Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Jaka ona malutka.. Prawie identycznego pieska usiłowałam złapać pod Włodawą. Ktoś go wyrzucił z samochodu. Niestety nie podchodzi do ludzi. Puszki ani wody nie chciał. Niestety dowiedziałam się o nim w przeddzień wyjazdu.
  2. I kociaki i psiaki bardzo urodziwe.
  3. Kolejne wpłaty: Figunia - 50,00 -28.06 Patrycja96 - 15,00 - 29.06 kikou - 10,00 - 01.07 limonka80 - 40,00 - 01.07 Marudzia - 15,00 - 05.07 mari23 - 20,00 - 05.07 Nesiowata - 10,00 - 05.07 czarna kafka - 10,00 - 08.07 Anonim - 100,00 - 08.07 helli - 50,00 - 09.07 Agnieszka103 - 5,00 - 12.07 koja - 30,00 - 12.07 ania75 - 15,00 - 12.07 Paulina z fb - 10,00 - 15.07 Dulska - 20,00 -16.07 dorota1 - 20,00 - 19.07 Stan konta na 27.07 - 3137,30 zł Bardzo dziękujemy
  4. Ja niestety żadnego psiaka nie mogę zabrać.
  5. Wspaniale się czyta wiadomości od p. Jurka. Figuniu - bardzo dziękuję, że je nam przekazujesz.
  6. Świetnie, że kotka ma dom. Przed wyjazdem pokazałam malutką na Kompostowniku i tam też zgłosiła się chętna koleżanka. Napisałam jej o czarnej kotce. Zobaczymy.
  7. Biedna kicia. Dobrze, że nie odchodziła gdzieś na ulicy.
  8. Iwonko - dopiero teraz przeczytałam o Pusi <*>. Bardzo mi przykro.
  9. Co ten psiak musiał przeżyć. Może jakieś feromony są potrzebne
  10. Małgosiu - szybko poszło. Tyle, że bez wizyt PA.
  11. Czy istnieje szansa, żeby powiadomić Pana o tym, że sunia jest bezpieczna po za schroniskiem?
×
×
  • Create New...