-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
I kociaki i psiaki bardzo urodziwe.
-
Kolejne wpłaty: Figunia - 50,00 -28.06 Patrycja96 - 15,00 - 29.06 kikou - 10,00 - 01.07 limonka80 - 40,00 - 01.07 Marudzia - 15,00 - 05.07 mari23 - 20,00 - 05.07 Nesiowata - 10,00 - 05.07 czarna kafka - 10,00 - 08.07 Anonim - 100,00 - 08.07 helli - 50,00 - 09.07 Agnieszka103 - 5,00 - 12.07 koja - 30,00 - 12.07 ania75 - 15,00 - 12.07 Paulina z fb - 10,00 - 15.07 Dulska - 20,00 -16.07 dorota1 - 20,00 - 19.07 Stan konta na 27.07 - 3137,30 zł Bardzo dziękujemy
-
Ja niestety żadnego psiaka nie mogę zabrać.
-
Ja też.
-
Świetnie, że kotka ma dom. Przed wyjazdem pokazałam malutką na Kompostowniku i tam też zgłosiła się chętna koleżanka. Napisałam jej o czarnej kotce. Zobaczymy.
-
Biedna kicia. Dobrze, że nie odchodziła gdzieś na ulicy.
-
Iwonko - dopiero teraz przeczytałam o Pusi <*>. Bardzo mi przykro.
-
Małgosiu - szybko poszło. Tyle, że bez wizyt PA.
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Jo37 replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Świetnie, że się udało.