dalej a może i chwilowy szok. I wiedziałam, że jak nie wezmiemy Ramka ze schroniska to już nigdy tam nie wrócę.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pamiętam jego pierwszą podróż do domu, jego strach. A później....... A później to już było coraz lepiej. Ramek nas zaakceptował, wszyscy go pokochali. [/FONT][/SIZE] [IMG]http://www.humor.logocjoner.pl/gify/b123733331649c0354494ae0.gif[/IMG]W sobotę mamy oczywiscie wielką bibę. To dla nas urodziny!!!!!! [/QUOTE] O rany to juz faktycznie minął rok !!!!:hmmmm: ale to co dobre szybko pędzi :lol: No to swietujemy razem z Wami :BIG::BIG::BIG: i przyłaczam sie do grillowania [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/339.gif[/IMG] i serducho w prezencie dla Was za danie domu Ramkowi [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/art-0310.gif[/IMG] ps. [SIZE=1]i co to jest to małe i puchate i skad sie wzięło bo ja tu uschne z niewiedzy ?:eviltong:;)[/SIZE]
  15. [quote name='katarzyna005']Jutro zobaczycie co nowego mamy w domu?????????????[/QUOTE] A co to jest ???
  16. a ja sobie podniose w oczekiwaniu na wiesci od Ciacha :lol:
  17. Sliczna malizna i super , ze trafiła do Reno na DT - lepiej trafic nie mogła :lol:
  18. [quote name='katarzyna005']Tak Ewus jeśli możesz zrobić, bo ja jeszcze nie umiem tego.[/QUOTE] Mówisz i masz ;) wyróżnione allegro Ciacha :loveu: [URL="http://www.allegro.pl/item1093146288_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/10/93/14/62/1093146288[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1093146288_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][B][COLOR=#0d58ac]Biszkoptowy Ciastek pies[/COLOR][/B][/URL] [SIZE=1]wstawie na 1 strone zeby nie dublowac ogłoszeń .[/SIZE] [SIZE=1]Dałam lokalizacje Tarnowskie Góry moze tak zostac ? [/SIZE]
  19. Dobrze ze pregusek juz bezpieczny w bazie . Az mnie cierki przechodzą jak patrze na te zdjęcia z drutem , ludzie jacys bez empatii kompletnie ze mogli na to spokojnie patrzec ... Jak przyjdzie czas ogłoszen to dajcie znac to pomoge w promocji ;)
  20. Poczęstuje sie ;) Ciastkiem z rana ... robic mu allegro ? czy juz go ktos inny wystawi ?
  21. Jestem juz Kasiu u Ciastka :) zapisuje watek narazie ;) wyróżnione [B][COLOR=purple]allegro [/COLOR][/B]Ciacha : [URL="http://www.allegro.pl/item1093146288_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/10/93/14/62/1093146288[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1093146288_biszkoptowy_ciastek_pies.html"][B][COLOR=#0d58ac]Biszkoptowy Ciastek pies[/COLOR][/B][/URL] Juli-a napisała : [INDENT]Na tych stronach Ciastuś ma wykupione na bazarku ogłoszenia, Kasiu mail podany jest twój do niektórych powinny dojść do ciebie maile aktywacyjne. [COLOR=black]1.[URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#4444ff] www.gumtree.pl[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://www.alegratka.pl/"][COLOR=#4444ff]www.alegratka.pl[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#4444ff]www.eoferty.com.pl[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][COLOR=#4444ff]www.gieldaogloszen.pl[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://www.adopcje.org/"][COLOR=#4444ff]www.adopcje.org[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][COLOR=#4444ff]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://www.karusek.com.pl/"][COLOR=#4444ff]www.karusek.com.pl[/COLOR][/URL] 8. [URL="http://www.psy.pl/"][COLOR=#4444ff]www.psy.pl[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.zwierzaki.org/"][COLOR=#4444ff]www.zwierzaki.org[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://www.ofertka.pl/"][COLOR=#4444ff]www.ofertka.pl[/COLOR][/URL] 11. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][COLOR=#4444ff]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][COLOR=#4444ff]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/URL] 13. [URL="http://www.vegie.pl/"][COLOR=#4444ff]www.vegie.pl[/COLOR][/URL] 14. [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#4444ff]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#4444ff]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#4444ff]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#4444ff]www.animalia.pl[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=#4444ff]www.vetmozga.com[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#4444ff]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#4444ff]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] 21. [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#4444ff]www.mammisia.pl[/COLOR][/URL] 22. [URL="http://www.morusek.pl/"][COLOR=#4444ff]www.morusek.pl[/COLOR][/URL] 23. [URL="http://www.oddamzadarmo.eu/"][COLOR=#4444ff]www.oddamzadarmo.eu[/COLOR][/URL] 24. [URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=#4444ff]www.tablica.com[/COLOR][/URL] 25. [URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#4444ff]www.rozglos.net[/COLOR][/URL][/COLOR] [/INDENT]
  22. Biedny psiak :-( ... trzeba mu pomoc bo az patrzec nie mozna na ta jego obolałą mordke :placz:
  23. [quote name='NATKA']Łojeju ona do czesania się rozkłada tak jak mój Futrzak - cudna z niej sunieczka :loveu::loveu::loveu: ps. [B]ewatr [/B]nie miałabyś nic przeciwko gdybym pożyczyła parę zdjęć z wątku Bureczki i założyła jej wątek na forum wilczych??? Może tam by ją ktoś wypatrzył. Bo mi się serce kraje jak na nią patrzę i mam świadomość tego, że mała nigdy nie miała własnego domu[B] :shake: [/B]Chociaż całe szczęście w jej nieszczęściu, że jest u Was :lol:[/QUOTE] Oczywiscie ze mozna brac foty ... Ja mało jestem na dogo ostatnio bo nie mam internetu w domu /zepsuty / dlatego dopiero odpisuje :)
  24. [INDENT]Otrzymałam taki apel : " Proszę podpisz te petycje,jeżeli możesz prześlij te wiadomość dalej. To jest bardzo ważna sprawa dla zwierząt w całej Europie!! Dziękuję [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5481[/COLOR][/URL] Aby podpis miał swoja moc musi być potwierdzony. Nie zapomnij po wypełnieniu formularza poparcia petycji, na końcu kliknąć potwierdź podpis wtedy otrzymacie maila zwrotnego do potwierdzenia podpisu. Teraz już wystarczy zaczekać na maila i w swoim mailu kliknąć podany link do potwierdzenia podpisu. " [/INDENT]
  25. Ale wygladam dorodnie , kawał pieknego psa ze mnie wyrosło :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c3ca3db79ad44ae.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/359/9c3ca3db79ad44aemed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...